صفحه 48 از 64 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام،6 ماه پیش به همراه ماردم و پدرم برای سفر به اتریش از اتریش ویزای شنگن گرفتیم ،الان برای کریسمس بهمراه مادرم میخام برای فرانسه اقدام کنم . 24 سالمه مجردم و گردش حسابم 5 میلیونه در ماه و اینکه بیمه در کارم نشدم و مادرم گردش حسابش 20 تومنه درماه، با این حال به نظرتون شانس ویزا شدن دارم ؟

Junior Member

لطفا راهنمایی کنید ..

با سلام خدمت دوستان
    خواستم بپرسم برای ویزای دانشجویی این مقدار 7500 یورو برای تمکن مالی به ارز دولتی حساب میشه ؟
    یعنی باید با یورو حدود 6 تومن حدود 45 میلیون داخل حسابمون باشه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    كسي اطلاع داره نحوه درخواست ويزا ٢ يا ٣ ساله توريستي با رزرو هتل و اقامت حداكثر ٩٠ روزه به چه صورت هست
    من شخصا ٤ سال متوالي دارم ويزا ميشم ولي ديگه خسته شدم ميخوام ديگه هر سال نرم مصاحبه ، هر وقت در خواست ميدم بر طبق در خواستم و رزرو كه معمولا ١ ماه اقامته ويزا مولتي ميگيرم ولي نميدونم چه جوري آفيسر رو متوجه كنم كه بهم چند ساله بده
    ممنون ميشم اگه كسي اطلاعات دقيق داره بهم بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    كسي اطلاع داره نحوه درخواست ويزا ٢ يا ٣ ساله توريستي با رزرو هتل و اقامت حداكثر ٩٠ روزه به چه صورت هست
    من شخصا ٤ سال متوالي دارم ويزا ميشم ولي ديگه خسته شدم ميخوام ديگه هر سال نرم مصاحبه ، هر وقت در خواست ميدم بر طبق در خواستم و رزرو كه معمولا ١ ماه اقامته ويزا مولتي ميگيرم ولي نميدونم چه جوري آفيسر رو متوجه كنم كه بهم چند ساله بده
    ممنون ميشم اگه كسي اطلاعات دقيق داره بهم بده
    سلام
    نوع ویزای درخواستی را در بند 24 فرم تیک میزنید(multiple entries ) و میزان اعتبار ویزای درخواستی را در بند 25 باید بنویسید مثلا(2Years)
    رزرو هتل هم به میزان اقامت تان بگیرید منظورم اینه که میزان رزرو هتل ارتباطی به میزان درخواستی ویزا نداره و میشه یک هفته ای هم باشد
    بیمه هم همینطور فقط به میزان اقامت در سفر اول کافی است
    و اینکه تقریبا از یک سال پیش مصاحبه مثل قبل در سفارت نیست و کارمندای شرکت vfs هیچ ارتباطی با سفارت ندارن و فقط مسئول جمع آوری مدارک و ارسال آنها به سفارت هستند و همچنین چک کردن مدارک ارائه شده که تکمیل باشند

Junior Member

سلام يه سوال داشتم كسى كه ويزاى 9 ماهه دانشجويي داره و به فرانسه بياد اما برگه OFII رو نفرسته و بعد از يك هفته بر گرده ؟ ديگه نمي تونه از ويزاش استفاده كنه ؟ و اگر بخوام تمديد كنم ديگه نميشه براى سال ديگه و اگر دوباره اقدام كنم براى سال ديگه احتمال ريجكتى ام هست ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehak نمایش پست ها
    سلام يه سوال داشتم كسى كه ويزاى 9 ماهه دانشجويي داره و به فرانسه بياد اما برگه OFII رو نفرسته و بعد از يك هفته بر گرده ؟ ديگه نمي تونه از ويزاش استفاده كنه ؟ و اگر بخوام تمديد كنم ديگه نميشه براى سال ديگه و اگر دوباره اقدام كنم براى سال ديگه احتمال ريجكتى ام هست ؟
    شما قبل از مهلت دو ماهه باید این فرم رو بفرستی. ویزای شما یک بار ورود که نیست. ولی اگه دو ماه از اولین ورودتون بگذره و مهر OFII نداشته باشی نمی تونی دیگه به فرانسه وارد بشی
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    شما قبل از مهلت دو ماهه باید این فرم رو بفرستی. ویزای شما یک بار ورود که نیست. ولی اگه دو ماه از اولین ورودتون بگذره و مهر OFII نداشته باشی نمی تونی دیگه به فرانسه وارد بشی
    اها خيلي ممنون بعد اگه اينجورى بشه يعنى OFII نفرستم بعد بخوام دوباره ويزا بگيرم بايد همه مراحل ويزا رو طى كنم ؟ و احتما اينكه ويزا بعدى ريجكت شه به خاطر اينكار ؟

