صفحه 88 از 139 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام.

همه چیز بستگی به کارمند اداره ی کار داره که نامه ی کاریابی بعد از یک هفته رو قبول کنه یا نه. وقتی من آزاد کردم مدرکمو خیلی دقیق چک کرد تاریخ رو، ولی دیدم که بعضی افراد زیاد سخت گیری نمی کنند.
    از اداره ی کار شهر خودتان برای دقیق تر بودن، پرس و جو کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواستم بپرسم این مهلت 6 ماه هیچ راهی نداره؟ مثلا اگه یه هفته بعد از 6 ماه باشه بازم نمیشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان اگه از این مهلت 6 ماهه چند هفته گذشته باشه شما کاریابی تو تهران سراغ دارین که یجوری همکاری کنه؟؟؟؟؟؟؟ یسوال دیگه اینکه کلا از هر موسسه کاریابی تو کشور میشه اقدام کرد؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط king_sato : August 23rd, 2018 در ساعت 10:47 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    سلام.

با توجه به این که شما سربازی ندارید، اگر شش ماه از تاریخ ثبت نامتان در کاریابی گذشته، می توانید برای آزاد سازی مدرک ( لیسانس ) اقدام کنید. البته این اطلاعات تا اردیبهشت امسال موثق بوده که من مدرکمو آزاد کردم. اگر قوانین تغییر نکرده باشند.

موفق باشید.
    سلام ممنون از پاسختون. شما که آزاد کردید بعد تونستید نامه اداره کار رو در سامانه آپلود کنید؟ چون ارور میده که باید حتما یکسال از تاریخ اخرین مدرک فارغ التحصیلی بگذره.

Junior Member

سلام دوستان من میخوام مدرکم رو ازاد کنم نامه نهایی از سامانه سجادم برای ازاد کردن مدرکم با عدم کاریابی گرفتم ولی الان که میخواستم سابقه بیممو از تامین اجتماعی بگیرم دیدم 6 روز در حین تحصیل که بودم توی یه شرکتی که پروژه برداشته بودم برام بیمه رد شده و بعد خروج از کارم زدن برام این 6 روز مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

خواهش می کنم. من لیسانسمو دی سال گذشته آزاد کردم، اون زمان همه چیز دستی بود و من تونستم بعد شش ماه از ثبت نام در کاریابی لیسانسمو آزاد کنم. ولی ارشدمو اردی بهشت آزاد کردم که باید تو سامانه مدرک آپلود می کردم.
    این که میگید خطا میده، برای مدرک لیسانستون یعنی؟ اون زمان ملاک گذشتن یک سال از تاریخ تموم شدن همون دوره ای بود که قصد آزاد کردنش رو دارید. از آموزش دانشگاه یه پرس و جو کنید، احتمالن راهنمایی کنند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_freeze نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون. شما که آزاد کردید بعد تونستید نامه اداره کار رو در سامانه آپلود کنید؟ چون ارور میده که باید حتما یکسال از تاریخ اخرین مدرک فارغ التحصیلی بگذره.
    ویرایش توسط Azam54 : August 24th, 2018 در ساعت 04:05 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

دوست عزیرم، سوالتان کمی مشکل به نظر می رسد. سعی کنید در تمام مراحل اپلای نهایت صداقت رو داشته باشید، شخصا با عوض شدن هر روزه ی قوانین به مشکل زیاد برخوردم که اگر در هر مرحله اندک مقداری
    با نوع همکاری ای که شما در نظر دارید، کارمو پیش می بردم، کلن قضیه ی آزاد شدن مدرکم برایم منتقی می شد. صداقت و صداقت بهترین راه برای پیش بردن کاراتون هست.
    امیدوارم موجب رنجش شما نشده باشم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    دوستان اگه از این مهلت 6 ماهه چند هفته گذشته باشه شما کاریابی تو تهران سراغ دارین که یجوری همکاری کنه؟؟؟؟؟؟؟ یسوال دیگه اینکه کلا از هر موسسه کاریابی تو کشور میشه اقدام کرد؟؟؟؟؟؟

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

سلام

آیا امکانش هست که نامه کاریابی رو پس از گذراندن مدت شش ماهه، >> و قبل از گذشت یک سال از فارغ التحصیلی گرفت؟

