صفحه 329 از 364 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بله من دیدم سایتهایی مثل turnitin هستند که این خدمات رو میدن. با توجه به اینکه اکانت ندارم ، به سایتهای ایرانی که میگن با دریافت هزینه اکانت میدن و میشه گزارش گیری رو انجام داد، میشه اعتماد کرد؟ و نتایج معتبر خواهد بود؟
    خواهش می کنم، طبیعتا اگر یه جایی شناخته شده باشد بهتر میشه اعتماد کرد، قبلا من برای اینجا (http://yun.ir/0bs1vf) فرستادم می تونید یه بررسی داشته باشید گزارش را از طریق iThenticate می گیرند.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

این ذهنیت لج کردن داور و ادیتور و ... رو کاملا از ذهنتون دور کنید
    شما اگه ریوایز درست درمونی انجام بدین مقاله پذیرفته میشه ، اگه نه باز ریوایز میخوره. ریوایز مجدد هم هیچ مشکلی هم نداره، دیدتون مثبت باشه. ریوایز فقط و فقط برای ارتقای سطح کیفی مقاله شماست. تقریبا چیزی به اسم لج بازی و ...در یک مجله ای که ممکنه هر ادیتور روزی 10-15 تا مقاله رو هندل کنه وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام.
    با تشکر از نظرات همتون...فعلا گذاشتم بمونه داوری تا ببینیم خدا چی میخواد...یه سوال دیگه اینکه میجر ریوایز ممکنه باز میجر بخوره؟ بعد ادیتوره لجش بگیره ریجکت بزنه خدای نکرده؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ممنون از پاسختون. بله من دیدم سایتهایی مثل turnitin هستند که این خدمات رو میدن. با توجه به اینکه اکانت ندارم ، به سایتهای ایرانی که میگن با دریافت هزینه اکانت میدن و میشه گزارش گیری رو انجام داد، میشه اعتماد کرد؟ و نتایج معتبر خواهد بود؟
    این چیزی که ازتون خواستن ی چیز تقریبا عجیبیه
    اما اگه من جای شما بودم به هیچ اداره و شرکت و سایتی تماس نمیگرفتم، به مجله ایمیل میزدم که آقا این کار similarity report رو انجام دادم و مشکلی نیست، همین!

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    این چیزی که ازتون خواستن ی چیز تقریبا عجیبیه
    اما اگه من جای شما بودم به هیچ اداره و شرکت و سایتی تماس نمیگرفتم، به مجله ایمیل میزدم که آقا این کار similarity report رو انجام دادم و مشکلی نیست، همین!
    بله به نظر من هم عجیبه، حتی طبق توضیحات سایت مجله، این کار توسط خود نشریه انجام میشه و اگه نتیجه مطلوب نباشه به نویسنده فیدبک میدن که اصلاح کنه، ولی وقتی به خودشون گفتم نپذیرفتن. مشکل اینحاست که ادیتور در ایمیلش گفته ریپورت بگیر و نتیجه رو برای من ایمیل کن، بنابراین نمیتونم بگم انجام دادم.

بله به نظر من هم عجیبه، حتی طبق توضیحات سایت مجله، این کار توسط خود نشریه انجام میشه و اگه نتیجه مطلوب نباشه به نویسنده فیدبک میدن که اصلاح کنه، ولی وقتی به خودشون گفتم نپذیرفتن. مشکل اینحاست که ادیتور در ایمیلش گفته ریپورت بگیر و نتیجه رو برای من ایمیل کن، بنابراین نمیتونم بگم انجام دادم.
    چرا میتونین
    بگین من از مجموعه دانشگاهی خودمون خواستم. چک کردن و گفت مشکلی نیست. منتهی ریپورتی نمیدن.
    اگه گفتن باشه که هیچ
    اگه گفتن نه باید ی نامه ای چیزی بدن که حرف شما رو تایید کنن، ی نامه خودتون درست کنین و اسکن و بعد هم بفرستین براشون
    اگه گفتن حتما باید خط به خط مقاله مثل نرم افزارهای کراس چک بررسی و نتیجه اون برامون ارسال بشه شما با همین نرم افزارهای ithenticate و امثالهم فایل مقاله رو بررسی کنید و نتیجه اونو براشون بفرستین. اگه اگه باز قبول نکردن، بدین همون فایل رو ی مهری چیزی دانشکده یا دانشگاهتون بزنه و تمام

