نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 991 از 1150 نخستنخست ... 4918919419819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000100110411091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,901 تا 9,910 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yadolahi نمایش پست ها
    ها، خوبه که از روند اون دانشگاه در مورد مثلا پول‌گذاشتن به حساب دانشگاه یا شهریه و اینها هم یه پرینت بگیرید. راستی از کدوم دانشگاه پذیرش دارید؟
    بله میدونم کجاست، قبلا رفتم سازمان امور دانشجویان
    باشه من پرینت ایمیلی که مربوط به شهریه بوده رو هم میبرم ولی چیز دیگه ای ندارم، من اسکالرشیپ دارم از نامه اسکالرشیپ هم خوبه یه پرینت بگیرم ببرم، اگه لازم شد.
    ولی خودم فکر میکنم فردا به نتیجه ای نمیرسه، وقتی من امروز درخواست دادم میگه فردا بیا چی رو دقیقا بررسی کردن، تازه من که ویزا هم ندارم
    پرینت ایمیل درخواست ویزا رو هم می برم فکر نکنن اصلا درخواست ویزا ندادم.
    من از دانشگاه اوکلند در نیوزیلند پذیرش دارم.

این سامانه نشا خیلی هوشمنده!!!!! به من فردا وقت داده در صورتی که خود سازمان امور دانشجویان 5 شنبه ها تعطیله.
    حداقل کاش این سامانه رو یکم ارتقاء میدادن. وقتی امروز درخواست میدی بلافاصله وقت میده میگه فردا بیا یعنی اینکه هیچ بررسی نشده و وقتی بری اونجا هم مطمئنا کار خاصی از پیش نمیبری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    بله میدونم کجاست، قبلا رفتم سازمان امور دانشجویان
    باشه من پرینت ایمیلی که مربوط به شهریه بوده رو هم میبرم ولی چیز دیگه ای ندارم، من اسکالرشیپ دارم از نامه اسکالرشیپ هم خوبه یه پرینت بگیرم ببرم، اگه لازم شد.
    ولی خودم فکر میکنم فردا به نتیجه ای نمیرسه، وقتی من امروز درخواست دادم میگه فردا بیا چی رو دقیقا بررسی کردن، تازه من که ویزا هم ندارم
    پرینت ایمیل درخواست ویزا رو هم می برم فکر نکنن اصلا درخواست ویزا ندادم.
    من از دانشگاه اوکلند در نیوزیلند پذیرش دارم.
    ها راستی فردا که پنجشنبه‌س، مطمئنا تعطیله. بذارید جمعه درخواست بدید دوباره که برای شنبه وقت بده

سلام
    بچه ها کسی جدیدا 3هزار دلار ارز همره رو گرفته؟
    خانواده ام کپی ویزا و صفحه مهر خروج و ... رو بردن بانک، ولی گفتن باید سفارت تایید کنه که همسرش اونجاست
    سفارت هم قسمت امور دانشجوییش چرت و پرت جواب میده اصلا نمیدونن همچین قضیه ای رو!!
    کسی میدونه چیکار میشه کرد؟
    بیچاره مون کردن با این ارز دادنشون

Junior Member

سلام دوستان من تو سامانه تاک ثبت نام کردم برا تایید مدارک امروز رفتم کنسولگری برای تایید
    برام مدارک رو تایید کرد تو سایت زده تایید وزارت امور خارجه در دست بررسی
    برای اونم باید صبر کرد؟ معمولا چقدر طول میکشه تایید بشه؟
    بعد وقتی تایید شد باید نسخه تایید شده رو دانلود کرد ؟ و تو سامانه نشا ثبت نام کرد
    سامانه نشا تا دیروز برا من زده بود تاریخ تایید 97.6.31 الان شد الان شد ابان
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

با سلام، کسی از نامه تعهدی که سایت نشا در مورد در خواست ارز دانشجویی در خواست کرده اطلاع داره؟ اینکه چه تعهدی باید داده بشه برای دانشجوهایی که در خارج در حال تحصیل هستند؟ ممنونم.

