صفحه 90 از 1254 نخستنخست ... 4080818283848586878889909192939495969798991001401905901090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

سلام به تمامی دوستان

آیا بعد از دریافت فایل نامبر اول (که برخلاف قوانین قبل که با B شروع می شد، فایل نامبر جدید با E آغاز می گردد) و ارسال مدارک به دمش، باید منتظر ایمیلی از دمش باید باشیم؟
    گواهی سوء پیشینه رو نباید بفرستیم؟

در پناه حق
    ((Both optimist and pessimist are useful. optimistic person makes airplane and pessimistic one invents parachute))

دوست گرامی ممنون از پاسخ دقیقتون فقط میخواستم بدونم این طول پروسه 6 تا 12 ماه که فرمودید از زمان گرفتن فایل نامبر اول محاسبه میشه یا از زمان دریافت مدارک؟
    در جواب دوست قبلی باید عرض کنم که در واقع اون فایل نامبر اول که من قبلا" بهش اشاره کردم و با حرف B شروع میشد به صورت آفیشال به دست ما نرسیده بود بلکه طی مکاتبه ای که باهاشون داشتیم یکی از آفیسرها بهمون داده بود که البته تو این نامه رسمی اخیر هیچ اشاره ای بهش نشد و ما نفهمیدیم که بالاخره اون چی بود؟ اما به هرحال من فکر میکنم حق با جناب فهیمی هست و فایل نامبر اول همونه که با حرف E شروع میشه.

با سلام؛
    می خواستم دوستانی که فایل نامبرشون با حرف B شروع می شه بخشی از متن اون رو برای مقایسه با متن PER متقاضیان مشابه خودم که با E شروع میشه قرار بدن شاید بشه راز این B و E رو کشف کرد (البته طبعا اگر رازی در میان باشه) چون به نظر من خیلی بعیده این تفاوت بی دلیل باشه. قسمت هایی از PER من اینطور نوشته:
    … Based on a review of the information you have provided, your application has received a positive final determination of eligibility for processing on the basis of
    “Work experience in an occupation specified in …“
    Your application will be forwarded to the visa office in Damascus for further processing.
    It is important for you to learn about the steps you need to take to get your credentials and qualifications recognized in Canada. Citizenship and Immigration Canada recommends that you review the resources on the Foreign Credentials Referral Office’s website (www.credentials.gc.ca) and the Going to Canada portal (www.goingtocanada.gc.ca) for helpful information about living and finding work in Canada. The Government of Canada funds free in-person labour market orientation sessions through the Canadian Immigrant Integration Program (CIIP)in a variety of locations. You can consult the CIIP website(www.newcomersuccess.ca)for additional information.
    حالا اگر یکی دیگه از بچه هایی که فایل نامبرشون با B شروع شده این متن رو با نامه خودش مقایسه کنه و نتیجه رو اعلام کنه ممنون میشم. البته خیلی خوب میشد اگر دوستانی که طبق قوانین قدیم هم اقدام کرده بودند این متن رو با متن فایل نامبرهای اول و دومشون مقایسه کرده و نتیجه رو اعلام کنند.
    مرسی از همه

با سلام

اصلا براي كسي كه طبق قوانين جديد اقدام كرده فايل نامبري كه با B شروع بشه صادر شده؟
    ممكنه منظور از E متمايز كردن قوانين قديم با جديد باشه.
    ((Both optimist and pessimist are useful. optimistic person makes airplane and pessimistic one invents parachute))

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

سلام من هفته قبل فرم ها رو بهمراه اصل مدرک آیلتس پست کردم سیدنی
    اما امروز جایی خوندم که می بایست مدارک رو هم می فرستادم
    اعصابم خورد شده نمی دونم چکار کنم
    لظفا راهنمایی کنید چکار کنم
    آیا می تونم مدارک رو جداگانه فرستاد؟
    از راهنماییتون ممنون

Senior Member

سلام من جوابتون رو دادم اما مثل اینکه پاک شده. متاسفانه باید صبر کنید تا مدارک برگشتی به دستتون برسه و بعد کامل کنید و بفرستید. یا راه بهتر اینه که اگه میتونید دوباره آیلتس بدین یا درخواست کارنامه مجدد کنید و مدارک رو دوباره بفرستین چون مدارکی که برگشت خوردن گاها حتی تا 4 - 5 ماه بعد به دست افراد رسیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    سلام من هفته قبل فرم ها رو بهمراه اصل مدرک آیلتس پست کردم سیدنی
    اما امروز جایی خوندم که می بایست مدارک رو هم می فرستادم
    اعصابم خورد شده نمی دونم چکار کنم
    لظفا راهنمایی کنید چکار کنم
    آیا می تونم مدارک رو جداگانه فرستاد؟
    از راهنماییتون ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

آیا شنیده های من درست بوده ؟ یعنی غیر از فرم ها باید مدارک رو هم می فرستادم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام من جوابتون رو دادم اما مثل اینکه پاک شده. متاسفانه باید صبر کنید تا مدارک برگشتی به دستتون برسه و بعد کامل کنید و بفرستید. یا راه بهتر اینه که اگه میتونید دوباره آیلتس بدین یا درخواست کارنامه مجدد کنید و مدارک رو دوباره بفرستین چون مدارکی که برگشت خوردن گاها حتی تا 4 - 5 ماه بعد به دست افراد رسیده.

Senior Member

100% کلیه مدارک رو باید با هم میفرستادین. خیلی جاها این موضوع گفته شده ایکاش قبل از اقدام بیشتر تحقیق میکردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    آیا شنیده های من درست بوده ؟ یعنی غیر از فرم ها باید مدارک رو هم می فرستادم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

سلام
    من هم NOC 7242 سابقه کار دارم هم NOC 7241 ، ميشه براي هر دو گروه اقدام کنم ؟

و اينکه NOC 7241 سابقه ي کارم توي يک مغازه بوده و گاهي اوقات هم خودم سيم کشي ساختمان

ميکردم ، که خودم براي خودم که نميتونم سابقه کار بنويسم و اون مغازه هم که سربرگ خاصي نداره

من ديپلم و فوق ديپلم برق صنعتي دارم و ليسانس برق-قدرت . اگر بشه سابقه کارم رو طوري تنظيم

کنم که نياز به مصاحبه نباشه خيلي بهتره.

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

این لینک مراحل پروسه درج شده در E-CAS رو توضیح میده:

https://services3.cic.gc.ca/ecas/red...ng=en&app=ecas
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.