صفحه 174 از 1254 نخستنخست ... 741241641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831842242746741174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط leilyveisy نمایش پست ها
    آخه وقتی همه چیز کامل بوده !!!!!حالا شاید مدارکتون را که برگردونن توضیح داده باشند چرا امتیاز فامیل را در نظر نگرفتند.البته امیدوارم
    الان 6 ماه از پرونده من خبری نیست تا الان فقط استرس گواهی کار را داشتم حالا استرس فامیل هم اضافه شد
    امیدوار باشین. ممکنه بگین در ecase شما چی نوشته شده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    ببخشید... برای شما نوشته اند که چرا مدارک فامیل را نپذیرفته اند؟ من با هر وکیلی که صحبت می کنم می گن که این اولین باری هست که همچین چیزی می شنوند!!!!! و همه شان می گویند که یا شما ناخواسته مدارکی را فرستادید که اشتباهی در آن بوده و یا مدارک به دست آنان نرسیده.... نمی دونم... اگر هر اطلاعی پیدا کردید حتما ما را در جریان بگذارید...ممنون
    برای وکیل خودم هم این مساله جالب بود. با این حال من در حال update کردن مدارک هستم و اینکه تا فرصت هست دوباره بفرستم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

یه وقت وکیلتون چیزی کم و کسر نفرستاده و به روی خودشم نمیاره.از این کارا زیاد میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط madjid1 نمایش پست ها
    برای وکیل خودم هم این مساله جالب بود. با این حال من در حال update کردن مدارک هستم و اینکه تا فرصت هست دوباره بفرستم.
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

ندا جان ممنون كه پيگيري كردي و خبر دادي.
    حداقل مطمئن شديم ورشويي ها بيدارن و نخوابيدن. اينقدر بعضي از دوستان نفوس بد زدن و سيگنال منفي فرستادن و گفتند ورشو درش رو تخته كرده و .... كه دچار استرس شده بوديم
    اميدوارم بقيه كارها رو هم همينقدر منظم و مودبانه! انجام بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    نه اونcase specific یه سری شرایط بالاش نوشته و گفته اگه جزء این دسته ها نیستسد نامه نزنید،منم دیدم ایمیلم جزء اون شرایط نیست برای همین به اون یکی ایمیل زدم
    جالبش اینه که معمولا اینا وقتی جواب نامه میزننsincerely نمی نویسن ولی این نوشته،خیلی خوشم اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    من نمی خوام ناامیدتون کنم اما شاید با پست مدارکتون برگردوندند و گم شده...آخه دفعه اول که مدارک ما برگشت خورده بود که هیچ اطلاعی با ایمیل و ... ندادند چون فایل نامبری نبود...فقط بعد از 3-4 همه مدارک تو یک پاکت گذاشته بودندو پس فرستاده بودند و گمرک هم پاکت باز کرده بود گذاشته بود توی یک پلاستیک !!! و پستچی هم گذاشته بودش تو کوچه دم در منزل!!!حالا فکر کنید ممکن بود هر کسی اونا رو برداره و ما هرگز نفهمیم چی شده!
    نه بعید می دونم گم شده باشه چون تو نامه پیگیری گفتند که 26 oct مدارک را دریافت کردند و در حال بررسی هست.5 بار پیگیری کردم هر دفعه گفتند در حال بررسی.یعنی اگر گم شده باشه هم نمی گن!!!!!!!!!!!!!!!
    این جواب اولین ایمیل هست:
    Application ID: E000xxxxx
    Your file wasassessed by our office and a letter was sent via email on 17 Feb 2011. Pleaseconfirm receipt of the assessment email dated 17 Feb 2011.
    Thank you
    در صورتی که بعدا گفتند اشتباه شده و نامه ای ارسال نشده دومین ایمیل :
    Iam sorry there was an error in the information I provided below. Yourapplication is pending further review and you will be contacted soon.

