صفحه 183 از 190 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون...
    در مورد سوال اولی که پرسیدم، آیا من میتونم به موقع مدارکم را به یونی اسیست بفرستم؟ چون یونی اسیست ۸ هفته قبل از اتمام ددلاین گفته مدارک را بفرستید.
    از طرفی تا زمان شروع ددلاین توی سایت یونی اسیست، قسمت مربوط به دانشگاه مورد نظر فعال نیست که بشه انتخابش کرد و در نتیجه نمیشه تا آخر مراحل پیش رفت و اپلیکیشن فورم را پرینت کرد. لازم به ذکر است که بازه ددلاین دانشگاه یک ماه بیشتر نیست.

من نفهمیدم چرا اونی اسیست باید بگه 8 هفته قبل بفرستین، در کل پست کنین 3 روزه میرسه دستشون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    من نفهمیدم چرا اونی اسیست باید بگه 8 هفته قبل بفرستین، در کل پست کنین 3 روزه میرسه دستشون.
    تو سایتش گفته ۸ هفته. تو همین انجمن هم بچه ها می گفتند.
    ظاهرا یونی اسیست برای بررسی مدارک و ارسال به دانشگاه های مورد نظر ۸ هفته زمان در نظر گرفته.

تو سایتش گفته ۸ هفته. تو همین انجمن هم بچه ها می گفتند.
    ظاهرا یونی اسیست برای بررسی مدارک و ارسال به دانشگاه های مورد نظر ۸ هفته زمان در نظر گرفته.
    ددلاین اونی اسیست 15 ژانویه و 15 جولایه، 8 هفته قبل شروع ترم منظورشونه نه ددلاین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    ددلاین اونی اسیست 15 ژانویه و 15 جولایه، 8 هفته قبل شروع ترم منظورشونه نه ددلاین.
    این متن سایت خود یونی اسیست هست :

Apply as early as possible!

Our recommendation: Send in your documents and make your payment at least 8 weeks before the deadline expires.

This ensures that we can inform you in time if you need to submit further documents.

You may apply as soon as the university has activated the applications in the uni-assist online portal.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

این متن سایت خود یونی اسیست هست :

Apply as early as possible!

Our recommendation: Send in your documents and make your payment at least 8 weeks before the deadline expires.

This ensures that we can inform you in time if you need to submit further documents.

You may apply as soon as the university has activated the applications in the uni-assist online portal.
    من موقع اپلای تقریبا دو روز قبل از تموم شدن ددلاین مدارکم رو فرستادم و هیچ مشکلی پیش نیومد نگران نباشید البته من المان بودم و‌ سریع رسید ، شما تا پورتال باز شد و تونستید فرم رو پرینت بگیرید بفرستید ، باید تاریخی که دستشون میرسه قبل از تموم شدن ددلاین باشه

Junior Member

سلام . من میخوام از طریق یونی اسیست برای مستر اقدام کنم.
    در سایت یونی اسیست نوشته شده که یکی از مدارک مورد نیاز سیستم نمره دهی دانشگاهمه (noten system). من تو سایت دانشگاهم نگاه کردم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.
    کسی تو این زمینه تجربه ای داره؟ آیا واقعن داشتن این مدرک ضروریه؟
    پیشاپیش بابت پاسخهاتون سپاسگزارم.

Junior Member

سلام. من چون میخوام مدرکمو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم تا تیر مدرک اصلی دستم نمیرسه. کسی میدونه که آیا میشه ریزنمرات غیر رسمی رو فرستاد برا اونی اسیست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

خیر نمیشه باید تایید سفارت بشه و غیر رسمی تایید نمیشه اصلا ترجمه رسمی هم نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام. من چون میخوام مدرکمو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم تا تیر مدرک اصلی دستم نمیرسه. کسی میدونه که آیا میشه ریزنمرات غیر رسمی رو فرستاد برا اونی اسیست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

فکر نمیکنم نیازی باشه ، من خودم همچین چیزی نفرستادم و اونها با سیستم نمره دهی ایران کاملا اشنا هستن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gissou نمایش پست ها
    سلام . من میخوام از طریق یونی اسیست برای مستر اقدام کنم.
    در سایت یونی اسیست نوشته شده که یکی از مدارک مورد نیاز سیستم نمره دهی دانشگاهمه (noten system). من تو سایت دانشگاهم نگاه کردم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.
    کسی تو این زمینه تجربه ای داره؟ آیا واقعن داشتن این مدرک ضروریه؟
    پیشاپیش بابت پاسخهاتون سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام دوستان،من چند جاي ديگه اين سوال رو پرسيدم ولي جواب نگرفتم .به خاطر نداشتن پايان خدمت به من دانشنامه كارشناسي رو دانشگاه نميده وفقط بعد از خريد مداركم ، ريزنمرات بهم ميده .ايا با ريز نمرات و بدون داشتن دانشنامه امكان ثبت نام تو اوني اسيس هست ؟؟ چطوري؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)