Junior Member

اول از همه اینکه نه تنها سایتشون داغونه بلکه کارمنداشونم داغونن. نه جواب سوال درست میدهند و نه برخورد خوبی می کنند . تمام مراجعین از طرز برخورد کارکنان شاکی بودند... خلاصه کلام هر مدرکی که فکر می کنید لازم هست را اصل و کپی ببرید چون یه دفعه میگه فلان مدرکو ببینم در صورتی که هیچ کجا نزدند که چنین چیزی می خواند. اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی، نامه پذیرش قطعی، کارت معافیت و یا پایان خدمت برای آقایان حتما میخواد... یه فرم تعهد هم اونجا میدن امضا کنید و 34000 تومان هم ازتون می گیرند برای بررسی مدارک یک هفته هم میگن زمان میبره تا نتیجه بررسی بیاد. موفق باشید
    مرسی از دوستان بابت راهنماییهاشون،
    من الان دقیقا همین کارو کردم و بهم فردا وقت داده. البته قبلا گفتم من هنوز اصلا ویزا نگرفتم ولی درخواست دادم ببینم چه خبره. من کرج ساکن هستم و میتونم فردا برم.
    فقط باید برم سازمان امور دانشجویان در میدان فردوسی یا خود وزارت علوم در میدان صنعت؟
    و اینکه چه مدارکی با خودم ببرم؟ کارت ملی و پاسپورت و نامه پذیرش رو که میبرم ولی به نظرتون مدرکهای تحصیلی ایران هم لازمه و اینکه فکر نمیکنم بر فرض محال اگه با درخواست من موافقت بشه که همین فردا از من پول نمیگیرن؟ حتما نامه میدن و من وقتی برم بانک باید پول رو پرداخت کنم؟
    دوستان اگه رفتن و یا چیزی به نظرشون میرسه بگن که من با دید بازتری برم اگه چیزی دستگیرم شد فردا برگشتم به بقیه دوستان اطلاع بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    اول از همه اینکه نه تنها سایتشون داغونه بلکه کارمنداشونم داغونن. نه جواب سوال درست میدهند و نه برخورد خوبی می کنند . تمام مراجعین از طرز برخورد کارکنان شاکی بودند... خلاصه کلام هر مدرکی که فکر می کنید لازم هست را اصل و کپی ببرید چون یه دفعه میگه فلان مدرکو ببینم در صورتی که هیچ کجا نزدند که چنین چیزی می خواند. اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی، نامه پذیرش قطعی، کارت معافیت و یا پایان خدمت برای آقایان حتما میخواد... یه فرم تعهد هم اونجا میدن امضا کنید و 34000 تومان هم ازتون می گیرند برای بررسی مدارک یک هفته هم میگن زمان میبره تا نتیجه بررسی بیاد. موفق باشید
    مرسی دوست عزیز از راهنماییتون،
    بله سایتش که نابوده به من 5 شنبه وقت داد با اینکه تعطیله کلا. وصف حال کارمنداش هم اینجا دیدم دوستان زیاد نوشتن، برای همین ترجیح میدم بعد ماه رمضان برم توی این گرما که حداقل خودم اعصاب حرف زدن باهاشون رو داشته باشم
    فقط یه موردی من هنوز ویزا نگرفتم، به نظرتون رفتنم بدون داشتن ویزا با این طرز برخورد بسیار عالی کارکنان اصلا فایده داره یا بذارم ویزام بیاد بعد کلا درخواست بدم؟ من میخوام برای اولین ارز دانشجویی درخواست بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    سلام. این که گفتین نامه پذیرش قطعی می‌خوان چه جوریه؟ من یه پذیرش دارم که توش نوشته مشروط به ارائه‌ی اصل مدارک در روز ثبت نام. یعنی به این ارز نمیدن؟

Junior Member

برای درخواست ارز اولیه اصلا ویزا ازتون نمیخواد... اگر بعدا با درخواستتون موافقت بشه 40 درصد معادل ریالی ارزی که میدند را ازتون وثیقه می گیرند که بعدا با گواهی اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه خارجی که دارید درس می خونید بیارید آزاد میشه...
    مرسی دوست عزیز از راهنماییتون،
    بله سایتش که نابوده به من 5 شنبه وقت داد با اینکه تعطیله کلا. وصف حال کارمنداش هم اینجا دیدم دوستان زیاد نوشتن، برای همین ترجیح میدم بعد ماه رمضان برم توی این گرما که حداقل خودم اعصاب حرف زدن باهاشون رو داشته باشم
    فقط یه موردی من هنوز ویزا نگرفتم، به نظرتون رفتنم بدون داشتن ویزا با این طرز برخورد بسیار عالی کارکنان اصلا فایده داره یا بذارم ویزام بیاد بعد کلا درخواست بدم؟ من میخوام برای اولین ارز دانشجویی درخواست بدم.