صفحه 203 از 204 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2038

موضوع: تحصیل در جمهوری چک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در جمهوری چک

سلام. ببخشید من متوجه نشدم اول باید سو پیشینه سوپرلگالایزر بشه بعد برای ترجمه به چک فرستاده بشه یا برعکس؟

Junior Member

سلام. هزینه ها رو میتونید از این سایت ببینید

https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Brno

Junior Member

درود، بله
    اول سوپر لیگالایز باید کنید و بعد ارسال کنید به چک برای ترجمه، در غیر اینصورت واستون ترجمه نمیکنن
    تنها مدرک تمکن مالی هست که احتیاج به سوپر لیگالایز ندارد و به همان شکل لاتین که دریافت میکنید قابلیت ترجمه را دارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr200 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من متوجه نشدم اول باید سو پیشینه سوپرلگالایزر بشه بعد برای ترجمه به چک فرستاده بشه یا برعکس؟
    سلام
    من اکانت شما رو توی Expat دیدم. فکر میکنم شما هم میخواید برید برنو. برای دکترا میرین؟ براتون اینجا پیغام گذاشتم اما گویا اینباکستون پره.
    وقت سفارت گرفتین؟ چقدر طول میکشه تا وقت بدن؟
    من برای دکترا پذیرش گرفتم از دانشگاه تکنولوژی برنو، البته نامه م هنوز نیومده بخاطر همین منتظرم اون بیاد تا وقت بگیرم

Junior Member

سلام مجدد
    من مدرک کارشناسی ارشدم رو از ایتالیا گرفتم و ریز نمراتم به انگلیسی هست و توسط کنسولگری تایید شده، بنظرتون برای سرتیفای شدن و ارسال به دانشگاه یا سفارت، نیازه که مهر خارجه و دادگستری هم بخوره؟

Junior Member

آقای mehrzadjentel

Lightbulb تحصیل در جمهوری چک

سلام

من چند تا سؤال داشتم:

می خواستم بپرسم که برای ویزای تحصیلی سفارت چک، چه سؤالاتی پرسیده میشه؟

برای گرفتن بیمه، باید قبل از رفتن به مصاحبه ی سفارت تهیه کنیم یا بعد از گرفتن ویزا؟ برای گرفتن بیمه، بیمه ی دانشجویی هم هست یا کلی هست؟ و از چه شرکتی و به چه مقدار هزینه و در طی چه مدت بهمون بیمه ی چکی از چک به ایران می فرستند؟ اگر بعد از گرفتن ویزا باید بیمه ی چکی بگیریم چه مدت وقت داریم و چقدر حدوداً طول می کشه؟ (در کل ممنون میشم در مورد بیمه توضیح بدین)

از شهر پراگ، چه جوری می تونیم بریم به شهر برنو؟ چه وسایلی با چه هزینه هایی هست؟

در چک، از کجا و با چه هزینه ای میشه سیم کارت چکی گرفت؟

در چک، چه جوری می تونیم حساب بانکی باز کنیم؟ و با چه مبلغی حساب باز می کنند؟

ممنون میشم به سؤالاتم جواب بدین

Junior Member

سلام
    تاجایی که من میدونم و خوندم بیمه رو باید وقتی برای گرفتن ویزاتون میرین سفارت ببرین، یه سری شرکتها توی همین فروم معرفی شدن.
    در مورد پراگ تا برنو هم، هم قطار هست هم اتوبوس. البته اینا هم نتیجه سرچ خودمه چون منهم برای دانشگاه تکنولوژی برنو پذیرش گرفتم برای دکترا و اینارو از گوگل سرچ کردم.
    شما برای چه مقطعی میرید برنو؟ کدوم دانشگاه؟
    وقت سفارت گرفتید؟ چقدر طول کشید؟

من برای دکتری از دانشگاه ماساریک پذیرش گرفتم. مدارکم رو دادم چک برای ترجمه. هنوز وقت سفارت نگرفتم.
    شماره ی پستی که اسم شرکت های بیمه هست، چنده؟ یا لینکی دارید برام بفرستید؟
    جایی به من گفتن بعد از اینکه ویزا تأیید شد مهلت میدن تا بیمه ی چکی از چک بگیریم و بعد ویزا رو تحویل میدن و قبلش نمیخواد بیمه ی مسافرتی بگیرم، این گفته صحت داره؟
    در مورد سیم کارت و حساب بانکی اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramezani17 نمایش پست ها
    من برای دکتری از دانشگاه ماساریک پذیرش گرفتم. مدارکم رو دادم چک برای ترجمه. هنوز وقت سفارت نگرفتم.
    شماره ی پستی که اسم شرکت های بیمه هست، چنده؟ یا لینکی دارید برام بفرستید؟
    جایی به من گفتن بعد از اینکه ویزا تأیید شد مهلت میدن تا بیمه ی چکی از چک بگیریم و بعد ویزا رو تحویل میدن و قبلش نمیخواد بیمه ی مسافرتی بگیرم، این گفته صحت داره؟
    در مورد سیم کارت و حساب بانکی اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
    راستش شماره پست رونمیدونم. بنظرم سایت سفارت رو چک کنین شاید اطلاعاتی توش باشه. تا جایی که از سایت سفارت یادمه، نوشته بعد از ویزا بیمه رو بگیرین، بازم خودتون چک کنین.
    شما بورسیه هستین؟ چقدر گواهی تمکن مالی گرفتین؟ پول توی حسابتون چه مدتی بود؟
    میشه روال پست مدارک به چک و هزینه هاش رو هم بگین.
    آیا تمکن مالی رو هم دادین ترجمه چکی؟
    من توی مرحله جمع کردن مدارک و و گرفتن وقت برای لگالایز کردن هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)