صفحه 10 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دوستان من چند جا در زمان دانشجوییم کار کردم که پروژه های مهم و بزرگی هم بود.مثلا ریاست جمهوری افتتاحشون کرده بود.منتها مدرکی ازشون ندارم.ایا صرفا گفتنشون ارزشی داره یا حتما باید نامه از اون شرکت ها بیارم؟
    نیازی به مدرک نیست و فرض بر راستگویی شماست.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من در دوره کاردانی در مخابرات و کارشناسی در کارخانه سیم و کابل کارآموزی داشتم که بنظرتون معنی انگلیسیش اینطوری میشه :

Internship in Telecom
    Wire and Cable Co. internships in Abhar

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من در دوره کاردانی در مخابرات و کارشناسی در کارخانه سیم و کابل کارآموزی داشتم که بنظرتون معنی انگلیسیش اینطوری میشه :

Internship in Telecom
    Wire and Cable Co. internships in Abhar
    Intership in wire and cable Co. in Abhar for Bachelor of Science

Member

My strong suggestion is not to write your technical work experience unless strictly required by your university/Professor. Because it may makes serious terouble for clearence in US embasy
    Please have look at clearence topic foor US
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

عزیزان 2 تا سوال دارم
    1-من تو شرکتی که کار میکردم ورشکسته شد و جمع کار کاربارشو حالا چکارکنم بنویسم یا نه 3 سال بوده؟؟؟؟
    2-من خودم دانشجوی لیسانس بودم اما واسه بچه های ترم پایین کلاس حله تمرین داشتم ایا اینو قبول میکنن یا نه ؟؟؟؟
    درود

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    عزیزان 2 تا سوال دارم
    1-من تو شرکتی که کار میکردم ورشکسته شد و جمع کار کاربارشو حالا چکارکنم بنویسم یا نه 3 سال بوده؟؟؟؟
    2-من خودم دانشجوی لیسانس بودم اما واسه بچه های ترم پایین کلاس حله تمرین داشتم ایا اینو قبول میکنن یا نه ؟؟؟؟
    درود
    به هر حال شما کار کردی و تجربه کسب کردی و دروغ که نمیخوای بگی...مهم نیست که اون شرکت الان هست یا نیست..مهم اینه که بگی تو اون شرکت چه کارایی یاد گرفتی...کلا این مساله بستگی به رشته هم داره...واسه بعضی رشته ها خیلی خوبه که طرف سابقه کاریشو نشون بده و بگه تجربه داشتم...مثل ام بی ای..
    توصیه نامه از استاد بگیر بنویسه ایشون حل تمرین داشته...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    عزیزان 2 تا سوال دارم
    درود
    1) مسلما باید بنویسید. خیلی شرکتهای بزرگ در خارج هم ورشکست میشن اگر قرار باشه کارمندای سابقشون سابقه کار رو توی رزومه نیارن که دیگه چیزی نمیمونه
    2) TA رو توی رزومه تون بنویسید.

Junior Member

سلام
    یه سوال. فرق research experience با مثلا publication یا technical reports چی هست؟ به هر حال ما اگه روی یه زمینه تحقیق کرده باشیم هم به عنوان سابقه تحقیقی حساب میشه و هم به یه مقاله یا پروژه صنعتی تبدیل میشه. پس فرق این ها با هم چیه؟ یعنی باید اگه یه پروژه انجام دادم و از این پروژه به یه مقاله رسیدیم در هر دو یا سه قسمت رزومه در بارش بنویسیم؟ میشه یه نفر واضح بگه.ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simon3333 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال. فرق research experience با مثلا publication یا technical reports چی هست؟ به هر حال ما اگه روی یه زمینه تحقیق کرده باشیم هم به عنوان سابقه تحقیقی حساب میشه و هم به یه مقاله یا پروژه صنعتی تبدیل میشه. پس فرق این ها با هم چیه؟ یعنی باید اگه یه پروژه انجام دادم و از این پروژه به یه مقاله رسیدیم در هر دو یا سه قسمت رزومه در بارش بنویسیم؟ میشه یه نفر واضح بگه.ممنون
    سایمن جان، research experience میشه سایقه تحقیقاتی شما، اگر در آزمایشگاه رو پروژه خاصی کار کردید، اگر استادتون پروژه صنعتی داشته و شما هم درگیرش بودین یا اگر از یه شرکت یا موسسه فاند داشتید اینجا بنویسید...این قسمت ربطی به publication نداره..یعنی حتی اگر publication هم داشته اونو تو قسمت خودش میاری
    publication شامل مقالات ژورنال، کنفرانس(چه خارجی چه داخلی) و همچنین تالیف کتاب میشه
    technical reports رو حقیقتا اولین باره دارم میشنوم تو رزومه!! رزومه خیلیارو دیدم این موردو نداشتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سایمن جان، research experience میشه سایقه تحقیقاتی شما، اگر در آزمایشگاه رو پروژه خاصی کار کردید، اگر استادتون پروژه صنعتی داشته و شما هم درگیرش بودین یا اگر از یه شرکت یا موسسه فاند داشتید اینجا بنویسید...این قسمت ربطی به publication نداره..یعنی حتی اگر publication هم داشته اونو تو قسمت خودش میاری
    publication شامل مقالات ژورنال، کنفرانس(چه خارجی چه داخلی) و همچنین تالیف کتاب میشه
    technical reports رو حقیقتا اولین باره دارم میشنوم تو رزومه!! رزومه خیلیارو دیدم این موردو نداشتن
    خب با این وجود اگه روی یه پروژه تحقیقاتی کار کنی و مثلا حاصل اون یه مقاله هم باشه. باید در هر دو قسمت experiences و publication به اون اشاره کرد. درست؟
    این پروژه تحقیقاتی حتما باید توسط یه شرکت یا ارگان به شما داده شده باشه و خودمون اگه رو یه موضوع به صورت خیلی وسیع کار کرده باشیم و مثلا حاصلش چندتا مقاله یا کتاب شده باشه هم تو این قسمت قرار می گیره؟
    (technical reports خودمم نمی دونم و فقط یه جا دیدم .پرسیدم شاید کسی بدونه چی هست)
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)