صفحه 291 از 364 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

کسی در ژورنال sustainable cities and society تازگی ها مقاله داده؟ 4 و نیم ماه under reviewی معقوله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    مقاله من ریوایز ریوایز خورده و در ایمیلی که برای من فرستاده اند گفته اند که:
    Please let us know your views and respond in this regard and in the case of positive response, reply us within 7 days time.
    منظورشون اینه که طی ۷ روز اطلاع بدم که می خوام ریوایز مقاله را انجام بدم یا اینکه فقط ۷ روز برای ریوایز فرصت داده اند؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله من ریوایز ریوایز خورده و در ایمیلی که برای من فرستاده اند گفته اند که:
    Please let us know your views and respond in this regard and in the case of positive response, reply us within 7 days time.
    منظورشون اینه که طی ۷ روز اطلاع بدم که می خوام ریوایز مقاله را انجام بدم یا اینکه فقط ۷ روز برای ریوایز فرصت داده اند؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    سلام دوست عزیز

فرمایش اول شما صحیح است تا ۷ روز اطلاع دهید که آیا نظرات داوران را پذیرفته اید یا ایرادات گرفته شده را قبول دارید و مقاله را اصلاح میفرمائید.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

دوستان مقاله کی به در web of science میاد؟ مثلا مقاله قبول شده و آنلاین میشه دید ولی هنوز تاریخ volume بعدیش یه ماه بعده، بعد اون تاریخ ظاهر میشه در web of science ؟

سلام دوستان، وقتی مقاله بعد از دو روز ریجکت میشه و ادیتور اینو میگه منظورش چی هست دقیقا، درحالی که ما روی موضوعی کار کردیم که قبلا مقاله هایی تو این زمینه تو همین ژورنال چاپ شده:

Thank you for your interest and submission to "X". Unfortunately, after an initial evaluation, I feel your manuscript is not appropriate for this journal's readership.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی دلایل میتواند داشته باشد. به تجربه من معمولا کارهایی که مشکل متنی دارند علت اصلی ریجکت اولیه ادیتور است.

اگر نگفته بودید که کارهایی شبیه کار شما را قبلا چاپ کرده اند از این متن من استنباط میکردم که شما مقاله را به ژورنال اشتباه که با کار شما فاصله دارد فرستاده اید.

پیشنهاد میکنم مکاتبه بفرمایید و توضیح بیشتر بخواهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asemanizady نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتی مقاله بعد از دو روز ریجکت میشه و ادیتور اینو میگه منظورش چی هست دقیقا، درحالی که ما روی موضوعی کار کردیم که قبلا مقاله هایی تو این زمینه تو همین ژورنال چاپ شده:

Thank you for your interest and submission to "X". Unfortunately, after an initial evaluation, I feel your manuscript is not appropriate for this journal's readership.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

کار مهمی واقعا نبود. اگر با ادیتور صحبت کردید و نتیجه ملموسی حاصل شد میخواهم خواهش کنم با دوستان اینجا به اشتراک بگذارید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asemanizady نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنماییتون

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خیلی دلایل میتواند داشته باشد. به تجربه من معمولا کارهایی که مشکل متنی دارند علت اصلی ریجکت اولیه ادیتور است.

اگر نگفته بودید که کارهایی شبیه کار شما را قبلا چاپ کرده اند از این متن من استنباط میکردم که شما مقاله را به ژورنال اشتباه که با کار شما فاصله دارد فرستاده اید.

پیشنهاد میکنم مکاتبه بفرمایید و توضیح بیشتر بخواهید.

