صفحه 107 از 108 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1074

موضوع: سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط wintet نمایش پست ها
    سلام، شما باید سریع یک ایمیل به سفارت بزنید و موضوع رو شرح بدید و بگید که من یادم رفته تایید کنم و ازشون بخواهید که وقتون رو برگردونن. اکثر موارد قبول می کنن و مشکلی پیش نمیاد.
    ممنونم دوست عزیز. همون موقع ایمیل دادم ..این تنها چیزی بود که به ذهنم میرسید...امیدوارم لغو نکنند وقتم رو.

Junior Member

سلام، شما باید سریع یک ایمیل به سفارت بزنید و موضوع رو شرح بدید و بگید که من یادم رفته تایید کنم و ازشون بخواهید که وقتون رو برگردونن. اکثر موارد قبول می کنن و مشکلی پیش نمیاد.
    دوست عزیز من تا الان ۳ تا ایمیل زدم جواب ندادند. هروقت هم زنگ میزنم سفارت میگه خارج از زمان کاریه!!! ایمیل و شماره تلفن سفارت فقط همونه که تو سایت اصلی زده؟ بتظر شما راه دیگه ای نیست من امتحان کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    دوست عزیز من تا الان ۳ تا ایمیل زدم جواب ندادند. هروقت هم زنگ میزنم سفارت میگه خارج از زمان کاریه!!! ایمیل و شماره تلفن سفارت فقط همونه که تو سایت اصلی زده؟ بتظر شما راه دیگه ای نیست من امتحان کنم؟
    شما از دو روز پیش اقدام کردید و ایام تعطیلی سفارت بود یعنی جمعه و شنبه و امروز روز کاری بود که معمولا جواب ایمیل از سفارت دو روز کاری طول می کشه. اگر سایت سفارت رو چک کنید ساعات تماس با بخش روادید از 8 صبح تا 12 است ولی اگه سایت رو چک کرده باشید سفارت بخش روادید فردا و پس فردا تعطبله احتمالا جواب ایمیلتون دو روز بعد بیاد.

Junior Member

شما از دو روز پیش اقدام کردید و ایام تعطیلی سفارت بود یعنی جمعه و شنبه و امروز روز کاری بود که معمولا جواب ایمیل از سفارت دو روز کاری طول می کشه. اگر سایت سفارت رو چک کنید ساعات تماس با بخش روادید از 8 صبح تا 12 است ولی اگه سایت رو چک کرده باشید سفارت بخش روادید فردا و پس فردا تعطبله احتمالا جواب ایمیلتون دو روز بعد بیاد.
    واقعا ممنونم بابت پاسخ سریعتون. خیلی لطف می کنید که جواب می دید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyan202 نمایش پست ها
    واقعا ممنونم بابت پاسخ سریعتون. خیلی لطف می کنید که جواب می دید...
    تشکر انشالله مشکلتون زود حل میشه نگران نباشین

سلام دوستان گرامی
    سوال در رابطه با گرفتن ارز دولتی داشتم
    من که با خرج خودم میخوام برم آلمان ،

راهی وجود داره که خرج یک سال با خودم نبرم 8000 یورو؟؟

ولی آیا روشی میدانید که 8000 یورو ،
    ارز دولتی بگیرم ؟؟
    یا سفارت ازم نخواد؟؟؟
    یا ایالتی در المان پیدا کنم از من یورو نخواد؟

(دانشگاه آلمان کاملا رایگان و امکان کار هست خرجم تو المان درمیارم)

من فقط مرحله ویزا گیر کردم
    و تهیه مقدار یورو برای خرج یک سال مشکل دارم
    عمو x20

مشکل من گرفتن ارز برای هر ترم نیست بلکه گرفتن ارز برای خرج یکسال منظور گرفتن ویزا هست

Junior Member

تشکر انشالله مشکلتون زود حل میشه نگران نباشین
    جهت اطلاع دوستان و آیندگان فقط میخوام بگم که
    ۱) هرگز اشتباه من رو تکرار نکنید و وقتی سفارت ایمیل بهتون میده که در فلان تاریخ وقت تعیین شده براتون, حتما یادتون باشه که باید کانفرم کنید وقتتون رو البته اگه وقتتون رو میخوایید اگه هم دیگه نمیخواید وققتون رو میتونید روی لینک دومی کلیک کنید که لغو بشه ....
    ۲) حالا احیانا اگه این اشتباه به هر شکلی رخ داد, اصلا جای نگرانی نیست و اصلا به خودتون استرس ندین. فقط یه ایمیل بدین به سفارت و توضیح بدین که این اتفاق افتاده خودشون بعد از چند روز کاری براتون ایمیل میزنه و فقط اسکن پاسپرتتون و اینکه عنوان کنید برای چه نوع ویزایی اقدام کردین رو میخواد ازتون.
    ۳) بعد از چند روز کاری دوباره ایمیل میدن که وقتتون برگشته (تو همون تاریخ و همون ساعت که قبلا بود)
    ۴) من که این مشکل برام پیش اومد در حال حاضر یک هفته اس که کارای سفارتم رو انجام دادم و مصاحبه ام رو هم دادم و الان فقط منتظر جوابم....

Junior Member

سلام من اول دسامبر۲۰۱۷ وقت سفارت آلمان گرفتم برای ویزای دانشجویی برای مقطع دکتری و فقط یک ایمیل در تایید اون برام اومد و تا الان که نوامبر ۲۰۱۸ هست ایمیل دومی دریافت نکردم طبق پی دی اف سفارت از دسامبر تا فوریه باید منتظر نوبت باشم اما مدرک ایلتس من منقضی شده و نمیتونم تا قبل از فوریه امتحان ایلتس بدم حالا سوالم اینه که میشه توی مصاحبه فرم ثبت نام ایلتس که برای مارچ ۲۰۱۸ هست رو ارائه بدم؟ قبول میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gayton نمایش پست ها
    سلام من اول دسامبر۲۰۱۷ وقت سفارت آلمان گرفتم برای ویزای دانشجویی برای مقطع دکتری و فقط یک ایمیل در تایید اون برام اومد و تا الان که نوامبر ۲۰۱۸ هست ایمیل دومی دریافت نکردم طبق پی دی اف سفارت از دسامبر تا فوریه باید منتظر نوبت باشم اما مدرک ایلتس من منقضی شده و نمیتونم تا قبل از فوریه امتحان ایلتس بدم حالا سوالم اینه که میشه توی مصاحبه فرم ثبت نام ایلتس که برای مارچ ۲۰۱۸ هست رو ارائه بدم؟ قبول میکنن؟
    مشکلی نیست. به شما وقت میدن بری مدرکتو بگیری و واسشون پست کنی.

Junior Member

سلام دوستان من یک ماهه دیگه مصاحبه دارم منتهی می‌خوام بدونم اون هشت هزار یورو سفارتو اگه بخوام به ریال بزارم تو حسابم باید معادل ارز آزاد بزارم یا دولتی،خیلی ممنونم که کمکم می‌کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)