نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member aksham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tabriz - MS Biosystems Engineering

پیش فرض پاسخ : استرالیا یا آمریکا؟

اون تایپیک رو کامل مطالعه کردم و در اون کاربر عابد فقط به مسائل کانادا پرداختن و تعجب میکنم که تایپیک در انجمن استرالیاست!!!
    یعنی شما رو اگه سفارت آمریکا رد نمیکرد ترجیح میدادین برین آمریکا؟
    خب مسادئلی که توضیح دادین جست وگریخته منم از افرادی شنیدم .ولی بهتره همه چیز رو طبقه بندی کنیم.اینطور که من با دانشجویان استرالیا صحبت کردم همش میگن اینجا خیلی خیلی خوبه.توجه کنید که کلمه ی خیلی رو دو بار به کار میبرن. ولی نقص کار اینجا ست که اینها کسانی هستن که یا اآمریکا رو هیچ موقع ندیدن و یا هیچ چیزی از آن به گوششون نخورده.فقط یک مورد بود که میگفت اینجا(یعنی استرالیا)دوستانی داره که از آمریکا اومدن و هیچ اظهار نارضایتی نمیکنن.
    الان با کمی وب گردی میتونیم در سایت های آماری سطح رفاه و زندگی استرالیا رو با آمریکا مقایسه کنیم.در یکی از سایت های معتبر استرالیا در رده ی دوم و در یکی دیگه در رده ی چهارم قرار داشت.البته من فراموش کردم که تاریخ نگارش مطلب رو توجه کنم.ولی در هر حال ایالات متحده در رده ی 7 فرار داشت و بدون هیچ شک و تردیدی از استرالیا پایین تر بود.
    استرالیا تا امروز(اگه در آینده قوانینشون تغییر پیدا نکنه)برای مهاجران شرایط خوبی در نظر گرفته و این که دوران دانشجویی رو سابقه ی کاری به حساب میاره خودش مزیت بزرگیه.
    وجود سفارت کشورمون در آنجا و سفارت آنها در ایران برای کارهای ویزا و سایز خدمات مزیت کمی نیست.

تا اینجا فکر کنم من کاملا یکطرفه قضاوت کردم.از دوستان خواهش میکم بیان و نظرات خودشونو بدون هیچ جانب گیری اعلام کنن تا به یک جمع بندی کلی برسیم.واقعا برای من امری حیاتیه..
    ویرایش توسط aksham : September 18th, 2010 در ساعت 03:46 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)