صفحه 76 از 78 نخستنخست ... 2666676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 775

موضوع: ويزاي كشور وسط راه

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    اگر ویزای شنگن نداشته باشید و یا پاسپورتی که برای ورود به فرانسه نیاز به ویزا نداره نداشته باشید
    ایران ار شما را سوار هواپیما نمیکنه
    سایت های فروش آنلاین ایرانی بعضی هاشون فقط API هستند یعنی لینکی هستند روی سایت فروش بلیت مثل مثلن کیوی که قبلن در این رابطه من هشدار دادم. این سایت بلیت ها جدا جدا صادر میکنند. یعنی دو بلیت مجزا که بهم ارتباطی ندارند. شما به عنوان یک ایرانی نمیتونید با بلیت های جدا جدا توی اروپا توقفی داشته باشید.
    ممنون از راهنماییتون

سلام
    اگر ویزای شنگن نداشته باشید و یا پاسپورتی که برای ورود به فرانسه نیاز به ویزا نداره نداشته باشید
    ایران ار شما را سوار هواپیما نمیکنه
    سایت های فروش آنلاین ایرانی بعضی هاشون فقط API هستند یعنی لینکی هستند روی سایت فروش بلیت مثل مثلن کیوی که قبلن در این رابطه من هشدار دادم. این سایت بلیت ها جدا جدا صادر میکنند. یعنی دو بلیت مجزا که بهم ارتباطی ندارند. شما به عنوان یک ایرانی نمیتونید با بلیت های جدا جدا توی اروپا توقفی داشته باشید.
    پیشنهاد شما برای مناسب ترین پرواز به کلونا در اوایل شهریور چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_100 نمایش پست ها
    پیشنهاد شما برای مناسب ترین پرواز به کلونا در اوایل شهریور چیست؟
    ترکیش از تبریز بهترین نرخ میده در حال حاضر به شهرهای مختلف کانادا

ترکیش از تبریز بهترین نرخ میده در حال حاضر به شهرهای مختلف کانادا
    بسیار ممنونم که راهنمایی می فرمایید.
    پرس‌وجو که کردم یک پرواز ترکیش هست که از تبریز به استانبول میره و حدود 10 ساعت بعد به تورنتو، از تورنتو هم به کلونا با ایر کانادا میره، پرواز ساعت 18 به تورنتو میرسه فقط چون من اولین ورودم به خاک کانادا هست باید چمدان ها را تحویل بگیرم و کارهای ویزا و استاتیک پرمیت را انجام دهم پرواز بعدی به کلونا ساعت 8 صبح است، می خواستم ببینم از لحاظ زمانی فاصله برای انجام کارها کافیست و به مشکل نمی خورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_100 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم که راهنمایی می فرمایید.
    پرس‌وجو که کردم یک پرواز ترکیش هست که از تبریز به استانبول میره و حدود 10 ساعت بعد به تورنتو، از تورنتو هم به کلونا با ایر کانادا میره، پرواز ساعت 18 به تورنتو میرسه فقط چون من اولین ورودم به خاک کانادا هست باید چمدان ها را تحویل بگیرم و کارهای ویزا و استاتیک پرمیت را انجام دهم پرواز بعدی به کلونا ساعت 8 صبح است، می خواستم ببینم از لحاظ زمانی فاصله برای انجام کارها کافیست و به مشکل نمی خورم؟
    نه مشکلی نداره همه همینطوری میرند کلونا
    سوال داشتی پیام خصوصی بده

نه مشکلی نداره همه همینطوری میرند کلونا
    سوال داشتی پیام خصوصی بده
    از لطفتان ممنونم

سلام دوستان
    من پروازم از استانبول به مونترال هست و در وسط راه یک توقف در فرانکفورت داره. ویزای دانشجویی کانادا دارم. آیا ویزای ترانزیت آلمان نیاز دارم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_raam123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروازم از استانبول به مونترال هست و در وسط راه یک توقف در فرانکفورت داره. ویزای دانشجویی کانادا دارم. آیا ویزای ترانزیت آلمان نیاز دارم؟
    مرسی
    سلام
    چون ویزاتون دانشجویی هست مشکلی نداره اگر ویزیتوری بود اجازه ی پرواز بهتون نمیدادند

سلام دوستان

من قصد خرید بلیط برای ویچیتا در ایالت کانزاس رو دارم. از طریق اپلیکیشن آپ و سایت علی بابا چک می کنم پروازهای فعلی یا با اتریش هست یا لوفتانزا که جفتش تو اروپا استاپ و ترانزیت دارن. می خواستم بدونم آیا من نیاز به ویزای ترانزیت دارم یا نه؟ و اگر دارم و بلیط رو از اپلیکیشن آپ و یا علی بابا بخرم اونا خودشون پیگیری ویزای ترانزیت رو می کنند یا نه؟ در کل بهتریین روش خرید بلیط رو چی پیشنهاد می کنید؟

ممنون

سلام
    چون ویزاتون دانشجویی هست مشکلی نداره اگر ویزیتوری بود اجازه ی پرواز بهتون نمیدادند
    مرسی از شما. فقط اینکه آیا این در مورد همه ایرلاین ها صادقه؟ من پروازم از مبدا استانبول با ترکیش ایرلاین هست، و ادعایی که بسیاری از آژانس های هواپیمایی دارند این هست که ترکیش ایرانی هایی رو که از استانبول به کانادا می رن و توقف در حوزه شنگن دارند رو سوار نمی کنه. با این وجود آیا شما نظرتون اینه که من چون دانشجوی کانادا هستم نیازی به ویزای ترانزیت آلمان ندارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)