موفق باشید
    ببخشید دوست گرامی میشه خواهش کنم این موضوع صحبت کردن با ادیتور بعد از رجکت مقاله رو باز کنید، تصور نمیکردم امکانش باشه (یا تصورم این بود که این کار غیر حرفه ای هستش یا در نهایت شانسی وجود نداره که ادیتور نظر خودش رو عوض کنه)

لطفا مخصوصا اگه تجربه مثبتی دارید به اشتراک بزارید.
    بنظر شما حتی در مرحله اخر بعد دریافت رای داورها اگه ادیتور مقاله رو رجکت کرد و اجازه ریوایز نداد این کار ممکن هست.
    ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

اگر اشتباه نکنم شما عازم کره بودید. اگر درس و مشق شروع شده خیلی عالیست اگر بتوانید تجربتان را به اشتراک برای استفاده دوستان قرار دهید.

در مورد فرمایش شما: عرض من این نبود که ادیتور نظرش را عوض کند یا بخواهیم تصمیم او را به چالش بکشیم منهم با شما موافقم که به واقع نتیجه ای برای چاپ مقاله نخواهد داشت و وارد یکسری مکاتبات بی عاقبت و در واقع وقت کشی خواهیم شد. نکته من روشن شدن موضوع برای نویسنده است که دلیل ردی را بداند تا بتواند اقدام اصلاحی لازم را - در صورتیکه نظر ادیتور را میپذیرد - اعمال کند.

ادیتوری یک ژورنال در واقع یک عمل اجتماعی است و فرد مسوول در عین تلاش برای حفظ مسیر علمی و کیفیت ژورنال در پی افزایش مراجعین و خوانندگان وکابران ژورنال است بنابراین با نویسندگان همراهی میکند مکاتبات را میخواند و پاسخ میدهد و تعامل میکند. در این مسیر مکاتبات اگر قرار بگیرد شاید بشود از نظر ادیتور که بالاخره یک صاحب نظر در موضوع ژورنال است برای بهبود کار استفاده کرد.

البته بد اخلاقیها هم همیشه ممکن است باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    ببخشید دوست گرامی میشه خواهش کنم این موضوع صحبت کردن با ادیتور بعد از رجکت مقاله رو باز کنید، تصور نمیکردم امکانش باشه (یا تصورم این بود که این کار غیر حرفه ای هستش یا در نهایت شانسی وجود نداره که ادیتور نظر خودش رو عوض کنه)

لطفا مخصوصا اگه تجربه مثبتی دارید به اشتراک بزارید.
    بنظر شما حتی در مرحله اخر بعد دریافت رای داورها اگه ادیتور مقاله رو رجکت کرد و اجازه ریوایز نداد این کار ممکن هست.
    Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز

کار مهمی واقعا نبود. اگر با ادیتور صحبت کردید و نتیجه ملموسی حاصل شد میخواهم خواهش کنم با دوستان اینجا به اشتراک بگذارید.

پایدار باشید
    سلام،ما تلاش کردیم که تو مکاتباتمون بگیم که بخشی از کار ما دقیقا روی یکی از مقالاتی بوده که در همین ژورنال چاپ شده و ازشون خواستیم که بیشتر در مورد نظرشون بهمون بگن. ایشونم گفت من نظرم اینه که شما کارتون رو به اون 3تا ژورنالی که معرفی کردم بفرستین چون برا اونا جذابتر خواهد بود بعدشم اینکه حالا ما یکدونه(ولی در حقیقیت بیشتر از یکی بوده) تو این موضوع چاپ کردیم برای سنجش میزان علاقه مندی خواننده های ژورنال تو اون زمینه بوده و دلیل بر ادامه ی چاپ تو اون حوزه نیست(حقیقتش من تو متن ایمیل اولم اسم 7 تا مقاله ایی که با موضوع مشابه چاپ شده بودن رو ردیف کرده بودم ولی خوب اخرش گفتم زشته، اونجوری طرف فکر میکنه میخوام مچشو بگیرم بعدش دیگه فقط به اون مقاله ایی که مستقیما نقدش کرده بودیم اشاره کردم ولی حیف که انگار باید همون کار رو میکردم))) در آخر هم نه تنها موضوع برای ما روشن نشد بلکه بیشتر تو تاریکی گمراهمون کردن سر قضییه ی اینکه ممکنه دیگه ژورنال نخواد تو اون موضوع کار چاپ کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)