صفحه 103 از 250 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Junior Member kourosh1976 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

پیش فرض پاسخ : مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

اگر پس از ارسال مدارك محل شركت تغيير كنه لازم هست كه به سفارت آدرس و تلفن جديد شركت اطلاع داده بشه؟ و اگر لازم هست قبل از فايل نامبر يا پس از آن ؟ البته شماره موبايل مدير عامل هم در سربرگ و هم در كارت ويزيت ارسال شده ...

سلام دوستان
    خيلي احتياج به راهنماييتون دارم
    من سال 82 وارد دانشگاه شدم و سال 86 فارغ التحصيل شدم.30/11/86
    1/2/88 رفتم سربازي و 5/6/89 خدمتم تموم شد
    سابقه كارمو اينجوري پر كردم:
    از سال 16/1/84 الي 30/11/86 بصورت پاره وقت مشغول به كار بودم.
    1/12/86 الي 30/1/88 بصورت تمام وقت و از 1/2/88 الي 5/6/89 كه سرباز بودم باز هم بصورت پاره وقت و از 6/6/89 تاكنون بصورت تمام وقت كار مي كردم.
    البته همه اينا با گواهي سابقه كار از شركتي كه توش كار كردم هستا
    چندتا سوال دارم؟
    1- مدت زماني رو كه سرباز بودم بصورت نيمه وقت ازم قبول مي كنن؟
    2 تا امروز حدودا 3 سال و 9 ماه سابقه كار دارم كه تا روز مصاحبم 4 سال هم بيشتر ميشه (البته با احتساب اينكه مدت زمان سربازيمو ازم قلول كنن) اين مشكل ساز نميشه؟
    3من سال 82 رفتم دانشگاه اما با ز قسمتي از سابقه كارم از سال 84 تا پايان فارغ التحصيليم بصورت نيمه وقت بوده. اينو از قبول مي كنن؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_shiraz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1/12/86 الي 30/1/88 بصورت تمام وقت و از 1/2/88 الي 5/6/89 كه سرباز بودم باز هم بصورت پاره وقت و از 6/6/89 تاكنون بصورت تمام وقت كار مي كردم.
    چندتا سوال دارم؟
    2 تا امروز حدودا 3 سال و 9 ماه سابقه كار دارم كه تا روز مصاحبم 4 سال هم بيشتر ميشه (البته با احتساب اينكه مدت زمان سربازيمو ازم قلول كنن) اين مشكل ساز نميشه؟
    3من سال 82 رفتم دانشگاه اما با ز قسمتي از سابقه كارم از سال 84 تا پايان فارغ التحصيليم بصورت نيمه وقت بوده. اينو از قبول مي كنن؟؟؟
    1- بله
    2- نه مشکلی نداره البته می دونین خیلی بستگی به روز مصاحبه داره که آفیسر با هاتون حال کنه یا نه چون این جور تبصره ها دست آفیسره و می تونه یه کم مانور بده وگرنه قانون امتیازتون رو بر مبنای زمان تکمیل فرم ها محاسبه می کنه
    3- در مورد فوق لیسانس که 100% قبوله ولیدر مورد لیسانس باز برمی گرده به آفیسر بررسی کننده
    ویرایش توسط Kazy : January 7th, 2011 در ساعت 10:58 AM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ممنون از لطفت kazy جان
    يه سواله ديگه هم داشتم كه قسمت تاپيك جداگانه مطرحش كردم. اينجا هم مطرحش مي كنم چون نمي دونم دقيقا مربوط به كدم تاپيك ميشه.
    شركتي كه من توش كار مي كنم نه بيمم كرده و نه فيش حقوقي بهم ميده. فقط يه سابقه كار براي مدت زماني كه اونجا كار كردم بهم دادن.
    مي خواستم ببينم تو مصاحبه ازم بيمه نمي خوان؟ يا نمي گن كو فيش حقوقيت؟
    اصلاً اين گواهي سابق كار كافيه؟
    در ضمن فيش حقوقيه تقلبي هم ميتونم بسازم. به نظرتون اين كارو بكنم؟
    و يه سواله ديگه اينكه احتياجي هست من گواهي دال بر اينكه دوره خدمت سربازيمو نيمه وقت سر خدمت بودم با خودم روز مصاحبه ببرم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

