صفحه 24 از 179 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

اگر مدارکتون نشون میده که از درآمد خانواده ماهی 1 میلیون به شما میرسه(طوری که بقیه درآمد برای بقیه اعضای خانواده کافی باشه) مشکلی نیست.
    که اصولا با توجه به مدارکی که ارایه دادید مشکلی نیست و نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    یکی جواب منو بده دیگه دارم میمیرم از نگزانی وضعیت حساب یانکیتون چه جوری بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    مي شه بگين يعني چي كه وقت و پولت رو هدر نده !!! من الان كار ميكنم اگه نگم كه الان كار ميكنم يا قبلا كار كردم نقطه منفي توي پرونده به حساب نمي اد؟اخه بعضي ها ميگن اگه بفهمن كار ميكني نقطه مثبتي چون انوقت فكر نمي كنن مي خوايي اونجا بموني خواهشا كمك كنيد
    سلام
    درسته کار کردن یکی از مثبت ترین نقاطه. ولی اگه نتونید مرخصی بیارید تبدیل میشه به منفی ترین نقاط چون من مطمئنم و یقین دارم که ویزاتون رو براتون صادر نمیکنند و اگر هم بکنند تا مرخصی نداشته باشید توی پاس نمیزنند. من این رو از برخورد مسئولین سفارت در زمان خودم میگم

همین دیگه تصمیم با خودتونه. منظورم هم از هدر ندادن پول این بود که کاملا روشن کنم که اگه مرخصی نداشته باشید توی پاستون ویزا نخواهند زد. نمی خوام بترسونمتون ولی براشون reject حتی زمانی که ویزا اومده مثل آب خوردنه و من این مورد رو از نزدیگ دیدم

موفق باشید

يه سوال مهم داشتم ايا بايد درامدضامن ذكر بشه توي ضمانت نامه محضري؟اخه ضامن من با اين متن ضامن شده .اگر لازم نيست پس چرا بچه ها هر كدوم يه مبلغ ذكر مي كنن؟
    متن تعهد نامه مالی:
    اینجانبان....(نام پدر) فرزند.... به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... و .....(نام مادر) فرزند.... شماره شناسنامه.....صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی... مقیمان.....(آدرس محل سکونت) کد پستی.... به عنوان ضامن فرزندمان آقای....(نام شما) به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... مقیم نشانی فوق که برای ادامه تحصیل عازم کشور فرانسه می باشد، متعهد و ملتزم می شویم که کلیه هزینه های تحصیلی و اقامت وی را در کشور فرانسه شامل شهریه تحصیل و کتاب، خوراک، پوشاک، مسکن و ایاب و ذهاب و تهیه بلیط رفت و برگشت و سایر مخارج شخصی او را تامین و پرداخت نماییم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

يه سوال مهم داشتم ايا بايد درامدضامن ذكر بشه توي ضمانت نامه محضري؟اخه ضامن من با اين متن ضامن شده .اگر لازم نيست پس چرا بچه ها هر كدوم يه مبلغ ذكر مي كنن؟
    متن تعهد نامه مالی:
    اینجانبان....(نام پدر) فرزند.... به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... و .....(نام مادر) فرزند.... شماره شناسنامه.....صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی... مقیمان.....(آدرس محل سکونت) کد پستی.... به عنوان ضامن فرزندمان آقای....(نام شما) به شماره شناسنامه..... صادره..... متولد..... شمسی بشماره ملی.... مقیم نشانی فوق که برای ادامه تحصیل عازم کشور فرانسه می باشد، متعهد و ملتزم می شویم که کلیه هزینه های تحصیلی و اقامت وی را در کشور فرانسه شامل شهریه تحصیل و کتاب، خوراک، پوشاک، مسکن و ایاب و ذهاب و تهیه بلیط رفت و برگشت و سایر مخارج شخصی او را تامین و پرداخت نماییم.
    لزومی نداره که درآمد ذکر بشه. ولی ممکنه توی متن بعضی تعهد نامه ها اینجوری نباشه و درآمدو ذکر کنن. فقط کافیه که ضامن بگه تمام مخارجو به عهده میگیره.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها)

