صفحه 58 از 260 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 2594

موضوع: آرشیو شده : فرایند گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان

دوستان گرامی
    برای گرفتن پذیرش در آلمان برای ترم پاییز تکلیف دانشجویانی که در نیمسال اول (بهمن) فارغ التحصیل می شوند چی هستش؟
    آیا اونها هم مثل بقیه دانشجویان که فارغ التحصیل شده اند می توانند در ترم آخر(حین تحصیل) برای گرفتن پذیرش برای ترم پاییز اقدام کنند؟
    تکلیف مدرک لیسانس که جزو مدارک ضروری برای گرفتن پذیرش هستش چی می شه؟
    *مقطع تحصیلی من کارشناسی ناپیوسته می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    برای گرفتن پذیرش در آلمان برای ترم پاییز تکلیف دانشجویانی که در نیمسال اول (بهمن) فارغ التحصیل می شوند چی هستش؟
    آیا اونها هم مثل بقیه دانشجویان که فارغ التحصیل شده اند می توانند در ترم آخر(حین تحصیل) برای گرفتن پذیرش برای ترم پاییز اقدام کنند؟
    تکلیف مدرک لیسانس که جزو مدارک ضروری برای گرفتن پذیرش هستش چی می شه؟
    *مقطع تحصیلی من کارشناسی ناپیوسته می باشد
    سلام

دوست عزیز داشتن مدرک در حین Apply ضروری نیست، چراکه ملاک ارزیابی دانشجویان بر اساس ریزنمرات،CV،SOP و سایر موارد به جز مدرک لیسانس هستش.

در رابطه با سوال اول راستش دقیق وضعیت آلمان رو نمیدوم که قبول میکنه یا نه. من فکر می کنم که شرایط خودتونو با چندتا از دانشگاها در میان بگذارید تا مطمئن بشید. خیلی از کشورها و دانشگاه ها نمرات و معدل سایر ترم ها رو می گیرن و براساس اون پذیرش مشروط میدن.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC نمایش پست ها
    درود
    من در حال حاضر سوئد هستم و دارم bachelor می خونم . رشتم هم Software technology هستش. سال اولم هست.
    می خواستم ببینم می تونم bachelor این رشته رو در آلمان پذیرش بگیرم؟ دوستان اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه ممنون میشم. چون می خوام هر طور شده برم آلمان. البته الان برای مسافرت آلمان هستم. و اینطور که فهمیدم می تونم از دانشگاهی که هستم exchange بشم به آلمان ولی اطلاعات زیادی ندارم.
    ممنون میشم اگه راهنمایم کنید
    چه انتظاری دارید دوست عزیز؟

مورد شما بسیار خاص هست! اگر کسی بتونه راهنماییتون کنه، تنها کسی میتونه باشه که دقیقا شاریطی نظیر شما داشته!
    دیگران هم اگر نظر بدهند، نظرات حدسی خواهد بود..
    پیشنهاد من:
    بهترین و مطمئنترین راه، پرسش از دانشگاهیی که در اون مشغول تحصیل هستید و دانشگاه مورد نظر برای انتقال هست. بدون شک!
    موفق باشید
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : March 2nd, 2011 در ساعت 12:13 AM دلیل: ارتباط
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

خب نمره اینترنتی تافل من اومد ولی هنوز کارنامه کاغذی نگرفتم . مشکلم رو به دانشگاه ایمیل زدم ولی جواب نمیدن چون چیزی به ددلاین نمونده چیکار میتونم بکنم؟ میتونم از نمره ام پرینت بگیرم بفرستم؟ و تو نامه توضیح بدم شرایطم رو؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    خب نمره اینترنتی تافل من اومد ولی هنوز کارنامه کاغذی نگرفتم . مشکلم رو به دانشگاه ایمیل زدم ولی جواب نمیدن چون چیزی به ددلاین نمونده چیکار میتونم بکنم؟ میتونم از نمره ام پرینت بگیرم بفرستم؟ و تو نامه توضیح بدم شرایطم رو؟
    سلام

میشه بگید نمرتون به چه صورت به دستتون رسیده؟ (در جریان سیستم TOEFL نیستم!)
    آیا سیستم Apply به صورت آنلاین هست؟ بخش مربوط به زبان به چه صورته؟ (نمره تافل رو میخاد وارد کنید یا کارنامه رو آپلود کنید، یا شایدم هر دو)

موفق باشید

دوست عزیز داشتن مدرک در حین Apply ضروری نیست، چراکه ملاک ارزیابی دانشجویان بر اساس ریزنمرات،CV،SOP و سایر موارد به جز مدرک لیسانس هستش.
    یعنی اون موقع برای اپلای ریز نمرات ترم های قبلی رو بفرستم؟
    (ریزنمرات ترم 1و2و3 کارشناسی ناپیوسته و همچنین ریزنمرات دوره کاردانی)
    چون اون موقع (نیمسال اول) من ترم آخر خودم که همزمان با شروع ثبت نام دانشگاه ها هستش رو دارم می گذرونم
    واقعا بچه ها این یک شرایط خاص هستش یا در پروسه اپلای یک چیز نرمالی به حساب میاد که فردی در ترم آخر بخواد برای پاییز سال بعد اپلای کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    یعنی اون موقع برای اپلای ریز نمرات ترم های قبلی رو بفرستم؟
    (ریزنمرات ترم 1و2و3 کارشناسی ناپیوسته و همچنین ریزنمرات دوره کاردانی)
    چون اون موقع (نیمسال اول) من ترم آخر خودم که همزمان با شروع ثبت نام دانشگاه ها هستش رو دارم می گذرونم
    واقعا بچه ها این یک شرایط خاص هستش یا در پروسه اپلای یک چیز نرمالی به حساب میاد که فردی در ترم آخر بخواد برای پاییز سال بعد اپلای کنه؟
    بله، تمام ریز نمرات موجود رو بفرستید.
    این یک امر کاملا طبیعی هستش فقط در مورد آلمان خبر ندارم که قبول می کنن یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    سلام

میشه بگید نمرتون به چه صورت به دستتون رسیده؟ (در جریان سیستم TOEFL نیستم!)
    آیا سیستم Apply به صورت آنلاین هست؟ بخش مربوط به زبان به چه صورته؟ (نمره تافل رو میخاد وارد کنید یا کارنامه رو آپلود کنید، یا شایدم هر دو)

موفق باشید
    نمره ام تو سایت ای تی اس موجوده ولی کارنامه کاغذی دستم نیست و طبعا" تا ددلاین نمره من به دانشگاه ریپورت نیمشه. به صورت آنلاین و پستی هست و کارنامه کپی برابر اصل تافل رو میخوان

سلام من ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه غير انتفاعي با معدل 13.50 امكان ادامه تحصيل و گرفتن پذيرش براي ارشد تو المان
    هست ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه فوق اپلای کنم. لسیانس برق از دانشگاه خواجه نصیر دارم اما متاسفانه معدلم پایینه. یعنی 12.10 . به نظر شما بهم پذیرش میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)