صفحه 22 از 179 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_64 نمایش پست ها
    1- سند خونه به نام خودم + اجاره نامه که ماهی 500 میگیرم
    2- ضامنم کارمند بانک+فیش حقوقی + ضمانت نامه محضری
    اینا برای مدارک مالی ویزای دانشجویی کافیه به نظر شما؟؟؟
    وقتی به خانم کشوری زنگ میزنیم معمولا چند روز بعد وقت میده برا تحویل مدارک؟؟
    راستی من داداشمم فرانسه درس می خونه اگه مدرکیم از اون ببرم میتونه کمک باشه؟؟
    پیشاپیش ممنون از جواباتون
    مدارك ماليت به نظر خوب مياد . بستگي داره كه ضامنت چه رابطه اي با هات داشته باشه و ميزان فيش حقوقيش چند باشه و ضمنا گردش حساب بانكي هم مي خواد.
    ضمناً شما مداركت كامل شد مي توني زنگ بزني به خانم كشوري 1 تا 2.30 وقت بگيري . همزمان هم مي توني مداركتو بدي براي تائيد سفارت. خانم كشوري كپي ها رو مي گيره و براي زماني كه تاييد مدارك سفارت رو مي گيري يا يك روز بعدش وقت مي ده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    1-آقا ما یه باغ مرکباتی داریم سند نداره شورای محل امضا و مهر کرده فلان متر و یکی از منابع درآمد وی میباشد اگه اینو قبول نکنه منبع مالی کم میارم به نظر شما قبول میکنه؟
    2-دوتا خونه هست که اجاره داره یکی سند داره یکی وکالت نامه درسته؟
    3-پیش پول نوشته شده تو اجاره نامه جز منابع مالی میشه؟
    4-یه سوال دیگه تو فرمی که از سفارت گرفتم نوشته امور فرهنگی کپی کلیه مدارک رو میگیره من یه نسخه از دانشنامه و ... دارم که تایید دادگستری و خارجست همینو تایید سفارت کنم کافیه یا دو نسخه از مدارک دانشگاهی نیازه؟
    5-میتونم یک ضامن دیگه هم بغیر پدرم معرفی کنم (2 ضامن) و منبع مالی اونم ترجمه کنم؟
    1و2- اگه به اقای کاشیگر بدید ترجمه و بعد سفارت که تایید کنه، روز مصاحبه برای اقای ملک ارا توضیح بدید، حتما قبول می کنن.
    3-فک نکنم!
    4-من که رفتم، فقط پرسید همه ی مدارکت امادس؟ گفتم اره. اونم اصلا نگاه نکرد!! فقط نامه پذیرش و اخرین مدرک تحصیلیم خواست(کپیش البته)!
    5-قبلا این بحث مطرح شده، پست های قبلی رو نگاه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_64 نمایش پست ها
    1- سند خونه به نام خودم + اجاره نامه که ماهی 500 میگیرم
    2- ضامنم کارمند بانک+فیش حقوقی + ضمانت نامه محضری
    اینا برای مدارک مالی ویزای دانشجویی کافیه به نظر شما؟؟؟
    وقتی به خانم کشوری زنگ میزنیم معمولا چند روز بعد وقت میده برا تحویل مدارک؟؟
    راستی من داداشمم فرانسه درس می خونه اگه مدرکیم از اون ببرم میتونه کمک باشه؟؟
    پیشاپیش ممنون از جواباتون
    من که به خانم کشوری زنگ زدم برای پسفرداش بم وقت داد. البته الان فک کنم چن شلوغ تر شده دیرتر وقت بدن، اما بیشتر یه هفته نمیشه اصولا.
    من تجربه ی زیادی ندارم در مورد ویزا، اما اون چیزی که به نظرم می رسه اینکه بهتره تا جایی که می شه نگید برادرتون اونجاس(البته اگه با هزینه ی شخصی اونجاس) چن در این صورت اینا در مورد درامد ماهیانه ی شما سختگیرانه تر عمل می کنند اصولا!چن پدر شما باید هزینه ی دو نفر خارج از کشور تامین کنند. البته توصیه اکید می کنم که دروغ نگید و اگه سوالی در مورد خواهر و برادرتون ازتون پرسید راستش جواب بدید چن ممکنه تحقیق کنن.
    جدا از اینا اگه بتونید یه مقدار پول توی یه حساب قرض الحسنه بذارید که اهیانه یه مقداری بهتون سود بده فک کنم خیلی کمک کنه. درامد ماهیانه شما باید حدودا 500-600یورو برای هر عضو خونواده باشه.
    موفق باشید

سلام من يه سوال دارم من يه ضامن دارم كه 2 تا مدرسه غيرانتفاعي داره كه مجوزشو ميده به من تا ترجمه كنم +پرينت از 3 تا حساب بانكيش كه گردش زيادي داره البته نسبت نزديكي هم با هم نداريم ميخوام بدونم اينا كافيه؟در ضمن من يه جا كار ميكنم كه بيشتر از 3 ماه مرخصي نميده ولي تو مدارك نوشته مرخصي يك ساله
    حالا موندم كه من چطوري به اين زودي مرخصي بگيرم اونم يك ساله .لطفا بگيد چي كار كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام من يه سوال دارم من يه ضامن دارم كه 2 تا مدرسه غيرانتفاعي داره كه مجوزشو ميده به من تا ترجمه كنم +پرينت از 3 تا حساب بانكيش كه گردش زيادي داره البته نسبت نزديكي هم با هم نداريم ميخوام بدونم اينا كافيه؟در ضمن من يه جا كار ميكنم كه بيشتر از 3 ماه مرخصي نميده ولي تو مدارك نوشته مرخصي يك ساله
    حالا موندم كه من چطوري به اين زودي مرخصي بگيرم اونم يك ساله .لطفا بگيد چي كار كنم
    سلام از بابت ضامنت مشکلی نیست

