صفحه 3 از 35 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

شما بهتر بود كه چيزي كه توي ذهنتون براي دادن مقاله در نظر دارين رو مي گفتين تا بچه ها بهتر بتونن بگن كه به زمينه هاي كاراي اون ها مي خوره و مي تونن همكاري كنن يا نه ! ... كدوم يكي از مسائل مديريتي به درد مهندسي نفت مي خوره ؟ ...

مگه اينكه بخواين يه مقاله كاملآ مديريتي بدين كه به نظر من خيلي زمان و انرژي ازتون مي گيره اگه بخواين از صفر شروع كنين ...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط fara
    بيسكويت بيشتر مروري- تحليلي كاري مي‌كني يا پژوهشي- ميداني؟؟ ???

حسين تو رو چه موضوعاتي از فاينانس كار مي‌كني؟

دوستان اگر در حوزه‌ي فاينانس، سرمايه‌گذاري، مديريت استراتژيك و كارآفريني پيشنهادي داشتيد من هستم. به شرط آنكه مطالعه ميداني يا ديتا داشته باشد.
    روش تهیه مقالات من بستگی به پروژه هایی که در دست دارم و یا موضوعاتی که بهشون بر میخوریم داره... البته روش اول هم قاعدتاً پژوهشیه فقط روشش فرق داره و کتابخونه ای محسوب میشه... تجربه نشون داده که مقالاتی که به طریق میدانی تهیه شدن از احتمال بیشتری برای پذیرش توی ژورنال ها برخوردارن... به هر حال... من تا به حال حدود 20 تا مقاله کنفرانسی داشتم که تقریباً 80 درصدشون هم مرتبط با کارآفرینی هستش... اگر موضوع خاصی دارین یا اینکه پیشنهاد ویژه ای دارید میتونیم روش بحث کنیم
    ویرایش توسط biscuitpolo : January 17th, 2010 در ساعت 11:30 PM
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdie
    i am eager to envolve in writing article.
    I have an international paper related to Business Process Management.
    خوب... اتفاقاً من هم به همراه یکی از آقایان استاد دانشگاه صنعتی شریف روی الگوی جدیدی مشابه مدیریت فرآیند کسب و کار داریم کار میکنیم...البته کارمون مدتیه که متوقف شده... و موضوعمون هم بیشتر از اینکه قرار باشه تهش به پول برسه (اون چیزی که بیزینس بیشتر روش تکیه داره...) بیشتر به محصول نگاه میکنه... اینکه یه الگوریتم ارائه بشه برای رسیدن ایده ی صفر به محصول نهایی ... اگه علاقه مند بودید میتونیم راجع بهش مفصل تر صحبت کنیم... من یه موضوع مرتبطی رو توی مباحث innovation engineering پیدا کردم در این زمینه که فعلاً فقط دارم مطالعه و فیش برداری میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

دوستان اگر در حوزه‌ي فاينانس، سرمايه‌گذاري، مديريت استراتژيك و كارآفريني پيشنهادي داشتيد من هستم. به شرط آنكه مطالعه ميداني يا ديتا داشته باشد.
    من بیشتر ترجیح می دم توی پیش بینی قیمت سهام کار کنم ... با matlab ! ... روشی که می شه روش خوب کار کرد رو هنوز انتخاب نکردم ... با استادا صحبت کردم .. تقریبآ فهمیدم کی به درد این موضوعات می خوره ...

حسین جان... میدونم که چند تا گروه دارن روی این قضیه کار میکنن و بد فرم هم دارن کار میکنن!!!... امیدوارم که بتونم یه ارتباطی بین تو و اون دوستان برقرار کنم چون کارشون رو به شدت secret دنبال می کنن... با چند تا از استادایی هم که امسال از آمریکا اومدن Joint شدن و هم روی بیزینس کردن کار دارن برنامه ریزی میکنن و هم روی مباحث علمیش...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

درسته .. تقریبآ اندازه موهای سرم از این جور مقاله ها دادن !
    اما بستگی داره متدولوژیه !! همونطوری که گفتی ... به این ISI بودنش هم مشورت کردم با یکی از استادا ... اسم ببرم حتمآ می شناسی ... فعلآ اینجور که بوش می آد باید 6 ماهی فقط text بخونم ... راستی یه سری ebook می خوام ! داری بگم ؟

راستی شنیدم شما زیاد مقاله دادی ...
    خوشحال می شم بگین زمینه تون چیه ؟
    E-bookهايي كه مي‌خواهي در چه زمينه است؟

من مقاله‌هام رو بيشتر در حوزه‌هاي سرمايه‌گذاري مخاطره‌پذير (venture capital)، ارزيابي عملكرد پرتفوي، ريسك و بازده؛ مديريت استراتژيك و كارآفريني متمركز كردم. اما در زمينه‌ي پيش‌بيني هم دوست دارم كار كنم.