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان سلام. من مقاله ای رو برای ژورنال Q1 ارسال کردم. بعد از دو بار رویژن، الان آماده پذیرش هست، ولی گفتن قبلش similarity report برای ما ارسال کنید متاسفانه من از سایت نشریه به نتیجه نرسیدم و خودشون هم پاسهگو نبودن که این ریپورت رو چطور باید تهیه کنم. استادم هم نظری نداره و میگه تا حالا به همچین موردی برخورد نکرده! کسی هست تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه منو؟ ممنون
    سلام از سایت زیر بعنوان مثال می توانید استفاده کنید البته مبلغ 7500 تومان می گیرد به ازای یک مقاله
    https://cross-check.ir/

سلام
    دوستان همونجور ک قبلا خدمتتون گفتم ک ریوایز مقاله من رفت داوری و الان یه هفته هست ک داوریش تموم شده و زده evaluating reviews و هیچ تغییریم نمیکنه. در صورتی ک همیشه دو سه روزه عوش میشد به evaluating recommendation و بعدشم نظرشونو میگفتن. الان یه هفته هست از داوری ریوایزه میگذره هیچ به هیچ...ایمیلم دادم و معمولا زود جواب میدادن اونم ندادن...ب نظرتون تو این حالت خوف و رجا به سمت رجا برم یا خوف؟ و این همه تعلل نشونه خوبیه یا بدیه؟

سلام.احتمالا کامنتای داورا خیلی متفاوت و برای associate editor یا editor in chief مبهم بوده که بتونه از روشون تصمیم بگیره. در این جور مواقع معمولا یکی دو هفته مقاله رو نگه میدارن تا خودشون کامل بخونن و تصمیم بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان همونجور ک قبلا خدمتتون گفتم ک ریوایز مقاله من رفت داوری و الان یه هفته هست ک داوریش تموم شده و زده evaluating reviews و هیچ تغییریم نمیکنه. در صورتی ک همیشه دو سه روزه عوش میشد به evaluating recommendation و بعدشم نظرشونو میگفتن. الان یه هفته هست از داوری ریوایزه میگذره هیچ به هیچ...ایمیلم دادم و معمولا زود جواب میدادن اونم ندادن...ب نظرتون تو این حالت خوف و رجا به سمت رجا برم یا خوف؟ و این همه تعلل نشونه خوبیه یا بدیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام.احتمالا کامنتای داورا خیلی متفاوت و برای associate editor یا editor in chief مبهم بوده که بتونه از روشون تصمیم بگیره. در این جور مواقع معمولا یکی دو هفته مقاله رو نگه میدارن تا خودشون کامل بخونن و تصمیم بگیرن
    سلام.والله کامنتاش بیشتر توضیح دادن خواسته بود یعنی ممکنه هنوز راضی نشده باشه به توضیحات؟ یا مثلا از توضیحات اشکال پیدا کرده باشه؟چون خیلی من ایراد فنی ندیدم تو کامنتاش فقط توضیح بیشتر تو اینتروداکشن و دیسکاشن بود.نمیدونم والله دیگه از دست این مقاله هه...من ک رسما داغون شدم

سلام
    دوستان نتیجه مقاله هه بالاخره اومد و اینو نوشتن...به نظرتون بدم بیرون یه ادیت بکنن مقاله رو؟چون هر کیو میشناسم زبانش همین حد منه یذره اینور اونور...
    The referee(s) have recommended publication, but also suggest some editing to improve the readability of your paper. It is recommended that you proofread your paper and improve flow and cohesion. The writing style and language are expected to be at high standards.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)