صفحه 71 از 74 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط Siam4k نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم پایان نامه می نویسم و نیاز به پرسشنامه دارم.
    قصد دارم از یک پژوهشگر خارجی که مقاله اون شخص مقاله بیس من هست درخواست پرسشنامه کنم.
    فقط واسه یک درخواست به زبان انگلیسی نیاز به کمک دارم تا اون متن به عنوان ایمیل بفرستم واسه اون شخص و تا جایی که می دونم باید از لحاظ ادبی رسمی و به نوعی طبق یک فرمت خاصی باشه.
    از دوستان تقاضا دارم تو این زمینه کمک کنن.
    ممنون.
    سلام.. دو تا نظر شخصی. اول اینکه خیلی لازم نیست رسمی باشه، چون یه درخواست لطف شخصی هست. دوم هم اینکه بهتره غیر مستقیم درخواست پرسشنامه داده بشه شاید چندان استفاده از یه پرسشنامه در یه کار دیگه عرف بنظر نرسه. من باشم یه همچین چیزی می نویسم:
    Dear prof/Dr/Mr/Ms. ...

My name is x, a graduate student from university of x, Iran. معرفی شخصی

My research involves the influence of x on x based on x and ... توضیح کارتون

معرفی تحقیقتون و بعد اینکه مشابه کار طرف هست. بعد هم درخواست محترمانه.
    The idea of this research is inspired by your recent work entitled 'name of his/her paper'. To get an idea towards developing my own survey, I was wondering if the questionnarie of your research is available.

This would greatly help in building up my own survey framework, and I would greatly appreaciate if you could kindly help.

Looking forward to hearing from you..

Kind regards,
    x

حالا شما میتونی کامل و قشنگترش کنی.

موفق باشید..
    ویرایش توسط tecra : December 7th, 2019 در ساعت 08:37 PM

Junior Member Siam4k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. دو تا نظر شخصی. اول اینکه خیلی لازم نیست رسمی باشه، چون یه درخواست لطف شخصی هست. دوم هم اینکه بهتره غیر مستقیم درخواست پرسشنامه داده بشه شاید چندان استفاده از یه پرسشنامه در یه کار دیگه عرف بنظر نرسه. من باشم یه همچین چیزی می نویسم:
    Dear prof/Dr/Mr/Ms. ...

My name is x, a graduate student from university of x, Iran. معرفی شخصی

My research involves the influence of x on x based on x and ... توضیح کارتون

معرفی تحقیقتون و بعد اینکه مشابه کار طرف هست. بعد هم درخواست محترمانه.
    The idea of this research is inspired by your recent work entitled 'name of his/her paper'. To get an idea towards developing my own survey, I was wondering if the questionnarie of your research is available.

This would greatly help in building up my own survey framework, and I would greatly appreaciate if you could kindly help.

Kind regards,
    x

حالا شما میتونی کامل و قشنگترش کنی.

موفق باشید..
    ممنون از پاسخ این به نظرتون مناسبه

Dear Professor ..
    My name is siamak , a graduate student from azad university,east tehran branch, Iran. i'm in my last year of studies towards a master in information technology management.
    My research involves the influence of .......
    The idea of this research is inspired to your recent wor entitled '.. . . To get an idea towards developing my own survey, I was wondering if the questionnarie of your research is available.

I appreciate any time you can give me. Thanks very much,

Kind regards,

Member
    رشته و دانشگاه

^^^

خوبه، فقط اون جمله I appreciate any time you can give me. Thanks very much شاید خیلی ایده آل بنظر نیاد. اگرم باز قراره قدردانی بیشتری بشه قبل از عبارت looking forward to hearing from you بیاد.

Junior Member Siam4k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    ^^^

خوبه، فقط اون جمله I appreciate any time you can give me. Thanks very much شاید خیلی ایده آل بنظر نیاد. اگرم باز قراره قدردانی بیشتری بشه قبل از عبارت looking forward to hearing from you بیاد.
    فقط واسه subject ایمیل چه عنوانی میتونه مناسب باشه.
    مثلا : Request of
    questionnarie

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Siam4k نمایش پست ها
    فقط واسه subject ایمیل چه عنوانی میتونه مناسب باشه.
    مثلا : Request of
    questionnarie
    یه چی تو این مایه ها که محترمانه هم باشه:

kindly asking/requesting for the availability of your research survey

Junior Member

دوستان سلام .