Thank you

البته با این Application ID میرم تو check status این جواب را می ده که البته من 17 feb چیزی دریافت نکردم ولی همچنان وضعیت همین هست تو سایت:

We received your application for permanent residence on October 26, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on February 17, 2011. Please consider delays in mail delivery before contacting us
    ویرایش توسط leilyveisy : April 27th, 2011 در ساعت 10:12 AM
    NOC 1122 *تاریخ ارسال 20-Oct-2010 *دریافت مدارک در سیدنیOct- 26- 2010 * دریافت فایل نامبر از طریق ایمیل client service 17 Feb 2011 بدون دریافت نامه
    https://spreadsheets.google.com/ccc?...CLXDpY8O#gid=0

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilyveisy نمایش پست ها
    نه بعید می دونم گم شده باشه چون تو نامه پیگیری گفتند که 26 oct مدارک را دریافت کردند و در حال بررسی هست.5 بار پیگیری کردم هر دفعه گفتند در حال بررسی.یعنی اگر گم شده باشه هم نمی گن!!!!!!!!!!!!!!!
    این جواب اولین ایمیل هست:
    Application ID: E000xxxxx
    Your file wasassessed by our office and a letter was sent via email on 17 Feb 2011. Pleaseconfirm receipt of the assessment email dated 17 Feb 2011.
    Thank you
    در صورتی که بعدا گفتند اشتباه شده و نامه ای ارسال نشده دومین ایمیل :
    Iam sorry there was an error in the information I provided below. Yourapplication is pending further review and you will be contacted soon.

Thank you

البته با این Application ID میرم تو check status این جواب را می ده که البته من 17 feb چیزی دریافت نکردم ولی همچنان وضعیت همین هست تو سایت:

We received your application for permanent residence on October 26, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on February 17, 2011. Please consider delays in mail delivery before contacting us

خوب منم همین می گم دیگه!!!به نظر من به احتمال خیلی زیاد و متاسفانه نامه و مدارکتون برگشت دادند و تو ایران گم شده...چون با پست معمولی زحمتش می کشند احتمال اینکه گم شده باشه هست...حالا نمی دونم اما شاید بهتر باشه از پست پیگیری کنید...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

اگه اینطور بود تو این 5 بار پیگیری بهشون میگفتن مدارکتون برگشت خورده

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    خوب منم همین می گم دیگه!!!به نظر من به احتمال خیلی زیاد و متاسفانه نامه و مدارکتون برگشت دادند و تو ایران گم شده...چون با پست معمولی زحمتش می کشند احتمال اینکه گم شده باشه هست...حالا نمی دونم اما شاید بهتر باشه از پست پیگیری کنید...
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

واقعا 5 بار نامه پیگیری زدین .... بیچاره ها قاطی کردن چی واسه کی فرستادن ... 17 فوریه مگه همون نامه فایل نامبر نیست ؟ که شما هم فایل نامبرتون رو دارین ... الان دنبال چه نامه ایی هستین ؟! ... ecase شما هم عین منه ... هیچ نکته قابل توجهی هم تو ایمیل نیست ... فقط شماره فایل نامبر و اینکه فایل رفته کدوم ویزا آفیس ... الان چرا فکر میکنین مدارک و برگشت دادن وقتی خودشون گفتن در حال بررسی ؟! ...

Senior Member

سلام دوستان...
    می خواستم بدونم که CIO اول مدارک رو می فرستند Damascus و از اونجا به ورشو ارسال می شه یا مستقیما ار CIO به ورشو می ره؟ یعنی اوتایی که پرونده شان زفته ورشو در دمشق هم همان پرونده موجود است؟
    ویرایش توسط maskal : April 28th, 2011 در ساعت 10:18 AM

Senior Member

آخه من 10 روز پیش یک enquiry زدم به دمشق که پرونده من کجاست و امروز اونا این جواب رو دادند.
    This application is in a queue for review to determine whether additional documents are required, whether an interview is required or can be waived, or whether a selection decision can be made on the basis of the documentation submitted on file. We cannot predict how long the processing of this file will take.
    We appreciate your patience and will contact you as this application reaches the next stage of processing. In the meantime, if there is any change in the information submitted for this application please inform us as soon as possible.
    For updated information on our standard processing times and for other information, we welcome you to visit our website.
    Regards,
    Immigration Section (ANA)
    Embassy of Canada, Damascus
    P.O. Box 3394
    این یعنی پرونده من در دمشق ماندگار است؟ اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه