صفحه 90 از 148 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من واسه ویزای تحصیلی وقت مصاحبه گرفتم .بار اول پیام واریز نیومد و من چون وقتم کم بود دوباره واریز کردم و بعداز تعیین وقت مصاحبه دیدم که یک ایمیل و پیام واریز دوم هم اومد و از حسابم کم شده بود.حالا یک 160 دلار واسه مصاحبه ویزای دانشجویی با اعتبار 1 ساله تا تاریخ 17-03-2020 دارم واسه سفارت ارمنستان...
    هرکی لازم داشته باشه میتونم واسش وقت بگیرم و ایمیل پرداخت همراه با پین پرداخت رو بهش بدم.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من هم می خواستم چنین کاری بکنم ولی فرد دیگری به من گفت در صورتی که موفق بشی ویزای دانشجویی بگیری باید سه ماه اونجا صبر کنی بعد اقدام کنی. هزینه اقدام دانشجویی و سه ماه اقامت و هزینه اقدام در آنجا که علاوه بر خود هزینه لاتاری باید هزینه تغییر وضعیت هم پرداخت بشه که مبلغ کمی نیست. اگر اطلاعات دیگه ای بدست آورید لطفا به ما هم بگید.

Junior Member

دوستان مجددا سلام
    وقت بخیر
    سوالی از حضورتون داشتم اینکه گفته میشه قبل از مصاحبه باید در سایت وقت رو تایید کرد به چه شکل و از کجا میشه اقدام میکرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    دوستان مجددا سلام
    وقت بخیر
    سوالی از حضورتون داشتم اینکه گفته میشه قبل از مصاحبه باید در سایت وقت رو تایید کرد به چه شکل و از کجا میشه اقدام میکرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    مصاحبه شما توی کدام سفارت هست ؟ اگر ارمنستان هست باید قیل از مصاحبه از طریق این لینک برای خودتون و افراد خانواده ثبت نام بکنین.
    https://ais.usvisa-info.com/fa-AM/iv . بعد از ثبت نام برای شما ایمیل تاییدیه میاد.

سلام دوستان سال نو مبارک.قابل توجه دوستانی که میخوان دانشجویی بگیرن دقت کنید که در سفارت اگر بفهمند که لاتاری هم برنده شدین و ویزای دانشجویی میخواهین بگیرین احتمال داره ندن دقت کنید.جناب azaraدوتا پست براتون پاسخ فرستادم چک کنید جوابتون اومده اگه نبود بگین مجددا پاسخ بفرستم.موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    بچه ها کسی که ویور داشته و میگه کیسش 212fw زدن ولی تا اطلاع ثانوی 212f ریجکت هست . یعنی چی؟!مگه با ویور هم کسی ریجکت میشه ؟! الان میشه اینارو یکی برای من توضیح بده ؟
    مناز کجا میتونم بفهمم کیس من جزو کدوم یکی از اینا بعد از مصاحبه میشه ؟!
    خیلی استرس گرفتم ...
    سلام دوست عزیز کیستون تا آخر جواب همون 212FWمیمونه و این به معنای ریجکت نیست.منتها مراحل امنیتی ایرانیا 6 تا 10 ماه میکشه من هنوز جواب نگرفتم علی رغم ویور که خود افسر ممرتب میگفت شانست خیلی بالاست.جزو اولین کیسهای لاتاری بودم.احتمالا اکثر ویوری ها را سپتامبر ویزا میدن اگه مثل پارسال باشه.نگران نباشین اما پیگیری کنید مرتب.موفق باشین.دوستی نوشته بود با مشاور قرار داد بسته کلکتون نزنه بهترین راه اگر بتونیدبرای کسایی که فامیل نزدیک ندارن پیدا کردن جاب آفر از طرف امریکاست ویور خوبی است.

Junior Member

خیر.من سفارتم آنکارا هست.این پروسه در اونجا هم لازمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    مصاحبه شما توی کدام سفارت هست ؟ اگر ارمنستان هست باید قیل از مصاحبه از طریق این لینک برای خودتون و افراد خانواده ثبت نام بکنین.
    https://ais.usvisa-info.com/fa-AM/iv . بعد از ثبت نام برای شما ایمیل تاییدیه میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام
    بلاخره شما و Paristook مصاحبه رفتین یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    برای همه لازمه.

https://tr.usembassy.gov/visas/immig...n-appointment/
    ویرایش توسط nojandethgore : March 25th, 2019 در ساعت 03:53 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)