صفحه 25 از 172 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1715

موضوع: کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    صادق عزیز یه سری ابهاماتی توی این قوانین هست.مثلاً اینکه به محدودیت نفراتی اشاره نشده. یعنی آیا این بورس حالت competitiveداره یعنی به هر حال هر کی این شرایط رو داشته باشه بهش تعلق میگیره یا نه. اگه این مشخص بشه اون دیگه وجدان طرفه که قاضی میشه. به قول دوستی ما با حقوق های بالا هم میتونیم بگیریم اما اگه این بورس محدود باشه اون وقت همه یه شبه مفلس میشند.
    با این قسمت آخر پستت خیلی موافقم...
    راستی اگه دقت کرده باشین سایت ثبت نام DSU برای پلیمی آپدیت شده ولی گویا فعلا فقط به زبان ایتالیایی هست...دوستان اگر در تکمیل فرم آنلاین مورد خاصی هست که باید توجه کرد بگن لطفا...

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

اگر حقوق پدر را نشود تبدیل کرد به جز مشکل DSU هزینه سالانه برای مستر ها 3300 یورو میشه !!
    در مورد کنسولگری ایران در میلان من 1 ماه پیش بودم برای تایید مدارک نیاز به تشکیل پرونده بود نمی دونم با این مورد خاص کاربچه ها را بدون تشکیل پرونده راه می اندازند یا نه؟
    ولی برای تشکیل پروند حتما اصل کارت یا نامه پایان خدمت یا معافی یا موارد مشابه ...
    اصل شناسنامه ایران و کپی
    اصل کارت ملی
    بقیه موارد مانند عکس و نامه دانشگاه و .... در ایتالیا هم میشه جور کرد
    را حتما همرا داشته باشید
    ویرایش توسط reza1 : June 30th, 2010 در ساعت 02:03 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    اگر حقوق پدر را نشود تبدیل کرد به جز مشکل DSU هزینه سالانه برای مستر ها 3300 یورو میشه !!
    در مورد کنسولگری ایران در میلان من 1 ماه پیش بودم برای تایید مدارک نیاز به تشکیل پرونده بود نمی دونم با این مورد خاص کاربچه ها را بدون تشکیل پرونده راه می اندازند یا نه؟
    ولی برای تشکیل پروند حتما اصل کارت یا نامه پایان خدمت یا معافی یا موارد مشابه ...
    اصل شناسنامه ایران و کپی
    اصل کارت ملی
    بقیه موارد مانند عکس و نامه دانشگاه و .... در ایتالیا هم میشه جور کرد
    را حتما همرا داشته باشید
    شهریه در هر صورت همون 3300 یورو هست، برای غیر اروپایی ها بر حسب درامد حساب نمیشه

http://web1.dirittoallostudio.it/polimi/10/wsd/

online application مربوط به 2010-2011

codice fiscale رو چطور باید گرفت؟

ازونجاییکه فرم انلاین ایتالیایی هست من سعی می کنم ترجمه قسمت هاییکه لازم هست رو بذارم اینجا، دوستان دیگه هم کمک کنن... البته ترجمه لغت به لغت نمی کنم، اگه مشکلی بود اصلاح کنید لطفا...

Richiesta benefici on-line Questo servizio consente allo studente di compilare la pratica per la richiesta dei benefici, per l'anno accademico 2010/2011, via Web

درخواست انلاین مزایا:
    این سرویس به تمامی دانشجویان اجازه می دهد تا فرم مربوط به درخواست مزایا برای سال تحصیلی 2010/2011 را از طریق وب پر کنند.
    --------------------------------------------------------
    دکمه Avanti به معنی ادامه یا همون Next هست...

Per poter usufruire del caricamento on-line della domanda di richiesta benefici è necessario, in primo luogo, procedere con la "registrazione" dell'utente. Lo studente riceverà via e-mail il "codice utente" necessario per poter proseguire il caricamento delle informazioni.

برای استفاده از loading انلاین فرم درخواست مزایا لازم است در قدم اول کاربر ثبت نام (register) کند. دانشجو کد کاربری که برای ادامه لود شدن اطلاعات لازم است را از طریق ایمیل دریافت می کند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    The codice fiscale is a financial identification number, used in Italy for everything from buying a mobile phone to opening a bank account. If you are planning to live in Rome for any length of time, having a codice fiscale will be vital. Without one, you won't even be able to register a prepay cell phone.

The codice fiscale is calculated based on your name and date and place of birth. Fortunately (and unusually for Italy), it's easy to get a codice fiscale. There are even websites where you can punch in your information and get a codice straight back. One of these is Comuni d'Italia.
    goodbye forever

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

http://web1.dirittoallostudio.it/polimi/10/wsd/

online application مربوط به 2010-2011

لینک رجیستر رو من نمیبینم. فقط دکمه login politecnico وجود داره.آیا با همون یوزر و پسوورد پلیمی باید اینجا وارد شد.

در مورد سوال دومتون هم میتونید به این لینک مراجعه کنید.البته آقا صادق عزیز اصل قضیه رو گفتند.
    http://ispm.blogfa.com/cat-4.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    لینک رجیستر رو من نمیبینم. فقط دکمه login politecnico وجود داره.آیا با همون یوزر و پسوورد پلیمی باید اینجا وارد شد.

در مورد سوال دومتون هم میتونید به این لینک مراجعه کنید.البته آقا صادق عزیز اصل قضیه رو گفتند.
    http://ispm.blogfa.com/cat-4.aspx
    به نظرم باید با یوزر پلیمی وارد بشیم اما جواب نمیده! واسه من error می ده!

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

به نظرم باید با یوزر پلیمی وارد بشیم اما جواب نمیده! واسه من error می ده!
    من فکر نمیکنم.من برای 2009 که ثبت نام کردم دقیقا یه میل واسم زد و یوزر و پس رو بهم داد.فرق داره. اما خب لینک رجیستر توی اون بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)