بنده موفق به چاپ یه مقاله در ژورنال بسیار متعبر از ieee ترزکشن با ایمپکت حدود 10 شدم. مقاله صفحات اضافه دارد. ژورنال گفته برای صفحات اضافه باید پول پرداخت شود که هزینه واقعا زیادی است (1000 دلار). آیا می توان به طریقی این پول را پرداخت نکرد؟ آیا عواقب دارد؟ توضیح اینکه مقاله در حال حاضر در ieeeXplore آمده است. اگر متنی چیزی به عنوان نامه دارید میشه اینجا بگذارید.

ممنون میشم سریع پاسخ بدید.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستان سلام .

بنده موفق به چاپ یه مقاله در ژورنال بسیار متعبر از ieee ترزکشن با ایمپکت حدود 10 شدم. مقاله صفحات اضافه دارد. ژورنال گفته برای صفحات اضافه باید پول پرداخت شود که هزینه واقعا زیادی است (1000 دلار). آیا می توان به طریقی این پول را پرداخت نکرد؟ آیا عواقب دارد؟ توضیح اینکه مقاله در حال حاضر در ieeeXplore آمده است. اگر متنی چیزی به عنوان نامه دارید میشه اینجا بگذارید.

یه نامه به سردبیر و درخواست ویو شدن هزینه بده. از مشکلات ارز تو ایران بگو.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان سلام .

میتونید از تعداد صفحاتش کم کنید و هزینه اضافی ندید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان سلام .

بستگی به ادیتور این چیف ژورنال داره.میتونید مکاتبه کنید باهاش و مشکلات ارز و اینکه اسپانسری ندارید رو براش شرح بدین. البته قبلا شنیده بودم ژورنال های ieee بار اول اگه مبلغ رو واریز نکنید فقط به یادآوری و ایمیل زدن بهتون اکتفا خواهند کرد و مقاله رو چاپ میکنند ولی برای بار بعدی اگر براشون مقاله بفرستید قبول نمیکنن. بشخصه پیشنهادم همان مکاتبه با ادیتوره و اگر هم قبول نکرد ازشون بپرسید که امکان کاهش صفحات و حذف یسری مطالب هست یا نه. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    یه نامه به سردبیر و درخواست ویو شدن هزینه بده. از مشکلات ارز تو ایران بگو.
    ممنونم از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    میتونید از تعداد صفحاتش کم کنید و هزینه اضافی ندید
    ممنون از پاسختون، اما مقاله دیگر قابلیت تغییر ندارد چون اکسپت شده و مراحل چاپ را می گذراند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    بستگی به ادیتور این چیف ژورنال داره.میتونید مکاتبه کنید باهاش و مشکلات ارز و اینکه اسپانسری ندارید رو براش شرح بدین. البته قبلا شنیده بودم ژورنال های ieee بار اول اگه مبلغ رو واریز نکنید فقط به یادآوری و ایمیل زدن بهتون اکتفا خواهند کرد و مقاله رو چاپ میکنند ولی برای بار بعدی اگر براشون مقاله بفرستید قبول نمیکنن. بشخصه پیشنهادم همان مکاتبه با ادیتوره و اگر هم قبول نکرد ازشون بپرسید که امکان کاهش صفحات و حذف یسری مطالب هست یا نه. موفق باشید
    ممنون از پاسختون.

دوستان عزیز تشکر از پاسخ های خوبی که دادید. بله یک متن داریم آماده می کنیم و ایمیل میزنیم بهشون. انشالله که قبول کنند. بله مقاله اول ما در ieee است و نمیتونیم ریسک کنیم چون برای ژورنالی دیگر از ieee هم مقاله فرستادیم. نکند با اعتنایی در پرداخت هزینه به اینها، اونها هم مقاله دیگر ما را قبول نکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)