نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 301 از 445 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311351401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

سلام. شرایط من اینه
    معدل کارشناسی 14.95 (پروژه 19.5 و دو سال آخر بالای بالای 15 )
    معدل کارشناسی ارشد بدون پروژه 15.90 که اگه پروژه رو دفاع کنم میره بالای 16
    تافل آی بی تی 96 (speaking 26)
    سه تا مقاله کنفرانسی خارجی
    یک مقاله ژورنال سابمیت
    با توجه به اینکه دو دانشگاه مک مستر و کویینز ددلاین ندارند، به نظر شما شانسم برای پذیرش با فاند تو این دو دانشگاه چند درصد هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

مک مستر که فقط باید استاد پیدا کنید و بعدش اپلای کنید. معدلتون 1 مقدار پایینه اما اگه زمینه تحقیقاتیتون مشترک با یکی از استادا باشه و بتونید بتونید مخ استاد بزنید حتمن شانس دارید. شروع کنید ایمیل زدن ببینید چی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Arash نمایش پست ها
    Pooya,
    Your file is good but the problem is the deadline is passed already for almost all good universities.But I think you could check the web sites of SFU and I remembered their deadline is March 1 st.
    ممنون از جوابت ولی من الان دانشجوی ترم 8 هستم و 9 ترمه تموم میکنم. یعنی باید برا 2012 اقدام کنم. منظورم بیشتر در مورد فایلم بود که با توجه به نداشتن مقاله وبا این معدل شانس گرفتن fund رو دارم یا نه؟

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    ممنون از جوابت ولی من الان دانشجوی ترم 8 هستم و 9 ترمه تموم میکنم. یعنی باید برا 2012 اقدام کنم. منظورم بیشتر در مورد فایلم بود که با توجه به نداشتن مقاله وبا این معدل شانس گرفتن fund رو دارم یا نه؟
    Pooya,
    Paper is not very crucial for getting fund.Although it depends on your field of study;in my field of study,physics,it is rare to publish a paper especially in my sub field(high energy physics) and I could get fellowship without paper! so don't worry about that.
    if I were you,I prepare myself for GRE General and think about US as well.For US,verbal section is very important!and you should spend a lot of time in reading this section.
    So, as you have enough time for preparing for GRE you have a pretty good chance for getting fund from Canada and US
    Good Luck.

من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم //
    لطفا یکی کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakaivanloo نمایش پست ها
    من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم ولی می تونم حداقل دوتا مقاله تا سال آینده تو کنفرانسهای داخل بدم//2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم // یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم //
    لطفا یکی کمکم کنه
    با سلام،
    دوست عزیز اغلب کسانی که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور تلاش می کنند از نظر مالی متوسط به پایین هستند یعنی از نظر مالی توانایی تحصیل و زندگی در کشور های گران را ندارند. بنابر این، بدنبال تامین هزینه های مربوطه از طریقی بجز جیب مبارک هستند.

شما تجربه کاری و سی وی خوبی دارید و مقاله هم سعی کنید در یک کنفراس یا ژورنال خارجی بدهید . در واقع همان مقاله ایی را که قرار است داخل ارایه کنید با کمی کار بیشتر و گاهی بدون نیاز کار بیشتر می توانید در خارج ارایه کنید(حتی در مجلات).
    کسب نمره زبان خوب هم که جزو واجبات طریقت اپلای می باشد و نیازی به توضیح ندارد.

و اینکه، گرفتن فاند برای مقطع ارشد در مقایسه با دکترا کمی سختتر بنظر می رسد. هرچند تعداد کسانی که برای ارشد هم فاند گرفته اند کم نیست.
    ودر آخر، خودتان را محدود به یک یا چند کشور خاص محدود نکنید.

موفق و شاد باشید.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member banoo0 آواتار ها

سلام بچه ها. من فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه ازاد(با کمال شرمندگی البت ) رشته میکروبیولوژِی با معدل 18.50 هستم و دوره کارشناسیمم 6 ترمه گرفتم.جزو 3 نفر برتر فارغ التحصیل دانشگاهم.تافل ای بی تیم:100 . تو دانشگاهم سردبیر مجله تخصصی زیست بودمو چنتا تا مقاله تو همون مجله دارم!! چنتا کارگاه اموزشی هم در رابطه با ازمایشگاه pcr و ... دیدم. من با این رزومه گل و بلبل میتونم جایی واسه ارشد رشته خودم اپلای کنم؟یه دانشگاه خوب؟(توقعو داشتید خدایی ) )
    اگه بخوام فاند بگیرم چه طور؟
    کلا چه کشور یا بهتر بگم چه دانشگاهیو پیشنهاد میدید؟

......... بشتابید توروخدا که هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم..........
    ویرایش توسط banoo0 : February 5th, 2011 در ساعت 03:14 AM

INGWAY
    Guest

First of all welcome to this forum!

