صفحه 384 از 391 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز بحث من ساده بود فکر کنم سوالم رو درست مطرح نکردم. فرق داره که پرسیدم و الان میگم فرقش رو تفاوت نرخ خرید و فروش در بانک کانادا اگر من درست دیده باشم(اون لینکعو که گزاشتم همونهایی باشه که انلاین از نت بانک خرید فروش میشه ) مثلا برا دلار آمریکا به کانادا زیاده. این تفاوت در رقمهای بزرگ بیشتر به چشم میاد.
    یک middle rate داریم که حدودا الان 1.32 است برای دلار آمریکا به کانادا. الان قیمت خرید و فروش با تفاوت از این عدد مشخص میشه.
    مثلا من در ترکیه در زمانهایی که بانکها باز هستند و به فرض نرخ 1.32 باشه به شما 1.326 میفرشن و 1.314 میخرن. یعنی 0.006 اختلاف. این رقم در اون لینک ها که من گزاشتم برا دو تا بانک کانادا 0.03 هستش.
    دوست عزیز ببینید شما نباید نرخ مبادله دلار امریکا و کانادا را در ترکیه درنظر بگیرید چون در اونجا هر دو ارز خارجی هستند. الان شما اختلاف نرخ خرید و فروش دلار امریکا با لیره ترک رو روی سایت های بانک های ترکیه (مثلا https://www.turkishbank.net/en/) چک کنید 5.53 میخرند و 5.62 میفروشند یعنی تقریبا 1.5 درصد اختلاف. در ایران امروز دلار کانادا را 9200 تومان میخرند و 9400 تومان میفروشند یعنی 2 درصد اختلاف. در کانادا هم همین حدودهاست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز ببینید شما نباید نرخ مبادله دلار امریکا و کانادا را در ترکیه درنظر بگیرید چون در اونجا هر دو ارز خارجی هستند. الان شما اختلاف نرخ خرید و فروش دلار امریکا با لیره ترک رو روی سایت های بانک های ترکیه (مثلا https://www.turkishbank.net/en/) چک کنید 5.53 میخرند و 5.62 میفروشند یعنی تقریبا 1.5 درصد اختلاف. در ایران امروز دلار کانادا را 9200 تومان میخرند و 9400 تومان میفروشند یعنی 2 درصد اختلاف. در کانادا هم همین حدودهاست.
    دوست عزیز من اینجا زندگی میکنم در ترکیه.
    شما اگر نوشته من رو با دقت میخوندید نوشتم ""وقتی بانکها باز هستند یعنی از ساعت 9 صبح تا 17:30"". اگر اون موقع چک میکردید نرخ برای دلار به لیر میشد 5.56 برای خرید و 5.60 برای فروش اگر نرخ متوسط رو 5.58 فرض کنیم. اون بانک هم که نگاه کردید یه بانک نسبتا کوچیک هست و معمولا خیلی کم خرید و فروش میکنه. البته باز بسته به بانک متغیر هست ولی نرمال تفاوت همون 0.02 هست از متوسط (شما روز دوشنبه به ساعتی که گفتم دو سه تا بانک رسمی و بزرگ رو چک کنید اون موقع میبینید همون تفاوت که گفتم). تازه قبلا خیلی کمتر بود مثلا در حد 0.005 ولی از سال پیش به علت افت شدید لیر ترکیه و حرکت های عجیب و غریبش اینها تفاوت رو هم زیاد کردن. در ضمن کانادا رو نمیشه که با ترکیه مقایسه کرد با اون اقتصادش.
    حتی دلار به دلار کانادا رو چک کنید (از اینترنت بانک) بعد ساعتی که بانکها باز هستند باز تفاوت خیلی زیاد هست.

در ضمن شما گفتید نرخ خارجی. خب اون موقع مثلا یورو به دلار در کانادا تفاوتش خیلی به صرفه هست برا خرید و فروش؟!

به هر حال بیشتر میخواستم بدونم درست متوجه شدم تفاوت رو یا نه که درست بود. و اگر ارزش دلار کانادا کم نشه در اینده فکر کنم همینحا کسی تعویض کنه بیاره بهتر باشه.

سلام دوستان. من یک ویزا کارت و یک مستر کارت از دو بانک آر بی سی و بیمو دارم.اخیرا بانک cibc پیشنهاد یک ویزا کارت با امتیاز بیمه و .. برای یکسال رایگان داده. ایا اگر پس از یک سال به دلیل هزینه بالای آن بخواهم آن را کنسل کنم برایم امتیاز منفی حساب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز من اینجا زندگی میکنم در ترکیه.
    شما اگر نوشته من رو با دقت میخوندید نوشتم ""وقتی بانکها باز هستند یعنی از ساعت 9 صبح تا 17:30"". اگر اون موقع چک میکردید نرخ برای دلار به لیر میشد 5.56 برای خرید و 5.60 برای فروش اگر نرخ متوسط رو 5.58 فرض کنیم. اون بانک هم که نگاه کردید یه بانک نسبتا کوچیک هست و معمولا خیلی کم خرید و فروش میکنه. البته باز بسته به بانک متغیر هست ولی نرمال تفاوت همون 0.02 هست از متوسط (شما روز دوشنبه به ساعتی که گفتم دو سه تا بانک رسمی و بزرگ رو چک کنید اون موقع میبینید همون تفاوت که گفتم). تازه قبلا خیلی کمتر بود مثلا در حد 0.005 ولی از سال پیش به علت افت شدید لیر ترکیه و حرکت های عجیب و غریبش اینها تفاوت رو هم زیاد کردن. در ضمن کانادا رو نمیشه که با ترکیه مقایسه کرد با اون اقتصادش.
    حتی دلار به دلار کانادا رو چک کنید (از اینترنت بانک) بعد ساعتی که بانکها باز هستند باز تفاوت خیلی زیاد هست.

