صفحه 9 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 623

موضوع: همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا (فدرال)

پیش فرض پاسخ : هماهنگی و اقدام جهت اعتراض به عملکرد سیستم مهاجرتی کانادا

سلام عزیزان خیلی از دوستان همون متن قبلی رو تو وبلاگهاشون اطلاع رسانی کردن به نظر تصحیح دیگه درست نیست و همون نامه قبلی باشه و سعی کنید برای همون ساعت 5 همه با هم بفرستیم دوستان تلاش کنید برای ساعت 5 اینترنت داشته باشید
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

Junior Member

رفیق،
    چه فرقی میکنه اگه ۷ صبح همه بفرستن.اونجا ساعت ۱۱ یا ۱۲ شب. کسی هم دیگه اون موقع شب ایمیل چک نمیکنه. در ضمن اون موقع صبح همه دسترسی به اینترنت دارن.
    در ضمن کسی finalize نکرده که شما میگید دیگه همون نامه خوبه.
    منطقیش اینه که هر کسی نامه رو تو وبلگ شخصیش میزاره، بگه اصل خبر رو از کجا اورده، و تازه لینک applyabroad رو هم ذکر کنه.
    اگه برگردید به صفحه ۱، و تا اینجا بخونید، میبینید کی نامه رو نوشته، همش هم نظر دیگران مهم بوده، و قرار گذاشتیم تا آخرین لحظه، برای هر چه بیشتر تاثیرگذاری نامه، تغییرات لازم اعمال بشه.
    پس رفقایی که نامه رو تو وبلگ شخصییشون میزارن، لطف کنن، با این forum در تماس باشن و مطالب خودشونو update کنن.
    از همکاری همه بزرگواران متشکرم.
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    فایل نامبر اول ۳ مارچ ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰
    فایل نامبر دوم ۲۰ مارچ ۲۰۱۰

دوست عزیز من شبانه روزی با اینجا در تماس هستیم و تو وبلاگ هم اشاره شده به فروم اپلای ابرود ودوستان اینجا ؛و لی برای اطلاع رسانی بیشتر همیشه چند روز وقت رو میگذارند برای اطلاع رسانی من چند بار این مطلب رو عنوان کردم اگه نظری دارید سریعتر بگذارید تا اطلاع رسانی خوبی بتونیم داشته باشیم .
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

راستی هر کسی میتونه با توجه به نظرات شخصی خودش متن رو اصلاح کنه . و اگه همه تو یه ساعت فرستاده بشه همه ایمیل ها پشت هم میشنه و ایمیل دیگه وسطش نمیاد
    جدول

Junior Member

من و دوستام تصمیم داریم متنی رو که تا پایان روز یکشنبه تواین forum نهایی میشه رو دوشنبه صبح بین ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۳۰ به اون ۳ ایمیل آدرسی که
    در نامه ذکر کردم، بفرستیم.
    در ضمن اگه خاطرتون باشه منم گفتم ایمیلها باید پشت سر هم باشه تا حرکت اعتراضی ما رو نشون بده.

شما هم اگه دوست دارد میتونید به ما کمک کنید.
    با تشکر.
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰

Junior Member

دوست عزیز.
    تو نامه حتما مشخصات خودتون از قبیل اسم، ش ش باید ذکر بشه.
    مگه غیر از اینه که هر وقت به هر سفارتی زنگ میزنید، اول اسم، فایل نامبرو ..... رو ازتون میخوان.
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰

Junior Member

در ضمن یکی از دوستان خواسته بود به مصاحبه وزیر با شبکه فارسی بی......بی......سی..... هم اشاره کنیم که گفتن تو اون visa افیس پروندهها تو ۱۷ ماه finalize میشه.
    نمیدونم کار درستی ست یا نه، ولی تا شب سعی مکنم ۲ خط هم راجع به این قضیه بنویسم، اگه دوستان موافق بودن میتونم متن و save کنیم، در قی این صورت discard میشه.
    پس تا شب.........
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

مرسی cupid15 عزیز از این زحمتی که میکشی

منم موافق این قضیه هستم که به اون مصاحبه همم اشاره بشه و حتی بشتر که یک رونوشت هم واسه ب...................ی ب............ی ......سی میفرستیم..
    یعنی تمام حرف من اینه که اینا بفهمن اگه سهل انگاری کنن ما بی ابرو شون میکنیم....من میگم اگه همه ساعت 5 نمی تونن مثلا ساعت 11 شب بذاریم که همه از خونه میل بزنن...حالا در نهایت ساعت نهایی اگه تغیییری کرد لطفا بگید.
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

ما ایرانیا فکر نمی کنم هیچ وقت بتونیم با همدیگر کار اعتراضی و هماهنگی انجام بدیم واقعا متاسفم که هیچ چیزی رو با منطقی رو قبول نمی کنیم شما با دوستانتون هر کاری دلتون خواست بکنید . از اینکه وقتم برای اطلاع رسانی گذاشتم متاسفم . ولی من برای حدود 50 تا نامه تبیلغ کردم و قرار شده روز دوشنبه ساعت 5اینکار رو بکنیم و اگه امکان تغییر دادنش بود حتما اینکار رو میکردم
    جدول

Junior Member

مامان دریا، سلام،
    من هیچ وقت نه به شما و نه به هیچ کس دیگه بی احترامی نکردم،
    امروز صبح هم به حضورتون عرض کردم، که شما سر خود قرار گذاشتید،
    از اونجایی که من و دوستام این کار رو initiate کردیم، این حق و برا خودمون محفوظ میدونیم که final decision رو هم ما با همفکری بقیه بگیریم که همه شاهدان این قضیه
    تو این سایت این موضوع رو فهمیدن.
    در ضمن بدونید که همه کارمندن و با این تراففیک تهران، راس ۵ سر اینترنت بودن یک کم مشکله،
    ولی به نظرم ساعته ۷:۱۵ تا ۷:۳۰ صبح دوشنبه ایده اله، که اگه هر کس میخواد میتونه با ما باشه و هر کس هم نمیخواد، ما را بخیر و ..............
    با زهم میگم دوستان، امشب همه چیز و finalize میکنیم، شما هم از متن یک کپی بردارد تو word ، save کنید و برا دوشنبه
    بین ۷:۱۵ تا ۷:۳۰ بفرستید.
    امشب تا قبل از نیمه شب همه چیز و ok میکنیم.
    ویرایش توسط Pearson : May 29th, 2011 در ساعت 06:43 AM
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)