نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نمونه برگه سفارت پس از اوکی شدن ویزا جهت انتظار برای clearance

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض نمونه برگه سفارت پس از اوکی شدن ویزا جهت انتظار برای clearance

من به علت اینکه نمیدونم ویکی چطور کار میکنه. اینجا این مطلب رو ایجاد کردم. من نمونه برگه ای که سفارت آمریکا در فرانکفورت به من داده و بر اساس اون نوشته شده باید منتظر کلیرنس بمونم رو اینجا آپلود میکنم که افراد بدونن برگه‌ای که در صورت اوکی شدن ویزا بهشون میدن چطوریه. اگه دیگرانی که سفارت‌های جاهای دیگه رفتن، برگه ها شون رو بذارن یا اگه شبیه همین برگه من هست بگن خیلی خوب میشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض پاسخ : نمونه برگه سفارت پس از اوکی شدن ویزا جهت انتظار برای clearance

متشکرم. آره برگه کلیرنس بقیه سفارت ها هم همین طوریه. همه شبیه هم هستن.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط meead_s
    متشکرم. آره برگه کلیرنس بقیه سفارت ها هم همین طوریه. همه شبیه هم هستن.
    یعنی مال تو هم تو قبرس این شکلی بود؟
    مال بچه ها دوره ما محتویاتش مثل این بود ولی به این با کلاسی نبود.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

بله کلا این که خیلی شیکه! من که استانبول بودم این شکلی نیست.

یه فرم زرد که یه روش اینگلیسی و یه روش فارسی مراحل pickup رو شرح داده. یک کاغذ مقوایی هم بهش منگنه شده که شماره روش با رنگ قرمز نوشته شده.

راستی از بچه های استانبول کسی بهش اون برگه 13 سوالی که تو آنکارا میدن رو دادن؟ اصولاً ما هم باید برای پروسه کلیرنس ایمیلی بزنیم؟!

Junior Member

سلام
    من 8 روز پیش سفارت آمریکا در فرانکفوت بودم و ریجکت هم نشدم. ولی برگه ای هم به من ندادن. فقط یه کارتی داد که آدرس و مشخصات سفارت روش نوشته بود و گفت 4 الی 6 هفته دیگه بتون ایمیل میزنیم.
    در ضمن مصاحبه هم خیلی راحت و مثبت انجام شد. به نظرتون اینکه برگه ای مشابه شما از همون سفارت نگرفتم علتش چیه؟ جای نگرانی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash-d
    سلام
    من 8 روز پیش سفارت آمریکا در فرانکفوت بودم و ریجکت هم نشدم. ولی برگه ای هم به من ندادن. فقط یه کارتی داد که آدرس و مشخصات سفارت روش نوشته بود و گفت 4 الی 6 هفته دیگه بتون ایمیل میزنیم.
    در ضمن مصاحبه هم خیلی راحت و مثبت انجام شد. به نظرتون اینکه برگه ای مشابه شما از همون سفارت نگرفتم علتش چیه؟ جای نگرانی داره؟
    بعید میدونم جای نگرانی داشته باشه. شاید این برگه رو دیگه نداشتن. به همین سادگی. تبریک میگم. احتمالا 3 هفته ای کلیر بشید. من و یکی دیگه از دوستان که اون هم از همین سفارت اقدام کرده بود 3 هفته ای کلیر شدیم. البته اولش به من گفته بودن 6 هفته طول میکشه که خوشبختانه 3 هفته بیشتر طول نکشید.

Junior Member

متشکرم. امیدوارم زودتر خیال منم راحت کنن. راستی ، شما خودتون رفتید pick up یا اینکه از طریق پست اقدام کردید؟ برای pick up روند خاصی هستش؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه

برای من ایمیل زدن که ویزاتون آماده است پاسپورتت رو با یک پاکت نامه که روش یه آدرس توی آلمان نوشته شده برامون بفرست. من هم براشون پست کردم هفته گذشته حالا منتظرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)