صفحه 126 از 148 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام الان برای مصاحبه ایرانیا خیلی دیره ولی فکر کنم از ترکیه بهتره.
    به هر حال دیگه این شانس من بوده که شمارم بالا بوده و اون موقع نوبتم شده. هرچند فکر کنم آدم دیر مصاحبه بده و یه فرجی براش بشه، بهتر از اینه که زود مصاحبه بده ولی رد بشه!
    در هر صورت ممنون از روحیه ای که میدید!!!!

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadfd نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون،این یعنی اینکه حتی این ایمیلی که میدن فلان مدرک رو میخوایم هم یک سال دیگس؟ یا اون ایمیل باید الان بیاد و ایمیل برسی و وقت مصاحبش حد اقل بیوفته ۱۰ ۱۱ ماه دیگه درسته؟
    نه. مدارک رو باید زودتر بفرستید ولی وقت مصاحبه تون رو خودشون تعیین میکنن که همین حدودایی که گفتم مصاحبه دارید.

[QUOTE=melikappp;2617875]به هر حال دیگه این شانس من بوده که شمارم بالا بوده و اون موقع نوبتم شده. هرچند فکر کنم آدم دیر مصاحبه بده و یه فرجی براش بشه، بهتر از اینه که زود مصاحبه بده ولی رد بشه!
    در هر صورت ممنون از روحیه ای که میدید!!!!
    موفق باشی دوست من .ممنونم هنوز جوابم نیومده. امیدوارم جواب مثبتتون بلافاصله داده شه .موفق باشین.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال
    اگر یه نفر لاتاری برنده شده باشه و مجرد باشه و فرم ds رو سابمیت کرده باشه که در آن وضعیت تاهل مجرد نوشته شده و چند ماه بعد از سابمیت فرم ازدواج کنه کیسش چطوری میشه؟ میتونه همسرشو از طریق لاتاری ببره آمریکا؟ و این که آیا ریسک ویزا نگرفتن زوج بیشتر از فرد مجرده؟
    این سوال ها بدون در نظر گرفتن تراول بن ترامپه و منظورم در حالت عادیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال
    اگر یه نفر لاتاری برنده شده باشه و مجرد باشه و فرم ds رو سابمیت کرده باشه که در آن وضعیت تاهل مجرد نوشته شده و چند ماه بعد از سابمیت فرم ازدواج کنه کیسش چطوری میشه؟ میتونه همسرشو از طریق لاتاری ببره آمریکا؟ و این که آیا ریسک ویزا نگرفتن زوج بیشتر از فرد مجرده؟
    برنده لاتاری 2019 یا 2020 ؟

اگه برنده 2019 باشه با توجه به زمان کمی که به اتمام کیس های 2019 مونده به نظر تصمیم عافلانه ای نیست چون ممکنه پروسه رو به تأخیر بندازه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    برنده لاتاری 2019 یا 2020 ؟

اگه برنده 2019 باشه با توجه به زمان کمی که به اتمام کیس های 2019 مونده به نظر تصمیم عافلانه ای نیست چون ممکنه پروسه رو به تأخیر بندازه.
    نه برای 2020. هم می خوام بدونم ریسک ویزا نگرفتن فرد مجرد بیشتر از زوجه یا نه؟ هم این که اصلا میشه همچین کاری کرد با توجه به این که DS سابمیت شده و ذکر شده که اون فرد مجرده و آیا اصلا این کار اثر منفی داره؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال
    نه ازدواج بعد از پر کردن فرم و ثبت نام به خودی خود و از نظر قانونی مشکلی نداره فقط قاعدتا باید آفیسر رو به نوعی در مورد صوری نبودن ازدواج قانع کنید و طبیعتا ریسک بیشتری داره

Junior Member

سلام
    دوستان, امروز ایمیلی از سفارت آنکار دریفات کردم که مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه را برای خدوم نفرات همراه به تفکیک گفته یک موضوعی که متوجه نشدم متن زیر است .
    Bank statements, Should show account balance and transaction history for the previous six months
    یعنی علاوه به موجودی حساب باید گردش مالی شش ماه گذشته هم از بانک بگیریم ؟ مگر فقط موجودی حساب کافی نیست ؟
    مثل تاکسی های ایران پول خرد ندارند چون تو ایمیل گفتند "please bring exact change"
    کارت ملی هم علاوه به شناسنامه می خواهند "National ID Card (Kart-e Melli)"

Junior Member

سلام
    دوستان بعد از پر کردن فرم DS-260 باید چه کنیم؟ مدارک رو کجا باید آپلود کنیم. این عکس و مستندات که تو فایل confirmation زده رو چه جوری باید بدیم بهشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از پر کردن فرم DS-260 باید چه کنیم؟ مدارک رو کجا باید آپلود کنیم. این عکس و مستندات که تو فایل confirmation زده رو چه جوری باید بدیم بهشون
    فکر می کنم شما از برندگان ۲۰۲۰ هستید .
    اگر اینطوره باید صبر کنید تا کیس نامبر شما کارنت بشه .
    حالا خیلی مونده . آن تاییده را نگه دارید تا روز مصاحبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)