روی venture capital و venture capital providerها من فک کنم سه تا مقاله دادم... البته خیلی سال پیش بود... احتمالاً 4 یا 5 سال پیش .... اگه مایل هستی و روی موضوع خاصی میخوای کار کنی برای مقاله ژورنال خوشحال میشم که یه صحبتی با هم بکنیم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo

من بیشتر ترجیح می دم توی پیش بینی قیمت سهام کار کنم ... با matlab ! ... روشی که می شه روش خوب کار کرد رو هنوز انتخاب نکردم ... با استادا صحبت کردم .. تقریبآ فهمیدم کی به درد این موضوعات می خوره ...

حسین جان... میدونم که چند تا گروه دارن روی این قضیه کار میکنن و بد فرم هم دارن کار میکنن!!!... امیدوارم که بتونم یه ارتباطی بین تو و اون دوستان برقرار کنم چون کارشون رو به شدت secret دنبال می کنن... با چند تا از استادایی هم که امسال از آمریکا اومدن Joint شدن و هم روی بیزینس کردن کار دارن برنامه ریزی میکنن و هم روی مباحث علمیش...
    من بخدا هیچ ارتباطی با اونا ندارم ... !!! مستقل دارم کار می کنم .. این دوستانی که گفتید از کدوم دانشگاه هستند ؟ شریف !!! اگه تهرانی باشند ممکنه بشناسم ...
    فکر کنم بدونم منظورتون از "استادایی که از امریکا" کیا هستند ! ... بالاخره اینکه تا الان که شخصآ دارم کار می کنم ..

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo
    روی venture capital و venture capital providerها من فک کنم سه تا مقاله دادم... البته خیلی سال پیش بود... احتمالاً 4 یا 5 سال پیش .... اگه مایل هستی و روی موضوع خاصی میخوای کار کنی برای مقاله ژورنال خوشحال میشم که یه صحبتی با هم بکنیم
    من الان دوتا مقاله تقریبآ آماده دارم ... تنها مشکل اینه که نمی دونم تا چه حد بار علمی باید داشته باشه تا بشه جایی فرستاد ! ... از یه طرف مقالات داخلی رو می خونم می بینم که زیاد کار خاصی نکردن ... از یه طرف هم ماله خودم رو می خونم به دلم نمی چسبه که حتی بخوام بدم به استاد تا نظر بده ...
    شما این سه تا مقاله رو کجا دادین ؟ کنفرانس بود ؟ ... البته اگه 4 ، 5 سال پیش بوده شما خیلی از من جلوترین ...

Junior Member

من رو VC زياد كار كردم، اما متاسفانه خيلي داده ميداني نمي‌تونيم برايش پيدا كنيم، به همين دليل چاپ كردنش در ژورنال و يا ارائه‌اش در كنفرانس در اين حوزه چندان ساده نيست. باز هم اگر پيشنهادي داشتيد حاضرم همكاري كنم.

اما در مورد حوزه‌هاي ديگر اگر پيشنهادي داشته باشيد هستم. ايده‌اي يا موضوعي اگر داريد بگيد. من هم چند تا موضوع دارم اما در حد ايده خام است و بايد در موردش گفتگو كنيم.

Junior Member

سلام
    من صنايع خوندم.الان هم كارم شش سيگما و استراتژيه. يه مقاله هم داخلي دادم.خوشحال مي شم بتونم در خدمت دوستان در كليه زمينه هاي مربوطه چيزي ياد بگيرم.

برای 4th IEEE International Conference on Management of Innovation and Technology مقاله ای در شرف چاپ دارم. چنانچه قصد همکاری دارید سریع ایمیل بزنید.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)