نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2185 از 2191 نخستنخست ... 118516852085213521752176217721782179218021812182218321842185218621872188218921902191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,841 تا 21,850 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    درود بر شما، وقت بخیر
    سپاس از راهنمایی هاتون. اکثر هتل های شهر فردریکتون (ایالت نیو برانزویک) را جستجو کردم و همه کارت اعتباری قبول می کنند و پول نقد قبول نمی کنند. امروز هم از یک آژانس رزرو هتل اتاق رزرو کردم و پرداختش را انجام دادم بعد از 2 ساعت زنگ زدن و گفتند با کنسل بکنی چون برای قرنطینه می خوای نمیشه. چون باید برای این مدت که قرنطینه هستی کارت اعتباری داشته باشی که غذا بگیری.
    با سپاس
    سلام
    اگر هتلی که برای قرنطینه اتاق می ده پیدا کنید، می تونید خودتون برای رزرو اقدام کنید و مبلغش رو با استفاده از سایت هایی که پرداخت های خارجی رو انجام می دن پرداخت کنید. فکر می کنم مشکلتون الان این باشه که هتل هایی که انتخاب می کنید پلن قرنطینه ندارن یا ظرفیتشون پره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    اگر هتلی که برای قرنطینه اتاق می ده پیدا کنید، می تونید خودتون برای رزرو اقدام کنید و مبلغش رو با استفاده از سایت هایی که پرداخت های خارجی رو انجام می دن پرداخت کنید. فکر می کنم مشکلتون الان این باشه که هتل هایی که انتخاب می کنید پلن قرنطینه ندارن یا ظرفیتشون پره.
    درود بر شما، وقت بخیر
    سپاس از راهنمایی هاتون. همان طور که گفتید میشه با استفاده از سایت هایی که پرداخت خارجی انجام می دهند رزرو کرد اما برای هزینه های دیگه هتل پول نقد قبول نمی کنند. همچنین این هتل ها برنامه ای برای قرنطینه ندارن (اتاق به همراه پکیج قرنطینه).
    با سپاس

درود بر شما، وقت بخیر
    سپاس از راهنمایی هاتون. همان طور که گفتید میشه با استفاده از سایت هایی که پرداخت خارجی انجام می دهند رزرو کرد اما برای هزینه های دیگه هتل پول نقد قبول نمی کنند. همچنین این هتل ها برنامه ای برای قرنطینه ندارن (اتاق به همراه پکیج قرنطینه).
    با سپاس
    بله. برای همین گفتم باید هتلی پیدا کنید که حتما پلن قرنطینه داشته باشن. من خیلی مطلع نیستم از شرایط الان ولی این یه لیست از هتل هایی هست که ظاهرا پلن قرنطینه دارن: https://www.unb.ca/studentlife/_asse...otel-rates.pdf
    می تونید چک بکنید ببینید هنوز رزرو انجام می دن یا نه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    بله. برای همین گفتم باید هتلی پیدا کنید که حتما پلن قرنطینه داشته باشن. من خیلی مطلع نیستم از شرایط الان ولی این یه لیست از هتل هایی هست که ظاهرا پلن قرنطینه دارن: https://www.unb.ca/studentlife/_asse...otel-rates.pdf
    می تونید چک بکنید ببینید هنوز رزرو انجام می دن یا نه.

موفق باشید

درود بر شما، وقت بخیر
    سپاسگزارم. بله این لیست هتل هایی که دانشگاه برام ارسال کرده بود. همه را ایمیل زدم و غیر از یکیشون همه پر هستند. تنها یکی از این هتل ها گفته که تو روزهای آینده احتمالا اتاق خالی داشته باشیم. سپاسگزارم از پیگیری و راهنمایی هاتون.

درود بر شما، وقت بخیر
    سپاسگزارم. بله این لیست هتل هایی که دانشگاه برام ارسال کرده بود. همه را ایمیل زدم و غیر از یکیشون همه پر هستند. تنها یکی از این هتل ها گفته که تو روزهای آینده احتمالا اتاق خالی داشته باشیم. سپاسگزارم از پیگیری و راهنمایی هاتون.
    خواهش می کنم دوست عزیز. امیدوارم مشکلتون حل بشه و به سلامت تشریف ببرید.

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    لطفا در مورد کارت واکسیناسیون کرونا و جزییات روی کارت و نحوه دریافت آن در ایران اگر اطلاعات دارید بفرمایید. با سپاس

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دختر بنده ویزای داش آموزی گرفته و بنده هم به عنوان همراه ایشان وبزای ویزیتوری گرفته ام. با توجه به اینکه ویزای من ویزیتوری هست آیا مدرک خاصی برای سوار شدن به هواپیما لازم است؟ بلیط ما ترکیش هست و هفته آینده پرواز داریم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام میتونید exception authorization وب فرم بزنید در عرض یک هفته اگه لازم باشه براتون یه نامه می‌فرستند که الان اجازه ورود دارید؟ براش مدارک استادی پرمیت بچه تون و اینکه نیازه همراهشون باشید مدارک خودتون کامل بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHRAM96 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دختر بنده ویزای داش آموزی گرفته و بنده هم به عنوان همراه ایشان وبزای ویزیتوری گرفته ام. با توجه به اینکه ویزای من ویزیتوری هست آیا مدرک خاصی برای سوار شدن به هواپیما لازم است؟ بلیط ما ترکیش هست و هفته آینده پرواز داریم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    در شرایط عادی برای سوار شدن به هواپیما فقط گذرنامه با ویزای معتبر لازم دارید،ولی با توجه به وضعیت کرونا احتمالا به آزمایش تست منفی کرونا احتیاج دارید، شرایط آزمایش کرونا از لحاظ نوع تست و زمان انجام دادن تست رو باید با ایرلاینتون چک کنید ،شرایط نیاز به قرنطینه یا اقامت در هتل های مخصوص مسافران ورودی به کانادا رو هم در صورت نیاز باید با توجه به استانی که در اونجا فرود میایید چک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    در شرایط عادی برای سوار شدن به هواپیما فقط گذرنامه با ویزای معتبر لازم دارید،ولی با توجه به وضعیت کرونا احتمالا به آزمایش تست منفی کرونا احتیاج دارید، شرایط آزمایش کرونا از لحاظ نوع تست و زمان انجام دادن تست رو باید با ایرلاینتون چک کنید ،شرایط نیاز به قرنطینه یا اقامت در هتل های مخصوص مسافران ورودی به کانادا رو هم در صورت نیاز باید با توجه به استانی که در اونجا فرود میایید چک کنید.
    سپاسگزارم. در سایت IRCC نوشته برای خانواده درجه یک همراه دانش آموز نیازی به Authorization letter نیست، میخواستم ببینم آیا برای سوار شدن به هواپیما این مدرکو میخوان؟