صفحه 41 از 272 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 2712

موضوع: آرشیو شده: پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (تا سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوستانی که میدونن راهنمایی کنن

من برای فوریه میخوام اونجا باشم اگه از ترم تحصیلی چند وقتی بگذره و من برم میتونم در دوره زبان شرکت کنم یا اینکه باید حتما اول ترم اونجا باشم؟؟؟؟

کلا دوره زبان برای کسی که تا مقدماتی بلده چقدر طول میکشه؟؟؟
    و اینکه باید در همون دانشگاهی که میخوام پذیرش بگیرم دوره زبان برم؟؟؟
    یه لطفی هم بکنین یه قیمت دقیق در مورد دوره های زبان همراه با طول مدت زمان هر ترم و شروع و پایانشون بهم بدین
    ممنون از راهنمایی هاتون
    لازمه اول ترم باشی بگذره برای رفتن به لول بعد زبان کارنامه نمیگیری....
    مقدماتی تعریف داره لول رو نام ببر.....
    نه لزوما اما اگر همون باشه از نظر امور اداری ساده تره
    قدیمیه http://buddynet.htu.tuwien.ac.at/Wiki/de/Sprachkurse
    http://sprachenzentrum.univie.ac.at/
    گویا بعد ثبت نام خود دانشگاه معرفی میکنه که کجا باید بری....من آلمانی بلد بودم زمانی که اومدم دوستانی که اینجا آموختن بهتر کمک میکنن
    خواهش میکنم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud2561 نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس برق از دانشگاه آزاد دارم می خوام برای فوق برم اتریش یه سوال دارم برای پذیرش حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشیم.?
    این موسسات مجاز می گن می تونیم بدون گواهی اشتغال به تحصیل هم برات پذیرش بگیریم لطفا کمکم کنید.
    اگه کسی برای اتریش دنباله پایه می گرده با من تماس بگیره

حتما گواهی اشتغال به تحصیل میخواین..
    در غیر اینصورت دانشگاههای علمی کاربردی fh میتونید پذیرش بگیرید...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    با دوستمون پیلا پیلا حرف زدم متوجه شدم که دلایلشون برای نرفتن یک نفر در شرایط من (تاکید می کنم یکی در شرایط من با توجه به محدودیت زمانی و مالی) دلایل قانع کننده ای نبودن. برای کارشناسی می رم و اتریش پلی هست برا کشور های دیگه !

من هم با این مورد مشکل دارم اگه من برا این ترم پذیرش بگیرم نرسم بیام اونجا می شه نگه داشت برای ترم بعد حضوری اومد اونجا؟ (من مشکل ویزا خواهم داشت طول می کشه تا برسه به دستم.)
    بلی پذیرش معمولا 3 ترم اعتبار داره اما حساب کنید که سفارت نامنظم اتریش تا 6 ماه هم میتونه طول بده ویزا رو

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

خوشحالم که اینجا دوباره به روال قبل برگشت و نظرات شخصی رو گذاشتین کنار

چنتا سوال از کسایی که اطلاع دارن :

1- هزینه دوره زبان ترمی چند یورو هست و اینکه هر ترم چند ماه طول میکشه؟؟؟
    2-برای گرفتن پذیرش فقط اشتغال به تحصیل براشون مهمه یا ریز نمرات و معدلم مهمه؟؟؟حالا چه دیپلم چه نمرات دانشگاهی تا به الان؟؟؟
    3-به نظر شما اگه من پذیرشم اواخر آگوست بیاد تا اوایل فوریه بهم ویزا میدن؟؟؟؟

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    خوشحالم که اینجا دوباره به روال قبل برگشت و نظرات شخصی رو گذاشتین کنار

چنتا سوال از کسایی که اطلاع دارن :

