صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: یک اتفاق عجیب غریب در سایت سفارت آمریکا در قبرس (کنسل شدن وقت قبل از تغییر زمان)

پیش فرض پاسخ : یک اتفاق عجیب غریب در سایت سفارت آمریکا در قبرس (کنسل شدن وقت قبل از تغییر زمان)

ببینید من اون موقع 24 جون رو گرفتم که برام خیلی دیر بود....اون لحظه که وقتو گرفتم از بس هول شدم یادم نیست چیکار کردم....فقط یادمه که اومدم وقتمو عوض کنم دیدم وقتا پره صفحرو بستم.....ظاهرا اگه change رو بزنید حتی وقتیو انتخاب نکنید کنسل میشه....بنابراین سعی کنید با احتیاط عمل کنید....

پیش فرض پاسخ : یک اتفاق عجیب غریب در سایت سفارت آمریکا در قبرس (کنسل شدن وقت قبل از تغییر زمان)

نقل قول نوشته اصلی توسط shivap
    يعني اول change رو زدي ---و خودش قبلي رو كنسل مي كنه ؟

من هم مي خوام وقتم رو غوض كنم ولي مي ترسم
    نه بابا. این بچه ها که این اتفاق براشون افتاده احتمالا یه کم هول شدن یه اشتباهی کردن. من خودم کلی بار میخواستم وقتمو عوض کنم چیزی نشد. یکی از دوستامم که چندین بار اینکارو میخواست بکنه برام باز چیزی نشد.

Junior Member

tell me how will you change your appointment ?
    to make sure that itwas canceled?

زهره خانوم
    اگه این کار کنسل نکرده شاید خودشون کنسل کردن....یادمه برای یکی دونفر از بچه های فروم این اتقاق افتاد....

نقل قول نوشته اصلی توسط shivap
    tell me how will you change your appointment ?
    to make sure that itwas canceled?
    تو صفحه مربوط به گرفتن وقت، change / cancel appointment رو انتخاب می کنی. بعدش اطلاعاتی رو که ازت خواسته رو وارد میکنی، بعد change رو میزنی. جدول وقتها باز میشه و بعد اگه وقتی بود می گیریش اگر نه هم که هیچی.

Junior Member

متاسفانه برای منم این مشکل پیش آمده حالا دیگه confirmaion ID منو نمی شناسه! فکر کنم سیستمشون مشکل داره اما هنوز جواب ایمیلم را ندادند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)