نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 621 از 651 نخستنخست ... 121521571611612613614615616617618619620621622623624625626627628629630631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tn4 نمایش پست ها
    خسته نباشید من میدونم که برای گرفتن ویزای ازدواج یکی از شرایط آن داشتن درآمد سالانه ۱۸۶۰۰ پوند میباشد. بار اول بعد از ۷ ماه جواب منفی بهم دادن و درآمد سالانه همسرم بالای ۲۰۰۰۰ پوند بود و دلیل رد شدنم درآمد همسرم نبود اما شغلش بود و بعد از آن اعتراض گذاشتم و یک ماه دیگه نوبت دادگاه دارم ولی درآمد april 2019 تا April 2020 سالیانه همسرم به ۱۶۵۰۰ پوند رسیده چون همسرم چند بار مجبور شد به ایران بیاید .به نظر شما آیا این مورد از نظر دادگاه مشکل ساز است یا اینکه دادگاه روی دلیل رد شدنم صحبت میکند ؟
    این سوالات دادگاه رو باید از وکیل دادگستری بپرسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    برا امتحان زبان برای اینکه مطمئن بشید همون lifeskills رو امتحان بدن بهتره. حساب مشترک بانکی الزامی نیست ولی به تعداد مدارکی که خواسته توجه کنید که اون تعداد خواسته شده رو بهشون تحویل بدید و نه کمتر.
    ممنون و متشکر. من یکم بیشتر خوندم روی مسئله زبان، البته مطمئن نیستم، به نظر میاد کسانی که در دوره اول امتحان زبان دادند و نمره معادل a2 رو دارند (مثلا از طریق امتحان آیتلتس) به شرطی که امتحان و مرکز امتحان هنوز معتبر باشه میتونند از همون امتحان قبلی استفاده کنند، ولی هنوز مطمئن نیستم، نمیدونم کسی اطلاع بیشتری داره یانه، همچنین متوجه شدم میشه امتحان trinity college رو هم داد.

چیزی که من رو نگران کرده، مدارک مربوط به نشان دادن رابطه و زندگی در یک آدرس هست. ما فیش های برق و گاز و تلفن داریم که به صورت مجزا به اسم من و همسرم هست، statement های بانکی و کردیت کارت هم داریم باز بصورت جداگانه که آدرس ما رو تایید میکنه، البته ما 3 ماه پیش خونمون رو عوض کردیم. حالا نمیدونم این مدارک به اضافه فرستادن یکسری عکسهای دونفره کافی هست یا اینها officer مسئول ویزا رو متقاعد نمی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab_UK نمایش پست ها
    ممنون و متشکر. من یکم بیشتر خوندم روی مسئله زبان، البته مطمئن نیستم، به نظر میاد کسانی که در دوره اول امتحان زبان دادند و نمره معادل a2 رو دارند (مثلا از طریق امتحان آیتلتس) به شرطی که امتحان و مرکز امتحان هنوز معتبر باشه میتونند از همون امتحان قبلی استفاده کنند، ولی هنوز مطمئن نیستم، نمیدونم کسی اطلاع بیشتری داره یانه، همچنین متوجه شدم میشه امتحان trinity college رو هم داد.

چیزی که من رو نگران کرده، مدارک مربوط به نشان دادن رابطه و زندگی در یک آدرس هست. ما فیش های برق و گاز و تلفن داریم که به صورت مجزا به اسم من و همسرم هست، statement های بانکی و کردیت کارت هم داریم باز بصورت جداگانه که آدرس ما رو تایید میکنه، البته ما 3 ماه پیش خونمون رو عوض کردیم. حالا نمیدونم این مدارک به اضافه فرستادن یکسری عکسهای دونفره کافی هست یا اینها officer مسئول ویزا رو متقاعد نمی کنه.
    من منظورتون رو از "
    به صورت مجزا به اسم من و همسرم هست" متوجه نشدم. اگر منظورتون این هست که مثلا فیش برق و گاز به اسم همسرتونه و فیش آب به اسم شما فکرکنم بهتر باشه اسم هردوی شما کنار هم باشه.
    اضافه کردن اسم همسرتون به utility bills ها اصلا کار سختی نیست فگر میکنم با یه ایمیل میتونین درخواستش رو واسه اون کمپانی بفرستین. و از همه معتبرتر به نظر من Council Tax bill هست که میتونین درخواست کنین اسم هردوتون روی فیش باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab_UK نمایش پست ها