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    ضمناً مدیریت زحمت کشیدن تاپیکارو مجزا کردن اما همه چی سر در گمه و خیلی مطالب الآن به عنوان تاپیکش مربوط نمیشه و کاربر نمیدونه کجا دنبال چی بگرده یا به چی باید پاسخ داده بشه!!
    چند توضیح راجع به تغییرات اخیر در انجمن ویزای دانشجویی فرانسه؛ دو تاپیک جدید در این قسمت ایجاد شده است:
    1)ریجکت پرونده ها (دلایل و راهکارها):همانطور که از نام آن پیداست، این تاپیک صرفا به منظور بحث در مورد علل ریجکت پرونده های درخواست ویزا است.
    2) مدارك لازم براي ويزاي فرانسه: باتوجه به حجیم شدن مطالب تاپیک ویزای فرانسه، از این پس تمامی مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی و اقدامات پس از صدور ویزا، در تاپیک ویزای فرانسه و تمامی مباحث مربوط به مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی(اقدامات لازم پیش از صدور ویزا) در تاپیک مدارک لازم برای اخذ ویزای فرانسه مطرح خواهد شد.
    لطفا برای پرسیدن سوال خود ، تاپیک مناسب را انتخاب کنید.

سلام خيلي لطف ميكنيد وقت ميگذاريد و جواب ميديد
    يه سوال دارم
    1بايد به كاشيگر بگيم چند سري ترجمه بده ايا يك سري كافيه ؟از روي اون كپي بگيريم بديم بخش فرهنگي اصلشم بديم كنسولگري؟
    2متاهليني كه نميخوان فعلا كسي همراهشون بره ايا بايد قباله ازدواج و شناسنامه همسر رو هم ترجمه كنن يا نه؟
    3ايا ضمانت افراد متاهلي كه تنها ميرن فعلا. با بقيه فرق ميكنه؟
    4ايا بايد زماني كه ميريم به كنسولي براي تحويل مدارك بايد جا رزرو كرده باشيم؟

سلام خيلي لطف ميكنيد وقت ميگذاريد و جواب ميديد
    يه سوال دارم
    1بايد به كاشيگر بگيم چند سري ترجمه بده ايا يك سري كافيه ؟از روي اون كپي بگيريم بديم بخش فرهنگي اصلشم بديم كنسولگري؟
    2متاهليني كه نميخوان فعلا كسي همراهشون بره ايا بايد قباله ازدواج و شناسنامه همسر رو هم ترجمه كنن يا نه؟
    3ايا ضمانت افراد متاهلي كه تنها ميرن فعلا. با بقيه فرق ميكنه؟
    4ايا بايد زماني كه ميريم به كنسولي براي تحويل مدارك بايد جا رزرو كرده باشيم؟
    1- فکر کنم خودش 2 یا 3 سری میده ولی دقیق اطلاع ندارم. ولی خوب اگه بیشتر خواستید بهش بگید پول بیشتری هم میگیره. ولی اره کپیش رو میدی فرهنگی و اصلش رو کنسول گری ولی تو فرهنگی ممکنه بخوان اصل رو هم ببینن ضرر نداره همراهت باشه

2- نه برای مرد ها که میدونم لازم نبود و مثل مجرد ها بود ولی بعد اگه همراهش بخواد بیاد برای اون لازمه

3- نه ضمانتوش مثل بقیه هست و باید مثل اونها کامل باشه

4- من منظورتون رو از جا رزرو کرده باشیم نمیفهمم، جا توی سفارت یا جای زندگی توی فرانسه اگه اولیشه بله و اگه دومیشه فعلا اگه باشه بهتره حد اقل یه نامه ای که اقدام کردین ولی برای زدن ویزا توی پاسپورت بله لازمه

در ضمن اگه خانم هستید و شوهرتون فعلا باهاتون نمیاد و بعد بخواهید به عنوان همراهتون ببریدش، (یعنی دانشجو نباشه)، شانس اینکه ایشون ویزا بگیرند خیلی کمه.

