صفحه 128 از 148 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

دوستان عزیز دو سوال داشتم.
    1-برای گرفتن تمکن مالی، لازمه که حساب مربوط به یه بانک باشه، یا اینکه موسسه هم قبوله. چون من پولم تو موسسه است و اگر جابه جاش کنم ببرم تو یه بانک اسم و رسم دار فقط واسه گرفتن نامه تمکن، اونوقت گردش مالی 6 ماهه نمی تونم داشته باشم، چون حساب جدیده.

2- برای کسی که با عکس باحجاب تو لاتاری ثبت نام کرده، آیا اگر الان واسه مصاحبه عکس بی حجاب بگیره و بی حجاب هم بره مصاحبه، مشکل داره؟ منظورم اینه که نمی پرسن تو که بی حجابی چرا عکس باحجاب گرفتی و از این حرفا؟!

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_music نمایش پست ها
    سلام دوستان نامه تمکن مالی رو چه زمانی باید بگیریم دو ماه مونده به قرار مصاحبه یا 8 ماه مونده به مصاحبه هم میشه گرفت بخاطر این میگم چون الان پول تو کارتم هستش معلوم نیست تا 8 ماه دیگه باشه یا نه گفتم اگر اوکی هستش الان برم نامه تمکن مالی رو بگیرم و 8 ماه دیگه که روز مصاحبه هستش ببرم ایراد میگرن یا نه یا میشه با بانک بگم تاریخ 8 ماه دیگرو بزنه اصلا شدنی هستش
    تا اونجا که من می دونم تاریخ نامه تمکن باید جدید باشه. یعنی حتی فکر دو ماه رو هم نکنید، چه برسه به 8 ماه. در حد یکی دو هفته قبل از مصاحبه باید تاریخ بخوره، چون اونا می خوان بدونن شما الانِ الان پول داری یا نه.

بانک هم تاریخ جعلی نمی زنه! غیرقانونیه.

سلام به همه ، دوستایی که مصاحبه رفتن ازتون خواهش میکنم ایشالله نتیجه هاتون تا شهریور اومد و نتیجه هرچی بود حتی ویزا گرفتین یا نگرفتین لطفا اینجا به ماها خبر بدین تا بدونیم وضعیتها چطور بوده .
    ما که امسال اینطوری شدیم دوتا از دوستای من واسه سال دیگه اسمشون دراومده و لااقل به اونها یه اطلاعات موثقی راجع به کیسهای امسال داده میشه
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام به همه ، دوستایی که مصاحبه رفتن ازتون خواهش میکنم ایشالله نتیجه هاتون تا شهریور اومد و نتیجه هرچی بود حتی ویزا گرفتین یا نگرفتین لطفا اینجا به ماها خبر بدین تا بدونیم وضعیتها چطور بوده .
    ما که امسال اینطوری شدیم دوتا از دوستای من واسه سال دیگه اسمشون دراومده و لااقل به اونها یه اطلاعات موثقی راجع به کیسهای امسال داده میشه
    موفق باشین
    لازم نیست کسی بیاد تجربه ش رو بذاره که متوجه بشید اوضاع چطوره. وزارت امور خارجه آمریکا هر ماهه آمار ویزاهای صادر شده بر حسب ملیت رو منتشر میکنه. تا الان آمار تا ماه May منتشر شده. 4 روز دیگه هم آمار ماه June منتشر میشه. تا الان از ایران 7 نفر ویزا گرفتن و قرار نیست تو چهار پنج ماه باقی مونده هم معجزه آنچنانی رخ بده. حالا دیگه بگیم کلا 100 نفر از ایران ویزا میگیرن. 100 نفر ویزای لاتاری برای کشوری که بیشترین شرکت کننده تو لاتاری و بیشترین برنده تو لاتاری بین همه کشورهای شرکت کننده رو داره میشه آمار صدور ویزای نزدیک صفر !!
    لازم به ذکر که نپال کشوری که بعد از ایران بیشترین برنده ها رو تو آسیا داره تو فاصله چهار ماه مونده به بسته شدن پرونده لاتاری 2029 تا براش ویزای لاتاری صادر شده.

Junior Member

رفقا الان ##### یکی بهم گفت یه برنده لاتاری ۲۰۱۹ که مصاحبش توی سفارت دبی بوده پذیرش دانشگاه رو به عنوان ویور ارائه داده و سفارت قبول کرد و ویزای هم جولای اومد!!!!

متاسفانه توی ویزا استتیکس آمار ویزای صادر شده تا ماه می رو زده و نمی شه این حرف رو راستی آزمایی کرد البته....
    ویرایش توسط mehrdadk25 : July 15th, 2019 در ساعت 10:31 AM

