صفحه 12 از 151 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

اليته اگر كسي سوالي دررابطه با كانادا داره خوشحال ميشم جواب بدم. من در شهر تورنتو هستم . 3 سال پيش وارد شدم و ديگه برنگشتم. تا اينكه ايندفعه براي تحصيل در رشته مديريت ، كارروي زبان و شهروندي اومدم اينجا.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو ماهه اومدم اينجا.يعني كانادا شادي شماهارو ميبينم تعجب مي كنم. نميدنم من اشتباه ميكنم يا شما. البته اينجا برام هدف نيست وسيله هستش همش به زماني فكر ميكنم كه برگشتم ايران.
    وضعيت بلاتكليفي بدترين وضعيته . به هرحال هر كسي ميتونه بره و تصميم بگيره كه كجا براش مناسبتره و اونوقت زندگيش رو بسازه . مطمئنا تعداد بسيار زيادي هم بر خلاف شما از رفتن به كانادا شاد هستند و انجا به خوبي زندگي ميكنند .و من خودم چند نمونه بسيار نزديكش رو ميشناسم
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان
    من دو ماهه اومدم اينجا.يعني كانادا شادي شماهارو ميبينم تعجب مي كنم. نميدنم من اشتباه ميكنم يا شما. البته اينجا برام هدف نيست وسيله هستش همش به زماني فكر ميكنم كه برگشتم ايران.
    دوست عزیز حالا شما از کجا فهمیدی که ما مهاجرت به کانادا واسمون هدفه؟؟ البته هرکس دلایل خاص خودش رو داره،پست شما هم نا مرتبط با این ترد است. ترد دیگری در این خصوص در نظر گرفته شده می تونید مطالبتون را به طور مفصل در اونجا مطرح کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

اليته اگر كسي سوالي دررابطه با كانادا داره خوشحال ميشم جواب بدم. من در شهر تورنتو هستم . 3 سال پيش وارد شدم و ديگه برنگشتم. تا اينكه ايندفعه براي تحصيل در رشته مديريت ، كارروي زبان و شهروندي اومدم اينجا.
    اولش خواستم دلداریتون بدم که تازه 2 ماهه رفتید و همه میدوند که سال اول وحشتناکه بعد گفتید 3 سال اونجاین 1 سیوال چرا همه کسانی که میگن کانادا خوب نیست برنمیگردند؟ پاس کانادایی به چه درد میخوره که اینهمه دارید براش عذاب میکشید؟ ضمنا برای این بحث ترید جداگانه هست.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

پیش فرض پاسخ : آیا اقامت دائم کانادا ارزش 120 هزار دلار را دارد

به نظر بنده کارت خدمات بهداشتی کانادا فقط 1 میلیون دلار ارزش داره!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : آیا اقامت دائم کانادا ارزش 120 هزار دلار را دارد؟

کانادا هم مانند تمام کشور های دیگر درگیر انواع فسادها هست اما حداقل این حسن را دارد که شما به حقوق شهروندی خودتان می رسید و راه موفقیت و سالم زیستن را برای خودتان و فرزندانتان دارید.به عنوان مثال اینجا حتی حیوانات خانگی بدون سرپناه یک شب در خیابان نمی مانند چه رسد به یک انسان.
    نه مانند نازنین و خانواده اش که الان 9 ماه است در خیابان بهار در جلوی در یک شرکت زندگی می کنند و هیچکس هم جوابگو نیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

منم با پیمان و مرجان موافقم
    کانادا با همه ایراداتش ارزش داره براش هزینه کنی حالا یکی پول داره از طریق سرمایه گذاری میاد یکی با تخصصش و سابقه کارش میاد
    در هر صورت ارزششو داره فدرال و کبک و این شهر و اون استان و... هم هیچ فرقی نداره همشون زیر پرچم کانادا دارای آزادی و حقوق شهروندی هستند و امکانات جامعه پیشرفته را دارید

Senior Member

مسلما پاسخ این سئوال بستگی به شرایط هر فرد داره! به من 120000 تا هم بدن نمیرم کانادا!

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    مسلما پاسخ این سئوال بستگی به شرایط هر فرد داره! به من 120000 تا هم بدن نمیرم کانادا!
    بله همینطور که فرمودید شرایط هر فرد متفاوت هست مثلا اگر به من ده برابر این مبلغ یعنی یک میلیون و دویست هزار دلار بدهن حاضر نیستم با اقامت در کانادا عوضش کنم و اگر صد برابر این مبلغ را یعنی دوازده میلیون دلار بهم بدهن اون وقت شک میکنم که نکنه ایران با این دارایی جای بهتری برای من باشد ?

Senior Member

مسئله اینه که اگر مثلا آمریکا، اروپا، استرالیا و کانادا گزینه های موجود باشند، به نظر من کانادا اولویت چهارمه. من رو واقعا اگر هیچ جا راه نمی دادن می رفتم کانادا. که خوشبختانه این اتفاق نیفتاد ...
    کانادا از نظر موقعیت و شرایط جغرافیایی تبعیدگاهه (برخلاف آمریکا، استرالیا و اغلب اروپا): می دونم که کسانی که اونجا زندگی می کنند بعد از مدتیتطبیق پیدا می کنند و هیچ مشکلی حس نمی کنند، حتی خیلیهاشون زیباییهای طبیعیش رو هم کشف می کنند و لذت می برند. اما همه اینا این واقعیت رو نفی نمی کنه که مناطق نزدیک به قطب یکی از بدترین نقاط ممکن برای زندگی نوع بشره ...
    کانادا از نظر فرصتهای پیشرفت شغلی محدوده (محدودتر از اروپا و با آمریکا که قابل مقایسه نیست. تا حدی مشابه استرالیا)
    از نظر هویت تاریخی جزء بی هویت ترین هاست (حتی بدتر از آمریکا. با اروپا هم که قابل مقایسه نیست)
    از لحاظ وزن فرهنگی و هنری در حال حاضر هم حرف چندانی برای گفتن نداره (در مقایسه با اروپا و آمریکا)
    متوسط هزینه به درآمد بیشتری از آمریکا داره.
    و ...
    البته ظاهرا مزایایی هم داره، مثل سیستم supportiveتر تامین اجتماعی و بهداشتی. اما بعضی از این مزایا هم جای بحث و بررسی دارند تا بهتر مشخص بشه تا چه حد و برای چه کسانی مزیت محسوب میشن ...

Solitude جان بحث مقایسه ایران و کانادا نیست و نبود و خوشبختانه یا متاسفانه من مدتهاست ایران نیستم دیگه. با این وجود منفی ای که دادی نوش جانت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)