صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام

من متاسفانه نتونستم بورسیه سیدنی رو بگیرم، میتونم افرم رو به تعویق بندازم و باز برای بورسیه اقدام کنم؟
    سلام
    بله معمولا یک ترم میتونید افر رو دیفر کنید. با استادتون هماهنگ کنید در این خصوص.

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان

در رابطه با درخواست دیفر: چه زمانی باید اقدام کرد؟ به کجا باید درخواست را فرستاد؟
    نمونه ایمیل هم اگر کسی داره بزاره
    In a world full of fish, Be a fucking shark

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

هر موقع که قطعا قطعی شد که نمیرسید زمان مناسب است. البته من اگر باشم کمی قبل از آن اطلاع میدهم و میگویم که این احتمال هست. به ادمیشن باید نامه را داد و حتما استاد را هم در جریان بگذارید که بتواند ورک لودش را تنظیم کند.

اگر مساله ویزا هست امیدوارم که به زودی خبر موافق بگیرید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    سلام دوستان

در رابطه با درخواست دیفر: چه زمانی باید اقدام کرد؟ به کجا باید درخواست را فرستاد؟
    نمونه ایمیل هم اگر کسی داره بزاره

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

ممنونم
    بله من شروع ترمم 7 روز آینده هست. ویزا هم که هنوز نیومده. ببخشید "قطعا قطعی بشه" منظورتون چیه؟ یعنی صبر کنم مثلا تا آخر همین هفته در حد یکی دو روز قبل از ترم؟
    استادم میگه صبر کن جون ویزات دیر میاد. به ادمیشن هم ایمیل زدم هنوز جوابی ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

هر موقع که قطعا قطعی شد که نمیرسید زمان مناسب است. البته من اگر باشم کمی قبل از آن اطلاع میدهم و میگویم که این احتمال هست. به ادمیشن باید نامه را داد و حتما استاد را هم در جریان بگذارید که بتواند ورک لودش را تنظیم کند.

اگر مساله ویزا هست امیدوارم که به زودی خبر موافق بگیرید.

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز و عذرخواهی بابت انشای گنگ

"قطعا قطعی بشه" الان شما در همین شرایط هستید 7 روز به ترم و ویزای نیامده یعنی احمال نرسیدن شما در نهایت تاسف زیاد است.

فکر میکنم از کمک و همکاری استاد استفاده و برابر نظر ایشان عمل بفرمایید. یعنی اگر ایشان جون را پیشنهاد کرده اند شما همین نظر را به ادمیشن منعکس بفرمایید و درخواست راهنمایی برای انجام کارهای اداری - که احتمالا مستلزم درخواست دیفر - بکنید. اگر از سفارت و پیشرفت کار اطلاعی دارید - که میدانم احتمالش خیلی کم است - باز هم همین را گزارش کنید و اجازه بدهید انها به شما پیشنهاد گام بعدی را برای مسایل اداری بکنند.

من شرایط شما را درک میکنم که خیلی مشکل است و صبر خیلی زیاد میخواهد. با اینحال این مسیری است که بچه های زیادی رفته اند و ظاهرا گریزی هم دست کم تا اینده نزدیک برای بچه های ایرانی نیست.

پایدار باشید

ممنونم
    بله من شروع ترمم 7 روز آینده هست. ویزا هم که هنوز نیومده. ببخشید "قطعا قطعی بشه" منظورتون چیه؟ یعنی صبر کنم مثلا تا آخر همین هفته در حد یکی دو روز قبل از ترم؟
    استادم میگه صبر کن جون ویزات دیر میاد. به ادمیشن هم ایمیل زدم هنوز جوابی ندادن.
    ویرایش توسط susighton : September 30th, 2019 در ساعت 03:29 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

خیلی خیلی ممنونم که آنلاین هستید و راهنمایی میکنید. واقعا شرایط سخت و پر استرسی هست...
    حتما با استادم مکاتبه میکنم ببینم نظر ایشون چی هست.
    فقط یک سوالی، من در CoE ام تاریخ اعتباری ذکر نشده که مثلا تا فلان تاریخ این offer معتبر است. تاریخ هایی که ذکر شده شامل زمان شروع و پایان تحصیل و بیمه هست و تاریخ صدور coe. آیا این یعنی نیاز به صدور مجدد coe نیست؟ یا اینکه باید باز هم صادر بشه؟

خواهش میکنم دوست عزیز و عذرخواهی بابت انشای گنگ

"قطعا قطعی بشه" الان شما در همین شرایط هستید 7 روز به ترم و ویزای نیامده یعنی احمال نرسیدن شما در نهایت تاسف زیاد است.