1- هزینه دوره زبان ترمی چند یورو هست و اینکه هر ترم چند ماه طول میکشه؟؟؟
    2-برای گرفتن پذیرش فقط اشتغال به تحصیل براشون مهمه یا ریز نمرات و معدلم مهمه؟؟؟حالا چه دیپلم چه نمرات دانشگاهی تا به الان؟؟؟
    3-به نظر شما اگه من پذیرشم اواخر آگوست بیاد تا اوایل فوریه بهم ویزا میدن؟؟؟؟
    سلام
    من که این مدت دنبال کارای پذیرش خودم بودم یک سری از مسایل برام مفهوم شده.
    1-زبان بستگی به شهر و موسسه داره مثلا توی فایل صفحه اول همین تاپیک برای مرکز پیش دانشگاهی گراتس زده کلاس فشرده 24 ساعت در هفته هر ترم 240 یورو.
    2- اگه برای کارشناسی می خواین که از من ریزنمزات و گواهی پایان پیش دانشگاهی ، ریز نمرات متوسطه ، دیپلم ، گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و ریزنمرات دروسی که گزروندید.
    3- از زمان تحویل مدارک به سفارت برای ویزا بر طبق گفته خودشون و تجربه دوستان بین 2-6 ماه طول میکشه تا ویزات بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_hj نمایش پست ها
    سلام
    من که این مدت دنبال کارای پذیرش خودم بودم یک سری از مسایل برام مفهوم شده.
    1-زبان بستگی به شهر و موسسه داره مثلا توی فایل صفحه اول همین تاپیک برای مرکز پیش دانشگاهی گراتس زده کلاس فشرده 24 ساعت در هفته هر ترم 240 یورو.
    2- اگه برای کارشناسی می خواین که از من ریزنمزات و گواهی پایان پیش دانشگاهی ، ریز نمرات متوسطه ، دیپلم ، گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و ریزنمرات دروسی که گزروندید.
    3- از زمان تحویل مدارک به سفارت برای ویزا بر طبق گفته خودشون و تجربه دوستان بین 2-6 ماه طول میکشه تا ویزات بیاد.
    من این نوشته رو از 2 صفحه قبل می گذارم اینجا زحمتشو خانم moshki کشیده بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    لازمه اول ترم باشی بگذره برای رفتن به لول بعد زبان کارنامه نمیگیری....
    مقدماتی تعریف داره لول رو نام ببر.....
    نه لزوما اما اگر همون باشه از نظر امور اداری ساده تره
    قدیمیه http://buddynet.htu.tuwien.ac.at/Wiki/de/Sprachkurse
    http://sprachenzentrum.univie.ac.at/
    گویا بعد ثبت نام خود دانشگاه معرفی میکنه که کجا باید بری....من آلمانی بلد بودم زمانی که اومدم دوستانی که اینجا آموختن بهتر کمک میکنن
    خواهش میکنم...
    ویرایش توسط Mr_Different : July 9th, 2011 در ساعت 12:09 PM
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

Junior Member

من برای این ترم پذیرش دارم (سپتمبر) و در مراحل پذیرشم هیچ ثبت نام اینترنتی نبود, مدارک مستقیم به دانشگاه ارسال میشه و جوابو میتونی با میل زدن بگیری یا بمونی نامه پذیرفته شدن یا نشدنت با مدارکت پست بشه خونت...
    دانشگاه fh دیده بودم ثبت نامی بصورت اینترنتی گذاشته بود که قبل ارسال مدارک بود, برای گراتس و وین ندیدم, ولی میرم یه سری بزنم ببینم شرایط فرق کرده یا نه, بهتون اطلاع میدم...
    ویرایش توسط samiii22 : August 3rd, 2011 در ساعت 09:17 AM

با سلام 2تا سوال دارم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی منو راهنمایی کنن با تشکر
    1.ترجمه مدارک کی باید بفرستیم : زمانی که در اینتر نت ثبت نام می کنیم یا بعد از دریافت ایمیل قبولی پذیرش؟

2.آِیا برای کارشناسی ارشد باید مدارک و ریز نمرات دبیرستان وپیش دانشگاهی را هم با مدارک دانشگاهی ترجمه کرد و فرستاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud2561 نمایش پست ها
    با سلام 2تا سوال دارم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی منو راهنمایی کنن با تشکر
    1.ترجمه مدارک کی باید بفرستیم : زمانی که در اینتر نت ثبت نام می کنیم یا بعد از دریافت ایمیل قبولی پذیرش؟

2.آِیا برای کارشناسی ارشد باید مدارک و ریز نمرات دبیرستان وپیش دانشگاهی را هم با مدارک دانشگاهی ترجمه کرد و فرستاد؟
    سلام دوست عزیز
    1. تو پست بالا جوابشو دادم...
    2. اینم مدارکی که برای ارشد نیازه بفرستی:

admission master programme [we need the following documents from you]

1. application form
    2. bachelor diploma
    3. transcript of records about bachelor programme with all examinations, hours and grades
    4. a current confirmation of admission to the same master programme from a recognised university in the country where the bachelor programme was issued in the academic year in which you wish to start your study at graz university of technology. [not necessary for EU members] [information]
    5. copy of passport
    6. curriculum vitae

موفق باشید...

Junior Member

میدونم که خیلیا زیاد تو سایت نمیگردن تا لینک اطلاعات رو پیدا کنن, بد نیست برید به این لینک که تقریبا هر چیزیو که میخاین بدونین نوشته:

http://portal.tugraz.at/portal/page/...nbewerberinnen

با آرزوی موفقیت برای همه شما...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)