ممنون از لطفت kazy جان
    يه سواله ديگه هم داشتم كه قسمت تاپيك جداگانه مطرحش كردم. اينجا هم مطرحش مي كنم چون نمي دونم دقيقا مربوط به كدم تاپيك ميشه.
    شركتي كه من توش كار مي كنم نه بيمم كرده و نه فيش حقوقي بهم ميده. فقط يه سابقه كار براي مدت زماني كه اونجا كار كردم بهم دادن.
    مي خواستم ببينم تو مصاحبه ازم بيمه نمي خوان؟ يا نمي گن كو فيش حقوقيت؟
    اصلاً اين گواهي سابق كار كافيه؟
    در ضمن فيش حقوقيه تقلبي هم ميتونم بسازم. به نظرتون اين كارو بكنم؟
    و يه سواله ديگه اينكه احتياجي هست من گواهي دال بر اينكه دوره خدمت سربازيمو نيمه وقت سر خدمت بودم با خودم روز مصاحبه ببرم؟
    اگر بگیرین از هیچی بهتره ولی نشد هم نشد ولی تقلبی درست نکنید بعد اگر گندش در بیاد قید مهاجرت رو کلا باید بزنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

سلام دوستان
    من برای تهیه مدارک سابقه کارم راهنمایی میخواستم. حدود سه سال سابقه کار پاره وقت همزمان با تحصیل و بدون بیمه دارم در چند محل متفاوت ( یک موسسه فرهنگی نیمه دولتی، یک شرکت پژوهشی،یک موسسه آموزشی و یک مرکز تحقیقات). لطفا من رو راهنمایی کنید که مدرکی که برای سابقه کارم لازم دارم به چه نحو باید تنظیم شه؟ و دقیقا چی باید نوشته بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم؟
    سلام:
    شما سابقه كارت رو زدي از 16/01/84 كه ازت قبول نميكنن.
    دقت كنيد كه سابقه كار فقط 5 سال آخر مورد قبوله.
    يعني الان از دي 84 رو قبول ميكنن.
    خدمت سربازي هم كه 3 ماه رو اصلا نميتونيد كار كنيد چون آموزشي بوديد و اصلا اجازه نميدن از پادگان بيايد بيرون.
    من سربازي نرفتم ولي اگه رو كارت ،محل خدمت رو نميزنن مابقي اش رو ميتونيد بگيد نيمه وقت كار ميكردم.چون اگه شهرستان باشه تابلو كه نميتونستيد بيايد تا تهران(محل اقامتتون) سر كار.
    سابقه كار آپديت شده روز مصاحبه مورد قبوله مثله باقي مدارك.به شرط اينكه هنگام ارسال فرمها حداقل امتياز رو واسه دعوت به مصاحبه بياريد.(مجرد 49 و متاهل 57)

سلام من چند تا سوال داشتم
    من مدرک کاردانی را در تاریخ 1384/4/1 گرفتم و از 1384/6/1 هم لیسانس را شروع کردم که مدرک لیسانس را در 1386/11/30 گرفتم . هر دو نرم افزار کامپیوتر
    و از 1388/4/1 تا 1389/9/1 هم سرباز بودم . تو سپاه که البته جاای توی کارت پایان خدمتم ذکر نشده که کجا خدمت کردم منظورم همون سپاه
    در طی خدمتم من همش داشتم برنامه نویسی کامپیوتر میکردم .مثلا برنامه حضور غیاب و دبیر خانه و برنامه حساب کتاب اضافه خدمت سرباز ها و برنامه پیش بینی ریزش سربازها تا پایان هر سال و .....البته همه برنامه ها مربوط به سرباز ها بوده . نه نظامی ها ، چون اسناد را به سرباز ها نمی دهند.
    1 -اگر من خود مدت سربازیم را که 17 ماه بوده ، به خاطر including Military Service در سایت cic.gc.ca همراه با ترجمه ،تائید شدش بفرستم ، آیا پاره وقت حساب میشه یا تمام وقت؟؟؟ 39 ساعت در هفته هم در سربازی کار میکردم