فکر میکنم از کمک و همکاری استاد استفاده و برابر نظر ایشان عمل بفرمایید. یعنی اگر ایشان جون را پیشنهاد کرده اند شما همین نظر را به ادمیشن منعکس بفرمایید و درخواست راهنمایی برای انجام کارهای اداری - که احتمالا مستلزم درخواست دیفر - بکنید. اگر از سفارت و پیشرفت کار اطلاعی دارید - که میدانم احتمالش خیلی کم است - باز هم همین را گزارش کنید و اجازه بدهید انها به شما پیشنهاد گام بعدی را برای مسایل اداری بکنند.

من شرایط شما را درک میکنم که خیلی مشکل است و صبر خیلی زیاد میخواهد. با اینحال این مسیری است که بچه های زیادی رفته اند و ظاهرا گریزی هم دست کم تا اینده نزدیک برای بچه های ایرانی نیست.

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم کار مهمی نبود

این مورد را دوستانی که اطلاعات به روز تری دارند شاید بهتر بتوانند توضیح بدهند. تا آنجا که اطلاعات من اجازه میدهد CoE از اساس زمانی صادر میشود که دانشجو افر دانشگاه را پذیرفته است یعنی آفر مدت اعتبار دارد و در آن مدت دانشجو تصمیم میگیرد و آنرا میپذیرد. بنابراین با پذیرش آفر دیگر تاریخ اعتبارش موضوعیت ندارد.

فکر خوبی دارید که استاد و دانشگاه را از شرایطتان مرتب مطلع میکنید. سعی بفرمایید اگر واحدهای دیگری هم در دانشگاه مثلا امور بین الملل هستند که فکر میکنید لازم است در جریان باشند انها را هم در لوپ با Cc دادن نگه دارید.

امید که همه چیز به سرعت و به خوبی انجام شود.

خیلی خیلی ممنونم که آنلاین هستید و راهنمایی میکنید. واقعا شرایط سخت و پر استرسی هست...
    حتما با استادم مکاتبه میکنم ببینم نظر ایشون چی هست.
    فقط یک سوالی، من در CoE ام تاریخ اعتباری ذکر نشده که مثلا تا فلان تاریخ این offer معتبر است. تاریخ هایی که ذکر شده شامل زمان شروع و پایان تحصیل و بیمه هست و تاریخ صدور coe. آیا این یعنی نیاز به صدور مجدد coe نیست؟ یا اینکه باید باز هم صادر بشه؟

Keep Calm and APPLY ON

رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

خب من کمی پیگیری کردم و با دانشگاه تماس گرفتم. شاید به درد دوستان بخوره.
    گفتند که چون درخواست ویزا لاج کردم نیازی به دیفر نیست، کافیه تا تاریخ شروع ترم صبر کنم و اگر اوکی نشد، بهشون فقط اطلاع بدم که وضعیت من چی هست. نیاز به کار دیگه ای نیست.

ApplyAbroad Superstar

اگر استاد را هم در این مکاتبه قرار داده اند که خیلی خوب و الا پیشنهاد میکنم خود شما به استاد مراتب را بنویسید که در جریان جزییات باشند.

پایدار باشید و امید که کارهای ویزا به زودی به سرانجام برسد و راهی شوید.
    خب من کمی پیگیری کردم و با دانشگاه تماس گرفتم. شاید به درد دوستان بخوره.
    گفتند که چون درخواست ویزا لاج کردم نیازی به دیفر نیست، کافیه تا تاریخ شروع ترم صبر کنم و اگر اوکی نشد، بهشون فقط اطلاع بدم که وضعیت من چی هست. نیاز به کار دیگه ای نیست.

Keep Calm and APPLY ON

رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

ممنونم. من خودم استاد را در ایمیل ها cc میزارم. حالا واسه احتیاط باز به خودشون هم مستقل ایمیل میزنم.

اگر استاد را هم در این مکاتبه قرار داده اند که خیلی خوب و الا پیشنهاد میکنم خود شما به استاد مراتب را بنویسید که در جریان جزییات باشند.

پایدار باشید و امید که کارهای ویزا به زودی به سرانجام برسد و راهی شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)