در ضمن شما گفتید نرخ خارجی. خب اون موقع مثلا یورو به دلار در کانادا تفاوتش خیلی به صرفه هست برا خرید و فروش؟!

به هر حال بیشتر میخواستم بدونم درست متوجه شدم تفاوت رو یا نه که درست بود. و اگر ارزش دلار کانادا کم نشه در اینده فکر کنم همینحا کسی تعویض کنه بیاره بهتر باشه.
    الان مشکل شما چیه ؟ اینجا اقتصاد باز و آزاد هست و به شدت رقابتی . تا ببینند میتونن بفروشن قیمت رو همینطوری میدن اگه دیدن نمیتونن بفروشن متعادلترش میکنن . شما با صرافی کار کن که نرخهاشون بهتر هست ولی کارمزدهای (برای حوالجات ) صرافی رو هم بپرسید و درنظر بگیرید . اینجا همینطوریه . قیمت یک نوع خیار با یک کیفیت در دو فروشگاه گاهی تا دو برابر متفاوت هست . برای همه چیز باید جستجو کنی و از چندجا قیمت بگیری .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    الان مشکل شما چیه ؟ اینجا اقتصاد باز و آزاد هست و به شدت رقابتی . تا ببینند میتونن بفروشن قیمت رو همینطوری میدن اگه دیدن نمیتونن بفروشن متعادلترش میکنن . شما با صرافی کار کن که نرخهاشون بهتر هست ولی کارمزدهای (برای حوالجات ) صرافی رو هم بپرسید و درنظر بگیرید . اینجا همینطوریه . قیمت یک نوع خیار با یک کیفیت در دو فروشگاه گاهی تا دو برابر متفاوت هست . برای همه چیز باید جستجو کنی و از چندجا قیمت بگیری .
    در مورد خیار در خیلی از جاهای دنیا همینطوری هست در همون اروپا هم من دیدم این موضوع رو. دو جنس عین هم با قیمت متفاوت.
    در اینکه جستجو کن به جواب برس مبرهن هست من سوالم صرفا جنبه آگاهی برای خودم داشت.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک ویزا کارت و یک مستر کارت از دو بانک آر بی سی و بیمو دارم.اخیرا بانک cibc پیشنهاد یک ویزا کارت با امتیاز بیمه و .. برای یکسال رایگان داده. ایا اگر پس از یک سال به دلیل هزینه بالای آن بخواهم آن را کنسل کنم برایم امتیاز منفی حساب میشه؟
    من با گرفتن و استفاده از پوینت های دو سه تا کردیت کارتی که پرومشون خوب داشتن و سال اول هم فی نداشتن٬ پارسال یه پرواز رفت و برگشت رایگان به ایران گرفتم. همه رو هم قبل از سال دوم کنسل کردم. امتیاز اعتباریم هم نزدیک به هشتصد در نوسان هست قالبا

اینجا توضیح داده که چطور بهترین بهره رو از این کار ببرین:
    https://www.greedyrates.ca/blog/12-w...-rewards-game/
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من با گرفتن و استفاده از پوینت های دو سه تا کردیت کارتی که پرومشون خوب داشتن و سال اول هم فی نداشتن٬ پارسال یه پرواز رفت و برگشت رایگان به ایران گرفتم. همه رو هم قبل از سال دوم کنسل کردم. امتیاز اعتباریم هم نزدیک به هشتصد در نوسان هست قالبا

اینجا توضیح داده که چطور بهترین بهره رو از این کار ببرین:
    https://www.greedyrates.ca/blog/12-w...-rewards-game/
    میگم یه یک دوره کلاس فشرده بگذارید ما هم یاد بگیریم. در عرض یکسال چطور اینقدر پوینت جمع کردید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    میگم یه یک دوره کلاس فشرده بگذارید ما هم یاد بگیریم. در عرض یکسال چطور اینقدر پوینت جمع کردید؟
    دقیقا یادم نیست چه کارتهایی بودن. فکر میکنم یه TD Aeroplan بود که چهل هزار بونوس میداد، امکس گلد بود که ٢۵ یا سی هزار امکس پوینت بونوس میداد اون زمان که با نسبت یک به یک قابل انتقال به اروپلن بود. بلیط ایران رو با هشتاد هزار پوینت اروپلن گرفتم...
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

الان بهترین کارتی که میشه گرفت از نظر من Amex Cobalt هست.
    ٣٠٠٠٠ بونوس میده (که مثلا معادل دو پرواز تورنتو به نیویورک میشه) ، بیمه های خوبی داره و خیلی سریع میشه روش پوینت جمع کرد.
    پنج درصد برای گروسری و رستوران. دو درصد بنزین و سفر.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    الان بهترین کارتی که میشه گرفت از نظر من Amex Cobalt هست.
    ٣٠٠٠٠ بونوس میده (که مثلا معادل دو پرواز تورنتو به نیویورک میشه) ، بیمه های خوبی داره و خیلی سریع میشه روش پوینت جمع کرد.
    پنج درصد برای گروسری و رستوران. دو درصد بنزین و سفر.
    مشکلش اینجاست که هر جایی قبول نمیکنند این کارت رو.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)