اگر مدارک بعدا برای همراه رو خواستید، من ترجمه هم کردم بهم پیغام خصوصی بدید بگید براتون بفرستم

موفق باشید

نه من خودم نميرم شوهرم ميره.فقط يه سوال يعني وقتي مي خواييم بريم كنسول گري براي تحويل مدارك بايد مسئله اينكه همسرم مي خواد كجا بمونرو هم روشن كرده باشيم؟مرسي

نه من خودم نميرم شوهرم ميره.فقط يه سوال يعني وقتي مي خواييم بريم كنسول گري براي تحويل مدارك بايد مسئله اينكه همسرم مي خواد كجا بمونرو هم روشن كرده باشيم؟مرسي
    نه واقعیت رو بگید! بگید که شوهرتون باید بره اول خودش سر و سامون بده به وضعیت تحصیلیش و زندگیش در اونجا، وقتی احساس کرد که درسته شما رو میاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzaee_meh نمایش پست ها
    سلام درسته اینی که دانشگاه داده همون RIB هست که مشخصات حساب شخص در داخل و حساب بین المللی اون هست

بله از هر طریقی میتونی این کار رو انجام بدی. به این حرکت میگن حواله اونجا هم چه از داخل و چه از خارج میشه حواله کرد. من خودم اینجا این کار رو کردم و اولش خیلی میترسیدم ولی بعد دیدم که چیز روتینیه.
    هر جوری که دوست داشته باشی میتونی اقدام کنی، فقط کافیه کسی که برات این کار رو میکنه کارت بین المللی داشته باشه و به نظرم این شرکت ها هم این کار رو میکنند ولی سوبسیت بالایی میگیرند شاید حتی 2 برابر هم بشه اصلا نمیدونم باید بپرسی.
    مهم هم نیست که حساب مال خودت نباشه چون زمان حواله یه ستونی هست که میتونی اگه خواستی توش دلیل حواله رو بنویسی و تو میتونی بگی بنویسن پیش پرداخت رزرو آقای فلان هست. و براشون میل کنی که این کار رو به این طریق از طریق حساب شخص دیگری انجام دادی ولی قید کردی که برای چه کاریه و چه کسی.
    من که از اینجا حواله کردم دقیقا به همون مقدار از پولم کم شد ولی چون بین المللی این کار رو انجام میدی بسته به قرار داد بانک ها مبالغی که کم میشه فرق میکنه احتمالا یه چیزی در حدود 10 تا 20 یورو برای تو باشه شاید هم کمتر شاید هم اصلا هیچی ولی خوب میارزه که کارت ردیف بشه، فقط مشکل اینه که اگه نتونی بری پس گرفتن پولت سخته چون بهت میگن RIB مربوط به خودت رو بدی که بریزن به حسابت و این مشکله یه ذره باید در اون صورت مسترکارت از بانک بگیری به اسم خودت و بگی به این حساب حواله کنند و ممکنه به خاطر هزینه های بانکی یک کم کمتر حواله کنند یا اصلا نخواهند این کار رو بکنند که میتونی بگی هرچی دوست دارید بدید، یه مقدار این کار سخته برای انجام شدن متاسفانه
    ولی در هر صورت حتما این کار رو بکن چون اگه ویزات بیاد و این برگه رو نداشته باشی یه ذره کارت به مشکل میخوره و اینبار باید هتل پرداخت کنی و اون هم در دسر داره چون هتل پول رو از حساب بر نمیداره تا نری اونجا و قطعی کنی اومدنت رو (البته خیلی از هتل ها اینجوری هستند نه مثل فرمول 1 همه) و چون بعضی ها رزرو میکنند و قبل از تاریخ کنسل میکنند رفتنوشن رو هتل پول رو کلا بر نمیداره و طرف هم میره خونه یکی از دوستاش که برای یک نفر هست میخوابه و سفارت دوست نداره اینطور باشه قبول نمیکنه یا اذیت میکنه

موفق باشید

سلام
    با تشکر از دوست خوبم mirzaee_meh.

ولی متاسفانه من با هر صرافی یا هر کدوم از شرکتها صحبت کردم میگفتن کمتر از ۱۰۰۰ دلار حواله نمی کنند. حالا من یکی رو پیدا کردم که این کار رو میگه که می تونه انجام بده فقط میگه که فقط با دلار کار میکنه و چیزی از یورو نمیدونه و معادل ۲۰۰ یورو رو به صورت دلار حواله می کنند. ولی نرخشون خیلی بالا به نظر میرسه. میگن که حول ۵۰۰ هزارتومن برای حواله این ۲۰۰ یورو تازه اون هم به دلار برای من خرج بر میداره. حالا من موندم که چه کار کنم. دوستان راه حلی به نظرشون میرسه؟ یا شرکتی یا شخصی ویا حتی بانکی رو میشناسید که این کار رو انجام بده؟ با نرخ منطقی تر یا حداقل با یورو کار کنه؟
    خیلی ممنونم از همه دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)