Although your undergrad school could be important but a high GPA is more important and based on that you seem to be a very good student, so I suggest you prepare yourself for GRE; with a good GRE (around 1300 more or less which I believe would be not a big deal for you) and your GPA you can apply to US schools and be 'easily' admitted and hopefully get funded, your papers may not be important but generally you will not need paper for getting admission or funds. But it is much better (when you fill the application forms) to select your final goal at the school of your choice as 'PhD' so your chances improve even more; with a good GRE score and acting wisely you will be in US in 1.5 year (maximum.)

BTW, I know a student from azad univ. who is studying currently at OSU (good enough for you?! ) in ECE dept., I don't know anything about his CV or funds, all I know is that his BS was from AU and he is THERE NOW! I also know nothing about the differences that might exist because of your field in general admission process, presumably there shouldn't be much, so it's wiser not to think about that.

Junior Member banoo0 آواتار ها

thanks a million !!!!!
    با این اوصاف یعنی حتی منه ازادیم میتونم به امریکا فکر کنم؟ پس یعنی میگید همه انرژیمو باید بزارم رو gre دیگه؟
    یه چیز دیگه من ایران ارشدمو بگیرم بهتره و phd رو بزارم یه کشور دیگه یا نه واسه همین ارشد همه فکر و ذهنمو بزارم واسه اپلای؟
    ویرایش توسط banoo0 : February 5th, 2011 در ساعت 04:30 AM

اینجا...از کادرها که بیرون بزنی , همیشه کسی هست که کوتاهت کند

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط banoo0 نمایش پست ها
    thanks a million !!!!!
    با این اوصاف یعنی حتی منه ازادیم میتونم به امریکا فکر کنم؟ پس یعنی میگید همه انرژیمو باید بزارم رو gre دیگه؟
    ما که دیدیم شده! شما هم قطعا می تونی، GRE فراموش نشه! خیلی مهمه! اگه بالا بیاری قطعا admit میشی؛ فاند هم بالاخره وقتی ادمیت شدی می شه یه استادی پیدا کرد که پروژه بهت بده

پیرو پیام شما فکر کنم subject باید بدی اگرچه 100 درصد مطمن نیستم اگه general باشی من کلی پست در مورد اماده سازی general قبلا ها دادم در مورد subject ایده ای ندارم ولی بازم بالا باید بیاری و فکر کنم شاید از لحاظ هایی ساده تر باشه طبق اطلاعات من شما به دروس سالای آخر دبیرستان و اوایل دانشگاه برای subject نیاز دارید (شاید فقط 3 و 4 دبیرستان هم کافی باشه)

الان الکی یه سرچ زدم دیدم cornell که dept. به اسمه رشته شما داره subject نمی خواد
    http://www.micro.cornell.edu/cals/mi...d-question.cfm

اما حتما حتما همه دانشگاه ها رو سرچ کنین! به احتمال زیاد subject لازم نباشه؛ در مقایسه با general چیز خوفیه، اگرچه تاپیکای بالاییو کاور نمی کنه. با این حال اگه دیدین دانشگاه گفته sub بدی شانست می ره بالا یا recommend کرده یه جورایی بازم این option وقت گذاشتن روی sub رو فراموش نکن! چون به نظر من اگه رشتتو دوست داشته باشی خوندن برای sub خیلی شیرین تر از gen هستش من خودم وسوسه داشتم می شدم که math یا phys امتحان بدم اگرچه هیچ دانشگاهی در برق حتی recommend هم نکرده (چون از بعضی از این هندیا شنیدم اونا برای engineering هم ساب می دن که بگن چه قدر خفنن بدون اینکه دانشگاه خواسته باشه!)

این قضیه GRE رو جدی بگیرین حله! تحقیق در مورد دانشگاه ها هم از همین الان شروع کنین نیاز به اینترنت فقط داره! اینکه آیا sub لازمه هم از همین الان دنبال دانشگاه می گردین مد نظر داشته باشید من تو یه پست قبلیم یه سایت چینی پیدا کردم رنک دانشگاهها US به تفکیک گرایشو داره از همون جا شروع کنین

برای ثبت GRE subject شما فکر کنم هنوز برای امتحان April وقت داشته باشید که ثبت نام کنید
    http://www.ets.org/gre/subject/about/content/biology

در مورد مورد general هم به امسال (شمسی) نمی رسی (اگه ایران بخای بدی) از سال آینده هم کمی تغییر می کنه که هنوز بحث هایی روش هست که باید چه کرد اما جای نگرانی نیست تاپیکای GRE و پست های قبلی منو نگا کن
    ویرایش توسط INGWAY : February 5th, 2011 در ساعت 05:15 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)