صفحه 306 از 309 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 3085

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    ممنون. فقط من نمیدونم روال کار انگار اول اینه که توی UDI باید ثبت نام کنیم و اپلیکیشن فی رو انلاین واریز کنیم تا برای ما یک کاور لتر صادر کنه که با خودمون ببریم برای vfs انگار. اما توی چند تا از فیلد هاش من نمیدونم چی وارد کنم مثلا یک قسمتش ادرس سکونت در نروژ رو میخواد که من نمیدونم اصلا ntnu به ما خوابگاه رو میده؟ چه ادرسی وارد کنیم؟ اگر ادرس خوابکاه رو وارد کردیم و بعد خوابگاه نداد بهمون مشکلی پیش نمیاد؟ و یک قسمت دیگه هم نوع افر تحصیلی بود که اونو هم نمیدونم چی بزنم براش. همون granted باید براشون بزنیم یا other? هزینه بیمه درمان و این جور چیزا نداره دیگه؟ مثل سفارت انگلیس که علاوه بر هزینه سفارت یه هزینه بیمه درمان هم میگه واریز کنید.
    سپاس از شما
    سلام دوست عزیز
    در مورد محل اقامتتنون در نروژ آدرس دانشگاه رو وارد کنید. دیگر دانشگاه ها این موضوع رو ذکر کردن و udi هم به این مسله واقف است.

سلام بر دوستان.سوالی داشتم .برای خوابگاه باید از قبل درخواست داده می شد یا بعد از بعد از گرفتن نامه ی بذیرش و آمدن بوکینگ کد تازه باید درخواست بدیم؟

Local Moderator

سلام

معمولاً این طور هست که شما زودتر می تونید تو سایت ثبت نام و درخواست خوابگاه بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpouyakhati نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.سوالی داشتم .برای خوابگاه باید از قبل درخواست داده می شد یا بعد از بعد از گرفتن نامه ی بذیرش و آمدن بوکینگ کد تازه باید درخواست بدیم؟

دیروز برای من ایمیل اومده که برای از دست ندادن وقت با متن همون ایمیلی که بهتون آفر پذیرش شده برای سفارت اقدام کنیدچون معمولا سفارت نروژ همون متن رو برای شروع کار شما قبول داره.(همین نامه با لوگوی دانشگاه در پرتال هم قرار گرفته که شکل فرمال تری داره ولی خطاب به سفارت یا جای خاصی نیست) .کسی از دوستان اطلاع داره با همین نامه میشه در نشا ثبت نام کرد برای پروسه ی گرفتن معافیت تحصیلی و بقیه ی امور؟ به عنوان نامه ی ادمیشن اصلی قبولش دارن؟

Dear students,

You have been accepted as self-financed students into an international Master’s programme at NTNU Trondheim, and the offer of admission has been sent to you by e-mail. We will not send out hard copies of the offer by post. Please make sure that you accept your seat on søknadsweb.

We would advise you to start the visa application process with the admission e-mail that you have received. Most embassies and the Norwegian immigration authorities will accept the admission e-mail as documentation of acceptance. If you need a more official letter, a PDF with NTNU’s logo is available on søknadsweb to download.

من توی پرتال soknadsweb پیدا نمیکنم نسخه ادمیشن لتر رو فقط زده شما قبول کردید و تا ۲۹ اپریل هم فرصت جواب دادن گذاشته که قبول کنیم افر رو یا نه. البته من NTNU Alesund پذیرش شدم. ممکنه پرتال ها فرق کنه ولی براشون که ایمیل زدم به من گفتن به زودی واستون میفرستیم که باید چکار کنید و مطمعن نیستم که بشه با اون ایمیل اول که پذیرش رو به اطلاع رسوندن بشه برای سفارت اپلی کرد.

سلام دوستان کسی پول به حساب دانشگاه زده ؟ هنوز هیچی نفرستادن که به چه حسابی واریز کنیم یا کلا چکار کنیم! بدون ریختن پول به حساب دانشگاه میشه وقت سفارت گرفت؟ کسی وقت سفارت گرفته تا امروز؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    من توی پرتال soknadsweb پیدا نمیکنم نسخه ادمیشن لتر رو فقط زده شما قبول کردید و تا ۲۹ اپریل هم فرصت جواب دادن گذاشته که قبول کنیم افر رو یا نه. البته من NTNU Alesund پذیرش شدم. ممکنه پرتال ها فرق کنه ولی براشون که ایمیل زدم به من گفتن به زودی واستون میفرستیم که باید چکار کنید و مطمعن نیستم که بشه با اون ایمیل اول که پذیرش رو به اطلاع رسوندن بشه برای سفارت اپلی کرد.
    سلام

چند روز بعد از 29 آپریل بهتون ادمیشن لتر رو میدن و دقیقا بهتون توضیخ میدن که چکار کنین.

Junior Member

من برای مقطع ارشد نفت میخواستم اقدام کنم مدارکم رو ترجمه کردم و فقط مدرک زبان ندارم تا کی می تونم مدارک رو بفرستم برای دانشگاه
    می خواستم ببینم برای گرفتن پذیرش مدرک زبان باید حتما داشته باشم یا تا قبل از شروع ترم می تونم بفرستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scoter0 نمایش پست ها
    من برای مقطع ارشد نفت میخواستم اقدام کنم مدارکم رو ترجمه کردم و فقط مدرک زبان ندارم تا کی می تونم مدارک رو بفرستم برای دانشگاه
    می خواستم ببینم برای گرفتن پذیرش مدرک زبان باید حتما داشته باشم یا تا قبل از شروع ترم می تونم بفرستم
    باید ببینین ددلاین دانشگاهی که میخواین بفرستین کی هست
    نروژ معمولا 1 دسامبر هست برای ثبت نام و فرستادن مدارک
    بعضی جاها مثل NTNU تا 15 دسامبر فرصت فرستادن مدارک هست

برای زبان هم باید با خود دانشگاه مکاتبه کنید.

Local Moderator

سلام

داشتن مدرک زبان برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد از دانشگاه های نروژ الزامی هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mw_arden نمایش پست ها
    باید ببینین ددلاین دانشگاهی که میخواین بفرستین کی هست
    نروژ معمولا 1 دسامبر هست برای ثبت نام و فرستادن مدارک
    بعضی جاها مثل NTNU تا 15 دسامبر فرصت فرستادن مدارک هست

برای زبان هم باید با خود دانشگاه مکاتبه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط scoter0 نمایش پست ها