صفحه 101 از 103 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

سلام.ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میذارید.یک سوال داشتم.شرایط بورسیه برای مقطع کارشناسی توی دانشگاه ملبورن برای رشته روانشناسی چه طور هستش.اصلا به کارشناسی بورسیه تعلق میگیره و برای تکمیل رزومه و شانس قبولی بیشتر چه چیزهایی لازمه.چون من الان در یک مدرسه که فقط تخصصش کار در رشته انسانی هست تحصیل می کنم برای همین امکان اینکه رتبه کنکورم خیلی خوب بشه هستش.و اینکه یک کتاب هم که ترجمه کردم قراره به زودی به چاپ برسونم.با این شرایط به نظرتون امکان پذیرش هست یانه.و اینکه باید امتحاان آیلس رو هم بدم؟

Junior Member eureka204 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Middle East Technical University - Industrial Eng

سلام دوستان
    بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم متوجه شدم که امکان اخذ معافیت تحصیلی جهت تحصیل در دانشگاه های خارج، از مقطع لیسانس وجود نداره؟
    درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eureka204 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم متوجه شدم که امکان اخذ معافیت تحصیلی جهت تحصیل در دانشگاه های خارج، از مقطع لیسانس وجود نداره؟
    درسته؟
    سلام خیر

سلام دوستان..یه سوال دارم...زیر رشته های ارشد توی کنکور ایران توی خارجم هستن؟ یعنی مثلا اگر من در ایران توی یه رشته ای لیسانس گرفتم و در مقطع ارشد یکی از گرایش های این رشته شاخه ی پزشکی باشه من می تونم خارج از ایران هم در مقطع ارشد توی همون گرایش پزشکیش دانشگاه برم؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    من ۲۹ سالمه و لیسانس ای تی دارم، مدرک آیلتس با نمره ۷ دارم و چند سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم . می خواستم برای لیسانس مجدد یک رشته ی دیگه اقدام کنم و هدفم کشور هایی هست که هزینه دانشگاه در اونجا کم هست مثل ایتالیا و فنلاند و نروژ و آلمان ، می خواستم بدونم با توجه به اینکه ۲۹ سالم هست و از زمان اخذ دیپلمم ۱۱ سال میگذره و گپ تحصیلی زیادی هست ، مشکلی برای پذیرش از دانشگاه و ویزا برام پیش نمیاد؟ یعنی اینکه احتمال ریجکت شدن بخاطر سنم هست ؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط zhreh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    من ۲۹ سالمه و لیسانس ای تی دارم، مدرک آیلتس با نمره ۷ دارم و چند سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم . می خواستم برای لیسانس مجدد یک رشته ی دیگه اقدام کنم و هدفم کشور هایی هست که هزینه دانشگاه در اونجا کم هست مثل ایتالیا و فنلاند و نروژ و آلمان ، می خواستم بدونم با توجه به اینکه ۲۹ سالم هست و از زمان اخذ دیپلمم ۱۱ سال میگذره و گپ تحصیلی زیادی هست ، مشکلی برای پذیرش از دانشگاه و ویزا برام پیش نمیاد؟ یعنی اینکه احتمال ریجکت شدن بخاطر سنم هست ؟
    تا اونجایی که من میدونم لیسانس مجدد با زبان همون کشوره مثلا المانی در کشور المان. ایا شما به غیر انگلیسی زبان دیگری میدونید؟
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من اینه که امکان تطبیق واحد تو مقطع کارشناسی و ادامه اون تو یه دانشگاه خارجی وجود داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_n_a8 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال من اینه که امکان تطبیق واحد تو مقطع کارشناسی و ادامه اون تو یه دانشگاه خارجی وجود داره؟
    امکان تطبیق بسته به مقررات دانشگاه مقصد و نمرات شما در دروس انتقالی ممکن هست. منتهی باید از اول پذیرش بگیرید و بعد از شروع برای تطبیق واحد تقاضا بدید. معمولا از شما مدارکی شامل سیلابس رسمی درسهایی که در دانشگاه مبدا گذرانده اید میخواهند که ببینند ایا با درسهای دانشگاه مقصد تطبیق میکند یا نه. عموما محدودیت هایی هم در مورد تعداد دروسی که میتوانید منتقل کنید هست (در دانشگاههای کانادا معمولا شما نمیتوانید بیش از 60 واحد انتقال بدهید). مقررات کامل را باید از دانشگاه مقصد موردنظرتان سوال کنید.

سلام
    من دهم ریاضی سمپاد تهرانم ، از الان می خوام برای بورسیه kgsp رزومه جمع کنم ،
    اگه نشد همزمان برای دلفت هلند و چند تا جای دیگه هم می خام اپلای کنم ، اروپا ترجیحا
    میشه کمک کنین

سلام من الان کنکوری هستم بعد میخواستم بدونم اگه مهندسی کامپیوتر بخونم معدل و زبانم هم خوب باشه و بتونم چنتا مقاله بنویسم میتونم تو یکی دو سال اپلای بگیرم ؟

(حالا فول فاند هم نباشه فقط در حد شهریه دانشگاه)

بعد اگه میشه باید کارشناسی از اول شروع کنم یا باید از جایی که بودم شروع کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)