به علاوه این ها من دوستانی رو میشناسم که جز مدارک ویزا یکی دوتا Reference letter هم از دوستان نزدیکشون (ترجیحا دوستی که بریتیش پاس داشته باشه و شغل مناسبی داشته باشه) میذارن که به عنوان دوست خانوادگی رابطه شما رو تایید کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra651 نمایش پست ها
    من منظورتون رو از "
    به صورت مجزا به اسم من و همسرم هست" متوجه نشدم. اگر منظورتون این هست که مثلا فیش برق و گاز به اسم همسرتونه و فیش آب به اسم شما فکرکنم بهتر باشه اسم هردوی شما کنار هم باشه.
    اضافه کردن اسم همسرتون به utility bills ها اصلا کار سختی نیست فگر میکنم با یه ایمیل میتونین درخواستش رو واسه اون کمپانی بفرستین. و از همه معتبرتر به نظر من Council Tax bill هست که میتونین درخواست کنین اسم هردوتون روی فیش باشه.
    سلام. ممنون، بله دقیقا منظورم همین بود که گفتید. من سعی کردم اسم همسرم رو روی فیش برق و گاز بذارم، معمولا کار آسونی هست قبلا این کار رو کرده بودم ولی Provider کنونی ما، فقط اسم یک نفر رو میتونه بذاره که خیلی خنده داره. گذاشتن نامه رفرنس هم فکر خوبیه، ممنون

من خودم تمدید کردم سال قبل. مهم اینه که شما تعداد مدارکی رو بهشون میدید به آدرسی بیاد که باهم زندگی میکنید. به اسم هردو باشه یا نباشه زیاد مهم نیست. مثلا حساب بانکی شما میاد به همون آدرسی که نامه بانکی همسرتون میاد و نشون میده که در یه جای مشخص باهم هستید. رسیدی که دندانپزشکی داد به آدرس من، نامه از بیمارستان و نامه های بانکی، council tax , حساب مشترک... برا تمدید نه نیازی به عکس هست و نه نامه از دوستان.

امتحان زبان lifeskills که خیلی راحته و ۱۵ دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه و در مورد یه موضوعی با متقاضی دیگه ویزا صحبت میکنید و کسی که امتحان میگیره هم گوش میکنه بعد هم چندتا سوال کوتاه از یه فایل صوتی ۱ دقیقه ای و تموم. نه reading در کار هست و نه نوشتن. خیالتون راحت میشه که مدرکی هست که میخوان

Junior Member

سلام دوستان، من با ویزای نامزدی 6 ماهه وارد انگلیس شدم و مجدداً ویزای 2 سال و نیم ازدواج گرفتم که تا یک ماه دیگه تمام میشه، به طور کلی 3 سال هست که در انگلیس هستم. سؤال من این هست که برای تمدید چه مدارکی لازم هست و اینکه آیا میشه برای ستلمنت اقدام کرد یا مجدداً برای 2 سال و نیم دیگه باید اقدام کنیم؟ و اینکه این هفته بچه ما به دنیا میاد با توجه به وضعیت کرونا که Birth certificate صادر نمیشه چجوری میتونیم تولد کودک را ثابت کنیم؟ ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان جواب ویزا واسه کسایی که تو فبریوری اقدا کردن کی میاد از تهران

Junior Member

سلام دوستان، برای ثابت کردن محل زندگی اینده واسه ویزای نامزدی حتما قرارداد اجاره نامه لازم هست؟ اگه کسی در منزل اعضای خانوادش سکونت داشته باشه و قبضها و حساب بانکیش به اون ادرس باشه میتونه با همین مدارک نامزدشو ببره؟
    سوال دوم با توجه به شیوع ویروس کرونا و کنسل شدن ازمونها ایا میشه از ازمون ایلتس اکادمیک که هنوز اعتبار داره استفاده کرد؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)