صفحه 1314 از 1402 نخستنخست ... 314814121412641304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211322132313241364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,131 تا 13,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    آیا روزی که برا تقسیم به دانشگاه دفاع مراجعه می کنیم باید برگه سبز اعزام رو به همراه داشته باشیم؟
    تاریخ اعرام روی برگه لا دوره آموزشی نخبگان متقاوته آیا این بعدا مشکل ساز نمیشه؟
    باتشکر

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم . اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید.
    من از طریق بنیاد نخبگان معرفی شدم که پروژه جایگزین خدمت بگیرم.
    سوال من این هست که، نهاد نظامی که در آن پروژه جایگزین سربازی انجام می دهیم و همچنین محل آموزشی (سپاه کرج یا 01 ارتش)، بر روی اطلاعات درج شده روی کارت پایان خدمت تاثیری دارد؟
    آیا مشخص میشه که مثلا ارگانی که پروژه انجام دادیم ارتشه یا سپاه؟ مثلا روی کارت پایان خدمت سرباز میزنن یا رزم یار.
    در مورد بیمه ای که برام رد میشه به چه صورت هست؟ آیا ارگانی خدمتی مشخص هست؟
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Photonics-Shahid beheshti university

سلام دوستان
    از وقتی در سامانه سینا شماره نامه میخوره چن روز بعدش باید به داعا پیام بدیم و اگر زودتر پیام بدیم(مثلا یه هفته بعد از معرفی ب م ن)اصلا جواب میدن؟ بهترین کار چیه؟
    Junior Member

سلام
    از دوستانی که پروژه ی جایگزین گرفتن خواهش می کنم به این سوال بنده پاسخ بدهند
    به نظرتون برای سربازی گرفتن پروژه جایگزین نخبگان بهتر و راحت تره یا امریه ی سربازی؟
    کار های ادارای گرفتن پروژه حدودا چه قدر طول میکشه از ابتدا تا تصویب شدن و شروع به کار؟
    بدجوری ذهنم مشغول شده چند ماه دیگه باید اقدام کنم برای سربازی.

نقل قول نوشته اصلی توسط alib3da2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از وقتی در سامانه سینا شماره نامه میخوره چن روز بعدش باید به داعا پیام بدیم و اگر زودتر پیام بدیم(مثلا یه هفته بعد از معرفی ب م ن)اصلا جواب میدن؟ بهترین کار چیه؟
    الانم میتونین بهشون ایمیل بزنین ولی بهتون میگن که تاریخ مراجعه تون برای تشکیل پرونده یک ماه بعد از تاریخ نامه بنیاد نخبگان هست الکی باید یک ماه اینجوری بیکار صبر کنید در ضمن 7 روز قبل از رسیدن موعد یک ماهه باید دوباره درخواستتون رو تکرار کنین و بهشون یاداوری کنین تا نوبت بهتون بدن مثلن بگن این ساعت و فلان روز بیایید تشکیل پرونده بدید

سلام دوستان
    من کاری برام پیش اومده و نمیتونم زود درخواست را به داعا بفرستم.دو تا سوال داشتم
    ۱- اگر بیش از یک ماه از زمان نامه بنیاد بگذرد مشکلی پیش میاد؟
    ۲- اگر در نوبت تخصیص داده شده نتونم برم ایا دیگه بهم نوبت نمیدن؟
    با تشکر

Junior Member

سلام خسته نبشید من یه سوالی داشتم اگر در ازمون زبان کنکور سراسری رتبه زیر 150 کسب کرده باشیم و دانشگاه در رشته زبان تحصیل نکرده باشیم ایا امتیاز رتبه تعلق میگیره یا باید حتما در رشته متناسب با کسب رتبه تحصیل کرده باشی؟ ممنون

Junior Member itmmit آواتار ها

دوستان من تازه برای بنیاد اقدام کردم و برای اینکه غیبت نخورم اواخر اردیبهشت کارای اعزام به خدمتم رو انجام دادم و تاریخ اعزامم یک تیر افتاده. تمدید زدم اما بعد چند وقت هیچ جوابی ندادن به میدون سپاه که مراجعه کردم گفتن سیستم تمدید بسته است و تمدیدا انجام نمیشه.
    الان من باید چیکار کنم؟ آموزشی عادی رو باید برم؟ اگه وسط اموزشی نخبگانم تایید شد سریع ترخیص میکنن؟ امکان داره با داعا صحبت کنم و بتونن تمدیدم رو درست کنن؟

Junior Member

تاریخ اعزام آموزشی تیرماه98 به 15 مرداد تغییر پیدا کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    تاریخ نامه بنیاد ملی نخبگان برای بنده خورده 30 اردیبهشت که البته داعا هنوز وفت مراجعه به من نداده. حالا سوالم اینه که اگه من تا قبل رهاسازی دیگه نرم سر یگانم حضور بزنم و غایب بشم، در روند رهاسازی مشکل بوجود می آید؟
    و اینکه کلا چقد طول میکشه تا نامه رهاسازی بزنن؟ همون روز که نوبت میدن نمیشه ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)