Junior Member

این قضیه آسون تر شدن شرایط ویور رو ### هم از چند وقت قبل می گفت. ولی مرتب تکرار می کرد که توی این روند اصلا فریب کسی رو نخورید و به کسی پول ندید! هی میگفت همه اینایی که موفق شدن و ویزا گرفتند، با هیچ موسسه ای قرارداد نداشتند و خودشون همه کاراشون رو کردند. اگه بحث پول و مشتری وسط بود، مرتب نمی گفت به کسی پول ندید و فریب قول کسی رو نخورید. واسه همین فکر می کنم دروغ نمیگن در مورد تغییر شرایط ویور.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : July 15th, 2019 در ساعت 10:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    این قضیه آسون تر شدن شرایط ویور رو ### هم از چند وقت قبل می گفت. ولی مرتب تکرار می کرد که توی این روند اصلا فریب کسی رو نخورید و به کسی پول ندید! هی میگفت همه اینایی که موفق شدن و ویزا گرفتند، با هیچ موسسه ای قرارداد نداشتند و خودشون همه کاراشون رو کردند. اگه بحث پول و مشتری وسط بود، مرتب نمی گفت به کسی پول ندید و فریب قول کسی رو نخورید. واسه همین فکر می کنم دروغ نمیگن در مورد تغییر شرایط ویور.
    شرایط ویور تغییری نکرده. همونطور که گفتم سه شرط قبلی اصلاً واضح نیست. وزارت امور خارجه آمریکا (DOS) هر از چند گاهی سیستم بررسی مدارکش رو آپدیت میکنه برای اینکه سرعت عمل رو بیشتر کنه و تو سایتش هم اطلاع رسانی میکنه. حالا یه عده میان واس خودشون تحلیل میکنن میگن شرایط ویور تغییر کرده. نکنه اینا تو وزارت امور خارجه آمریکا آدم دارن ما نمیدونستیم؟!
    همین آژانسی که شما میگید تو پست تبلیغاتی که میذارن راجع به همکاری با وکیلی تو کالیفرنیا. من هر چقدر سرچ کردم اصلا وکیلی با اون مشخصات تو کالیفرنیا پیدا نکردم. یه بار هم به یکی از ادمین هاش گفتم شماره دفتر کالیفرنیا این وکیلی که ادعا میکنید رو بدید. طفره رفت و شماره دفتر تهران رو داد.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : July 15th, 2019 در ساعت 10:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    رفقا #### یکی بهم گفت یه برنده لاتاری ۲۰۱۹ که مصاحبش توی سفارت دبی بوده پذیرش دانشگاه رو به عنوان ویور ارائه داده و سفارت قبول کرد و ویزای هم جولای اومد!!!!

متاسفانه توی ویزا استتیکس آمار ویزای صادر شده تا ماه می رو زده و نمی شه این حرف رو راستی آزمایی کرد البته....

دوستان مواظب این حرفا باشین البته الان دیگه فقط یه ماه مونده ولی این داستانا واقعا ممکنه خطرناک باشه یادتون باشه ویزای دانشجویی ویزای F یا نهایت J ( برای فرصت مطالعاتی) هست و هر دو ویزاهای "غیر مهاجرتی" NON immigrant محسوب میشن. به این معنا که حتی آفیسر از شما میپرسه که شما قصد برگشت دارین یا نه و شما حتی شده به شکل صوری باید بگین بله دارم!!! اگر شما فرم DS-260 پر کردین و برای مصاحبه دعوت شدین دیگه از قبل ثابت کردین قصد مهاجرت دارین و عملا برای ویزای immigrant اپلای کردین. اینجا دیگه نمیتونین با ویزای دانشجویی بگین من قصد دارم برم درس بخونم. این کار dual intention یا مقصود دوگانه محسوب میشه. البته تنها قانون مهاجرت آمریکا بی قانونیه و خیلی وقتا شانس ممکنه به یه آدم رو کنه ولی این کار از لحاظ فنی ایراد داره و من شدیدا بعید میدونم این داستان صحت داشته باشه که کسی با ویزای دانشجویی تونسته باشه ویور بگیره چون حتی اگه از قضیه ی ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی هم بگذریم چطوری با یه ویزای دانشجویی میشه اون سه شرط تراول بن رو ارضا کرد؟ گول نخورین من الان یه بار دینای شدم و اگه بار دوم هم بشم حتی بعد از تموم شدن درسم نمیتونم برای OPT اقدام کنم چون حتی اقدام برای OPT داخل خاک آمریکا هم در واقع تمدید یه ویزای non immigrant محسوب میشه در حالیکه من اینجا پرونده ی مهاجرتی دارم. بنابراین باید خاک آمریکا رو ترک کنم. مواظب باشید تو رو خدا الکی دلار 14000 تومنی رو دور نریزین برای این شارلاتان ها. حتی اگه شخصی تو جولای ویزا هم گرفته باشه مطمئن شین داستان پشتش چی بود خیییییییییییلی بعیده صرفا یه ویزای دانشجویی چاره ی کار بوده باشه.
    ویرایش توسط mehrdadk25 : September 18th, 2019 در ساعت 08:07 AM

دوست عزیز این موضوع کاملا صحت داره و این خانم پزشک هستند و research fellowship از دانشگاه هاروارد ارایه دادن و ویزاشون اومد
    البته خیلی رزومه قوی داشتند چندین کورس آنلاین در هاروارد و چند دانشگاه معتبر گذروندن بودن و مقاله ثبت شده بین المللی داشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_2020m نمایش پست ها
    دوست عزیز این موضوع کاملا صحت داره و این خانم پزشک هستند و research fellowship از دانشگاه هاروارد ارایه دادن و ویزاشون اومد
    البته خیلی رزومه قوی داشتند چندین کورس آنلاین در هاروارد و چند دانشگاه معتبر گذروندن بودن و مقاله ثبت شده بین المللی داشتن
    Research fellowship پذیرش دانشجویی نیست بلکه job offer هست.
    همه اینجا بحثشون سر به کسی هست که با پذیرش دانشجویی تونسته ویور بگیره.
    اگر ایشون فلوشیپ داشته معنی اش اینه این پذیرش دانشجوی نداشته و در واقع جال افر داشته‌

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)