صفحه 347 از 348 نخستنخست ... 247297337338339340341342343344345346347348 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,461 تا 3,470 , از مجموع 3480

موضوع: پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak8218 نمایش پست ها
    سلام، روزتون بخیر
    ببخشید من مقالم اکسپت شده، استادم ولی خواستن که نویسنده مسئول بزنمش (مکاتبات). خواستم بدونم که اگه اینکار کنم برام تو فرآیند اپلای و گرفتن فاند عیب محسوب میشه؟ و اینکه ژورنال قرار است ایمیل پروف بفرسته، تو ایمیل پروف میشه مکاتبه کننده رو عوض کرد یا خیر.
    ممنونم
    سلام
    بله میتونی مکاتبه کننده را عوض کنی و بسه به هر ژورنال طریقش متفاوته ولی سعی کن اسم خودت نفر اول باشه که از نظر امتیازی فردا روز ضرر نکنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونی مکاتبه کننده را عوض کنی و بسه به هر ژورنال طریقش متفاوته ولی سعی کن اسم خودت نفر اول باشه که از نظر امتیازی فردا روز ضرر نکنی.
    من استادم اصلا هیچ کاری نکرده ولی بعد یک سال بعد دیدن اکسپت شدن مقاله خواسته نویسنده مسئول باشه. اگه هم نویسنده مسئول باشم و هم نویسنده اول تو اپلای کردن و فاند گرفتن بهم بیشتر کمک نمیکنه؟ یا فقط نویسنده اولی کافیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak8218 نمایش پست ها
    من استادم اصلا هیچ کاری نکرده ولی بعد یک سال بعد دیدن اکسپت شدن مقاله خواسته نویسنده مسئول باشه. اگه هم نویسنده مسئول باشم و هم نویسنده اول تو اپلای کردن و فاند گرفتن بهم بیشتر کمک نمیکنه؟ یا فقط نویسنده اولی کافیه؟
    معمول هم البته همین است که کارسپندینگ همان استاد راهنما و نویسنده اول دانشجو باشد و این عرف آکادمیک شناخته شده (هرچند نه 100%) است. بنابراین تاثیری نخواهد داشت که نویسنده مسول هم خودتان باشید و به نظرم در این زمینه چندان اهمیتی نیست مگر اینکه در تغییرات ساختاری و یا مراحل بعدی پس از داوری نگرانی خاصی داشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    معمول هم البته همین است که کارسپندینگ همان استاد راهنما و نویسنده اول دانشجو باشد و این عرف آکادمیک شناخته شده (هرچند نه 100%) است. بنابراین تاثیری نخواهد داشت که نویسنده مسول هم خودتان باشید و به نظرم در این زمینه چندان اهمیتی نیست مگر اینکه در تغییرات ساختاری و یا مراحل بعدی پس از داوری نگرانی خاصی داشته باشید.
    بسیار ممنونم که جواب دادین. من هم همین کارو میکنم و در نامه پروف، مکاتبات را استادم میزنم.

دوستان، اعتبار section های مختلف ژورنال Energies در مقایسه با قسمت های دیگر ان چقدر است؟ و اینکه من مقاله ام رو با توحه به نوآوری که داشت به یک Section ای ،سابمیت کردم که زیاد ارتباط با موضوع مقاله نداره. آیا صلاح است که من به Section ای که موضوع ام مرتبط تر است بفرستم؟ و اینکه آیا ممکن است که با دیدن تاپیک و محتوا مقاله، مقاله رو به section دیگه ای ارجاع بدن؟ اخه در ieee transaction سوال هایی برای reviewer می ذارن که چقدر کار مرتبط است و در interest اون ژورنال...ممنون مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، اعتبار section های مختلف ژورنال Energies در مقایسه با قسمت های دیگر ان چقدر است؟ و اینکه من مقاله ام رو با توحه به نوآوری که داشت به یک Section ای ،سابمیت کردم که زیاد ارتباط با موضوع مقاله نداره. آیا صلاح است که من به Section ای که موضوع ام مرتبط تر است بفرستم؟ و اینکه آیا ممکن است که با دیدن تاپیک و محتوا مقاله، مقاله رو به section دیگه ای ارجاع بدن؟ اخه در ieee transaction سوال هایی برای reviewer می ذارن که چقدر کار مرتبط است و در interest اون ژورنال...ممنون مرسی
    مهم متن مقاله شما و اعتبار مجله (ایمپکت فکتورش) هست. مجله ای که گفتین ی اعتباری داره و مهم نیست مقاله شما توی کدوم سکشن این مجله چاپ میشه. هر چند بهتر بود به قسمتی میفرستادین که مرتبط با مقالتون باشه.
    والله مجلات پولی زیاد از اون پرستیژ و دقت مجلاتی چون آی تریپل ای برخوردار نیستن و چه بسا مقالتون ترنسفر نشه اما خوب احتمالش هم هست.
    پیشنهاد همیشگی من اینه که همیشه مقاله رو به جایی بفرستین که اون مجله بطور تخصصی در اون زمینه کار میکنه، چون شانس پذیرش قطعا اونجا بالاتره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ژورنال چی هست؟ انتشاراتش چطور هست؟

Junior Member

سلام
    پژوهش دانشگاه ما برای کیفیت سنجی مقالات از scimagojr استفاده می کنند.
    بنظرم اطلاعات ژورنال مورد نظر این باشد:
    https://www.scimagojr.com/journalsea...ip=sid&clean=0

در تمام زمینه ها Q2 است ...

بنظرم سوال مطرح شده هنوز جای بحث دارد:
    به طور کلی تا حالا کسی داخل ژونال های World Scientific مقاله چاپ کرده ؟ خوشحال میشم در مورد تجربه چاپ در این انتشارات (World Scientific Publishing) توضیح دهید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوب نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehn نمایش پست ها
    سلام
    پژوهش دانشگاه ما برای کیفیت سنجی مقالات از scimagojr استفاده می کنند.
    بنظرم اطلاعات ژورنال مورد نظر این باشد:
    https://www.scimagojr.com/journalsea...ip=sid&clean=0

در تمام زمینه ها Q2 است ...

بنظرم سوال مطرح شده هنوز جای بحث دارد:
    به طور کلی تا حالا کسی داخل ژونال های World Scientific مقاله چاپ کرده ؟ خوشحال میشم در مورد تجربه چاپ در این انتشارات (World Scientific Publishing) توضیح دهید ...
    کیو2 نه
    طبق همون سایت که گذاشتید کیو3 هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)