یا نگو که کار کردی یا اگه میگی کار کردی برگه ببر که دیگه کار نمیکنی ولی اگه برگه بردی که داری کار میکنی دیگه باید حتما مرخصی حد اقل یک ساله ببری تازه بستگی داره چند سال قراره اونجا درس بخونی. و اگه این مدرک رو ندی کلا باید قید فرانسرو بزنی چون چزو مدارک مهم پرونده هست حتی توی برگه درخواست ویزا هم باید قید کنی که کجا کار میکنی و اگه گواهی معتبر از مرخصی نمیتونی بگیر اصلا به نظر من وقتت و پولت رو هدر نده

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

امروز از سفارت فرانسه آقای ملک آرا زنگ زد، گفت گواهی رزرو اتاق، کارت پایان خدمت و گواهی تایید نهایی دانشگاهو ور دار بیار هر وقت آماده شد. بهش گفتم جواب ویزا مشخص شده؟ گفت نه هنوز! ما که نفهمیدیم چی شد! امیدوارم ویزای همه سریع بیاد!

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من برای رزرو خوابگاه باید برای بانک دانشگاه پول ۲۰۰ یورو حواله کنم. ولی امروز متوجه شدم که بانکها این کار رو انجام نمیدن. و صرافی ها هم مبالغ کمتر از ۱۰۰۰ دلار رو اصلا حواله نمی کنه.
    می خواستم ببینم شما راه حلی به نظرتون میرسه. یکی از بانکها (پارسیان) گفت که بای حساب ارزی (مستر کارت) باز کنی ولی اصلا نمی ارزه، تازه ۲ هفته بعد میتونی استفاده کنی. و اگه مشکلی به خاطر آی-پی ایران برات پیش بیاد بانک مسولیتی بر عهده نمیگیره.
    آیا شما تجربه ای دارید؟ کلا بچه ها چه جوری پول حواله میکنند؟
    خیلی از شما ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من برای رزرو خوابگاه باید برای بانک دانشگاه پول ۲۰۰ یورو حواله کنم. ولی امروز متوجه شدم که بانکها این کار رو انجام نمیدن. و صرافی ها هم مبالغ کمتر از ۱۰۰۰ دلار رو اصلا حواله نمی کنه.
    می خواستم ببینم شما راه حلی به نظرتون میرسه. یکی از بانکها (پارسیان) گفت که بای حساب ارزی (مستر کارت) باز کنی ولی اصلا نمی ارزه، تازه ۲ هفته بعد میتونی استفاده کنی. و اگه مشکلی به خاطر آی-پی ایران برات پیش بیاد بانک مسولیتی بر عهده نمیگیره.
    آیا شما تجربه ای دارید؟ کلا بچه ها چه جوری پول حواله میکنند؟
    خیلی از شما ممنونم.
    سلام هم میتونی ببینی دوستی توی اون دانشگاه داری که برات این کار رو انجام بده، من مثلا یکی رو داشتم
    هم میتونی به یک کسی که مستر کارت یا ویزا کارت داره بگی به حساب خوابگاه بریزه اگه خوابگاه حساب بانکی داره یا به قول معروف RIB داره و پولش رو اینجا نقد بدی بهش
    هم اینکه جاهایی توی ایران هست، باید مثلا تو اینترنت بگردی تا پیدا کنی که سوبسیت زیاد میگیرن ولی زودتر کارتت رو بهت میدن یا اصلا پول رو که میریزی به حسابشون اونها مستقیم خودشون برای شخصی که بخوای حواله اش میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام هم میتونی ببینی دوستی توی اون دانشگاه داری که برات این کار رو انجام بده، من مثلا یکی رو داشتم
    هم میتونی به یک کسی که مستر کارت یا ویزا کارت داره بگی به حساب خوابگاه بریزه اگه خوابگاه حساب بانکی داره یا به قول معروف RIB داره و پولش رو اینجا نقد بدی بهش
    هم اینکه جاهایی توی ایران هست، باید مثلا تو اینترنت بگردی تا پیدا کنی که سوبسیت زیاد میگیرن ولی زودتر کارتت رو بهت میدن یا اصلا پول رو که میریزی به حسابشون اونها مستقیم خودشون برای شخصی که بخوای حواله اش میکنند
    ممنونم از جواب سریعتون

دانشگاه به من یک ورقه داده که توش دو تا ستون داره ( والبته خیلی عدد و کد ) داخلش هست. ولی دو تاش مهم به نظر میرسه
    ۱) identifant nationale de bancaire-RIB
    ۲) IBAN (InternationalBank Account Number)

پس میشه با مستر کارت یا مثلا با این کارتهای هدیه و یا شرکتهایی که هزینه تافل یا ایلتس رو پرداخت میکنن کمک کرفت و موضوع رو حل کرد؟؟؟
    چون اگه از دوست فرانسویم بخوابم انجام بده معلوم نیست که من بتونم ویزا حتما بگیرم و پولشو پس بدم.( از اونجایی که میگن ویزای فرانسه ۵۰ ۵۰ هستش عرض کردم.)

با سپاس فراوان..

Junior Member

دوستان عزیز

من امروز بانک تجارت واحد ارزی شعبه طالقانی بودم به من گفت باید برم شعبه ارزی سمت خونمون . جدیدا کسی اونجا مراجعه کرده؟ اگر بله به شما چی گفتن.

ممنونم....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)