آیین نامه میگه که بررسی گذشت یک سال به عهده دانشگاه هست و کاریابی باید نامه رو صادر کنه.
    طبق این قضیه آیا میشه نامه رو برای راحتی خیال مسیرش رو طی بکنیم و بعد از چند ماه که اون شرایط یکساله هم برطرف میشه، نسبت به آزاد سازی اقدام کنیم؟
    به عبارت بهتر، آیا این نامه برای استفاده تاریخ انقضا داره؟
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

مدت اعتبار نامه ی دریافتی از وزارت کار، یک ماه است. هر چند روی نامه اینو قید نمی کنند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Engineer نمایش پست ها
    سلام

آیا امکانش هست که نامه کاریابی رو پس از گذراندن مدت شش ماهه، >> و قبل از گذشت یک سال از فارغ التحصیلی گرفت؟

آیین نامه میگه که بررسی گذشت یک سال به عهده دانشگاه هست و کاریابی باید نامه رو صادر کنه.
    طبق این قضیه آیا میشه نامه رو برای راحتی خیال مسیرش رو طی بکنیم و بعد از چند ماه که اون شرایط یکساله هم برطرف میشه، نسبت به آزاد سازی اقدام کنیم؟
    به عبارت بهتر، آیا این نامه برای استفاده تاریخ انقضا داره؟

سلام
    من 9 ماه هست که فارغ التحصیل شدم و از همون موقع در کاریابی ثبت نام کردم
    کاریابی میگه صبر کنم 12 ماه که شد برم ازشون نامه بگیرم و ببرم اداره کار

مشکل اینجاس که 3 ماه دیگه من تحصیلم در خارج از کشور شروع شده و نمی تونم ایران باشم که این کارهای اداری رو انجام بدم
    کاریابی میگه حتما باید خودم باشم و وکیل نمی تونه این کار رو انجام بده

می خواستم بدونم کسی از دوستان چنین تجربه ای داشته؟ نهایتا چی شده نتیجه

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    سلام
    من 9 ماه هست که فارغ التحصیل شدم و از همون موقع در کاریابی ثبت نام کردم
    کاریابی میگه صبر کنم 12 ماه که شد برم ازشون نامه بگیرم و ببرم اداره کار

مشکل اینجاس که 3 ماه دیگه من تحصیلم در خارج از کشور شروع شده و نمی تونم ایران باشم که این کارهای اداری رو انجام بدم
    کاریابی میگه حتما باید خودم باشم و وکیل نمی تونه این کار رو انجام بده

می خواستم بدونم کسی از دوستان چنین تجربه ای داشته؟ نهایتا چی شده نتیجه
    آیین نامه نهایی میگه که بررسی گذشت یک سال بر عهده دانشگاه هست و مراحل نامه عدم کاریابی فقط و فقط مشروط به گذشت شش ماه تو کاریابی هست.
    و عنوان کرده که کاریابی یا اداره کار نباید این مورد رو شرط قرار بده.

میتونید آیین نامه رو با خودتون ببرید بهشون یادآوری بکنید!

فقط نمیدونم شما چطور تحصیلتون اونور شروع میشه در حالی که مدرکتون رو قرار نیست موقع ثبت نام بهشون ارائه بدید!؟

یه نکته هم اینکه در کل کاریابی راست میگه.
    حتی اگه با آیین نامه پیش برن و بتونی نامه را بگیری، برا دانشگاه دوباره باید صبر کنی.
    و احتمال اینکه حضور شما الزامی باشه برای کارای دانشگاه هم زیاده.

البته میتونید با دید مثبت به حرفای من بنگرید و برید دانشگاه رو پرس و جو کنید و راضیشون بکنید که بدون حضور شما در اون موقع، مدرکتون رو آزاد کنند.
    برای مثال، نامه عدم کاریابی رو ببرید به دانشگاه و وقتی گفتند برو یک سال دیگه بیا، قضیه رو توضیج بده. شاید قبول کردند که الان ازتون بگیرن و بعد اینکه اون مدته سپری شد کاراش رو ادامه بدن( شاید هم یه وکیل از طرفتون قبول کردند).

موفق باشید.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)