سپاه واسم مشکل ساز میشه ؟؟؟ البته توی ترجمه زده نیروهای مسلح armed forces اگر تو فرم بزنم armed force مشکلی پیش میاد؟؟؟

2 - من 4 تامقام سومی رباتیک دارم در سطح استان با ترجمه و تایید آیا امتیازی داره؟؟؟
    3 - گواهی اشتغال به کارم از 1385/5/1 تا 1386/11/30 پاره وقت 30 ساعت بعد از کاردانیم تا لیسانسم . بعلاوه 1386/12/1 تا 1388/3/25پاره وقت 24 ساعت بعد از لیسانس ههمش را هم در 1 شرکت بودم.آیا اینکه من در شهرستان چالوس درس میخواندم و در تهران 4 روز یا 3 روز کار میکردم که بستگی به ترم داشت ،به مدت30 ساعت در هفته به مشکلی بر نمیخوره؟؟؟ منظورم آقای آفیسر
    ویرایش توسط alireza7219 : January 8th, 2011 در ساعت 11:56 PM دلیل: اشتبهات املایی در خطوط آخر و توضیحات سربازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Textile engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mst نمایش پست ها
    شما مدرکتون رو در 5 سال اخیر (4 سال پیش) گرفتین پس مشکلی نیست. امتیاز سابقه کار مسئله ای که در روز مصاحبه مطرح میشه و از شما توضیح می خوان.
    اگه مدرک مال 7 سال پیش باشه و سابقه کاری با مدرک همخوانی نداشته باشه چطور؟

سلام
    من برای یک شرکتی به صورت پروژه ای کار می کردم که کلی از کار رو هم با ایمیل به دستشون می رسوندم چون توی شهرستان بودند من در حین سربازی هم این کاررو ادامه دادم الان هم چون مدیرعامل آشناست همه جوره حاضره بهم نامه بده(حتی نامه تمام وقت!!!!!!!!!) می خواستم ببینم چیکار کنم؟ بعضی ماهها واسشون 120 ساعت و بعضی ماهها هم (مثل 2 ماهه آموزشی) 20 ساعت کارکردم و اونها هم به اندازه کارم پول می دادند حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    1- افیسر زمان سربازی رو چک می کنه؟(باتوجه به اینکه من برای کبک اقدام می کنم و فرستادن کارت پایان خدمت در مرحله ارسال مدارک لازم نیست) و نوشتن تمام وقت در نامه مشکل ساز می شود؟(می توانم نامه انگلیسی بگیرم که دردسر تایید هم نداشته باشه)
    2- بنویسم پاره وقت و قید نصف سابقه کار رو بزنم(اگر پاره وقت بنویسم سابقه نصف حساب می شه و نمی تونم 8 امتیاز کامل رو بگیرم)
    3- اگر بنویسم پاره وقت هفته ای چند ساعت بنویسم به نظرتون؟
    (من سال 85 فارغ التحصیل شدم و سال 86تا88 سربازی بودم و 88 تا الان هم تمام وقت بودم پس 1 سال و 7 ماه سابقه تمام وقتی دارم و اگه بتونم این شرکت را هم تمام وقت بزنم می تونم به 4 سال برسونم وگرنه نمی شه!!!)
    ببخشید طولانی بود
    مرسی که جواب می دهید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)