Junior Member

دوستان عزیز من و همسرم متاسفانه از سفارت فرانسه ریجکت شدیم. توریستی 6 روزه درخواست داده بودیم.
    سابقه سفر خوبی داشتیم اما شینگن اولی بودیم. برنامه سفر دقیق هم ارائه دادیم.
    مدارکمون هم کامل بود. ایشون صاحب کارگاه تولیدی هستند و من هم دانشجوی دکترا. اینکه چرا به نظر اونا ما دلایلمون برای برگشت کافی نیست، جای تامل داره!!
    متاسفانه با بند 9، هفته ی گذشته، مثل تمام دوستانی که اونروز در سفارت دیدیم ریجکت شدیم. حتی دوستانی که دعوتنامه داشتن!
    حالا کسی از دوستان میدونه که آیا ما برای تعطیلات نوروز میتونیم برای سفری به حوزه شینگن برنامه ریزی کنیم؟ اینکه کمتر از 6 ماه از ریجکت اول بگذره اشکال بزرگیه؟
    و اینکه از کدوم سفارت اقدام کنیم؟
    از طرفی شاید بتونیم از عمه ی همسرم دعوتنامه برای اسپانیا بگیریم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraAfsh نمایش پست ها
    دوستان عزیز من و همسرم متاسفانه از سفارت فرانسه ریجکت شدیم. توریستی 6 روزه درخواست داده بودیم.
    سابقه سفر خوبی داشتیم اما شینگن اولی بودیم. برنامه سفر دقیق هم ارائه دادیم.
    مدارکمون هم کامل بود. ایشون صاحب کارگاه تولیدی هستند و من هم دانشجوی دکترا. اینکه چرا به نظر اونا ما دلایلمون برای برگشت کافی نیست، جای تامل داره!!
    متاسفانه با بند 9، هفته ی گذشته، مثل تمام دوستانی که اونروز در سفارت دیدیم ریجکت شدیم. حتی دوستانی که دعوتنامه داشتن!
    حالا کسی از دوستان میدونه که آیا ما برای تعطیلات نوروز میتونیم برای سفری به حوزه شینگن برنامه ریزی کنیم؟ اینکه کمتر از 6 ماه از ریجکت اول بگذره اشکال بزرگیه؟
    و اینکه از کدوم سفارت اقدام کنیم؟
    از طرفی شاید بتونیم از عمه ی همسرم دعوتنامه برای اسپانیا بگیریم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    از اینکه ریجکت شدین واقعاً متاسف هستم. با تجربه گرفتن دوتا ویزا شینگن و حضور در دو سفارت مختلف بارها شاهد بودم که بی دقت های خیلی ساده و یا عدم ارائه مدارک مورد نیاز منجر به ریجکتی میشه. بعنوان مثال عدم انطباق تمکن مالی با سفر (یا خیلی تمکن بالاتر و یا خیلی پایین)، عدم ارائه کامل رزرو هتل برای کل مدت سفر و یا کنسل شدن رزرو هتل در زمانیکه در سفارت بررسی میشده، عدم دقت در ماههای 29، 30 و 31 روزه و افزایش طول سفر از میزان درخواست ویزا و ....

گپ شش ماهه الزامی هست برای ارسال درخواست جدید و ضمناً حتماً دلیل ریجکتی خودتون رو پیدا کنید و مجدد اقدام کنید چراکه درصورت عدم رفع دلیلی ریجکتی در بارهای بعدی هم احتمال ریجکتی بالا هست.
    لطفاً مورد ریجکتی تون رو اعلام کنید تا بشه بهتر بررسی کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)