صفحه 47 از 190 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

همه دارالترجمه ها وظیفه دارن بدن چک کنید .. باید بهشون یادآوری کنید .. هرچند اکثرا میدن چک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

چطور میخاین ترجمه کنید ؟ باید دوتا مهر برجسته بخوره رو مدرک و کارنامتون از طرف دانشگاه و وزارت علوم.
    بدون این مهرها اصلا ترجمه رسمس نمیشه
    اگه رسمی نمیخاین هم خوب خودتون ترجمه کنید پرینت بگیرید ولی ارزش نداره. می تونین بگین من گارانتی می کنم مثل من اما دانشگاه قبول نداره معمولا مگر اینکه با استاد اونطرف ردیف کنین مثل من

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

ممنون از راهنمایی دوستان ... قسمت اول سوالم این بود که از کدوم قسمت دانشگاه تران بایدبرم ریز نمره لاتین بگیرم ؟؟ اصلا لازم نیست من ترجمه کنم همه بچه ها مثل اینکه میرن لاتین میگیرن! البته فقط شنیدم اونم از دانشکده های دیگه !!

اما در مورد
    باید دوتا مهر برجسته بخوره رو مدرک و کارنامتون از طرف دانشگاه و وزارت علوم
    مگه مشکلی هست ؟ مهر نمیزنن ؟؟؟

Junior Member

بچه ها برای پذیرش در مقطع دکترا ریز نمرات لیسانس هم لازمه یا فقط فوق لیسانس؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_ide نمایش پست ها
    بچه ها برای پذیرش در مقطع دکترا ریز نمرات لیسانس هم لازمه یا فقط فوق لیسانس؟
    هر دو لازمه.

سلام
    من امروز ریز نمرات قابل ترجمه را از دانشگاه گرفتم (تربیت مدرس): کل پروسه بعد از تحویل کامل مدارک سه - چهار هفته طول کشید، مدارک لازم برای گرفتن ریز نمرات را می تونید از توی سایت دانشگاه دانلود کنید. اما بدترینش پرداخت هزینه تحصیل رایگانه که برای من بدون پایان نامه شد 1300000 تومان که به حساب وزارت علوم ریختم البته سابقه کار نداشتم جالب اینکه پول دروس مدرسی را هم می گیرن. خدا رو شکر که من نگذروندم. بعد از اینکه ترجمه شد برای مهر و موم شدن باز باید ببرم دانشگاه و هحتمالا بازم یه پولی ازم می گیرن. زوره دیگه!!!

Junior Member

من متوجه نمیشم, برای گرفتن ریز نمرات اینهمه دنگ و فنگ و بگیر و ببند؟ برای همه همینطوره؟
    من سربازی معاف شدم. الان 24 واحد دیگه دارم. کاردانی کامپیوتر دانشگاه سراسری مشهد هم هستم. باید چه مراحلی رو بگذرونم برای گرفتن مدرک فوق دیپلم و ترجمه و ریز نمرات؟
    در ضمن ریز نمرات هنرستان هم دست دانشگاه هستش؟ والا یادم رفته به کی دادم )))
    دوستان خیلی کارتون درسته! کم جای فارسی دیدم که آدما انقدر با هم همکاری داشته باشن.
    بدرود

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

ببخشید سوالی که دارم اینه که من الان دارم ارشد دولتی میخونم.لیسانس هم دولتی بودم .معافی هم ندارم.میخواستم ببینم من الان با گواهی اشتغال به تحصیل ارشد میتونم اصل ریز نمرات و پایان نامه ی دوره ی لیسانسم رو بگیرم؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    ببخشید سوالی که دارم اینه که من الان دارم ارشد دولتی میخونم.لیسانس هم دولتی بودم .معافی هم ندارم.میخواستم ببینم من الان با گواهی اشتغال به تحصیل ارشد میتونم اصل ریز نمرات و پایان نامه ی دوره ی لیسانسم رو بگیرم؟
    بله. اگر تسویه کرده باشید با دانشگاه لیسانستون می تونید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام

من حدودي مطالب اين بخش رو خوندم البته مطمئن نيستم كه درست متوجه شده باشم براي همين سوال خودم رو دوباره مطرح ميكنم و خيلي ممنون ميشم اگر دوستاني كه در اين زمينه اطلاعاتي دارند راهنمايي كنند ..(من متاسفانه الان ايران نيستم و امكان تماس مستقيم با دانشگاه برام نيست به همين خاطر سوالم رو اينجا پرسيدم )
    براي درخواست ادامه تحصيل بعضي دانشگاهها unofficial transcripts ‌و بعضي ديگه official transcripts رو لازم دارند و در بعضي موارد هم گفته شده داخل پاكت مهر و امضا شده توسط دانشگاه
    من اينطور كه از پست هاي قبلي در اين تايپيك متوجه شدم خريد مدرك براي دريافت دانشنامه هست و شايد ريزنمرات رو بشه بدون پرداخت اون هزينه و با هزينه كمتر گرفت ميشه در اين مورد توضيح بيشتر بديد كه دقيقا من درست متوجه شدم يا نه و ريز نمراتي كه از اين طريق داده ميشه رسمي هست (البته دقيقا مطمئن نيستم منظور از رسمي چيه با مهر دانشگاه يا مهر دانشگاه و وزارت علوم و يا ...)؟ و بعد مراحل قرار دادن در پاكت و.. به چه صورت هست ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)