صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 104

موضوع: آرشیو شده : Housing, سفر و وسایل لازم برای آمدن به هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند

سیم کارت بستگی داره چه گوشی می خوای داشته باشی. برای خارج از هلند هم توصیه می کنم از سایت هایی مثل action voip کارت تلفن بخری با موبایل خیلی گرون در میاد.

یه سئوال که نمی دونم جاش اینجاست پرسیده شه یا نه ! اما حتما ادمین جان صحیح می فرمایند.

من پولی که از ایران آوردم همرام به صورت 500 یورو است و اینجا هم پول درشت قبول نمی کنن
    می خواستم بپرسم کجا می تونم خرد ش کنم البته هنوز نمی تونم حساب بانکی اینجا رو داشته باشم چون هنوز شماره شهروندی هلند رو ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    یه سئوال که نمی دونم جاش اینجاست پرسیده شه یا نه ! اما حتما ادمین جان صحیح می فرمایند.

من پولی که از ایران آوردم همرام به صورت 500 یورو است و اینجا هم پول درشت قبول نمی کنن
    می خواستم بپرسم کجا می تونم خرد ش کنم البته هنوز نمی تونم حساب بانکی اینجا رو داشته باشم چون هنوز شماره شهروندی هلند رو ندارم.
    من پولم رو خرد کردم ! می تونین برین ایستگاه قطار شهر - همون قسمتی که ارز رو تبدیل می کنه انجام می دن اما 1% از پول رو کم می کنن !
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها ، خوبین. من از دانشگاه دلفت برای دکتری پذیرش گرفتم. تازه امروز جواب دادن چند تا سوال داشتم:
    1- کسی از بچه ها هست که از این دانشگاه پذیرش داشته باشه و بخواد بره اگه هست خوشحال می شم بیشتر با هم در تماس باشیم. راستش من درست نمی دونم از اینجا به بعدشو باید چیکار کنم؟ منظورم فرایند ویزا گرفتن و گرفتن خونه اونجا و از این جور چیزا.
    2- شروع کار من اوایل دسامبره . من تارخ اعزام سربازیم تو اکتبره. با نامه پذیرش تارخ سربازیم عقب می افته؟؟؟؟؟
    بچه ها اگه بتونید کمکم کنید ممنون می شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

پیش فرض پاسخ : Housing, سفر و وسایل لازم برای آمدن به هلند

اگر هنوز یه سری به این گروه میزنید
    یه راهنمایی راجع به کسایی بدین که تازه می خوان وارد هلند بشن.
    من بورسیه برای twente هستم و بزودی باید بیام .
    راجع به فرودگاه و چمدون و این چیزا !!
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط margol نمایش پست ها
    اگر هنوز یه سری به این گروه میزنید
    یه راهنمایی راجع به کسایی بدین که تازه می خوان وارد هلند بشن.
    من بورسیه برای twente هستم و بزودی باید بیام .
    راجع به فرودگاه و چمدون و این چیزا !!
    ممنونم
    خب شما ار کدوم فرودگاه وارد هلند می شوید؟ Schipool؟
    چه سوالی در مورد فرودگاه و چمدوم دارید؟پ
    البته احتمالا خود دانشگاه یا دانشجوهای سال بالاتر کمیته استقبال راه می اندازند و یک سری اطلاعات مفید به شما می دهند.
    از schipool با train می تونید مسافرت کنید. البته چندان لذت بخش نیست که با 2 نا چمدون گنده از این طرف به اون طرف بروید اما خیالی نیست!
    مسیر ها را می تونید در فرودگاه از راهنمای مخصوص بپرسید و یا یک سر به سایت حمل و نقل ریلی هلند بزنید، که برنامه حرکت و مسیر قطار ها هست.
    www.ns.nl/en
    آسونه، البته یه کم لذیت می شوید!
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    خب شما ار کدوم فرودگاه وارد هلند می شوید؟ Schipool؟
    چه سوالی در مورد فرودگاه و چمدوم دارید؟پ
    البته احتمالا خود دانشگاه یا دانشجوهای سال بالاتر کمیته استقبال راه می اندازند و یک سری اطلاعات مفید به شما می دهند.
    از schipool با train می تونید مسافرت کنید. البته چندان لذت بخش نیست که با 2 نا چمدون گنده از این طرف به اون طرف بروید اما خیالی نیست!
    مسیر ها را می تونید در فرودگاه از راهنمای مخصوص بپرسید و یا یک سر به سایت حمل و نقل ریلی هلند بزنید، که برنامه حرکت و مسیر قطار ها هست.
    www.ns.nl/en
    آسونه، البته یه کم لذیت می شوید!
    مرسی .
    بله همون Schipool .
    با این حساب اگه یه چمدونه 30 کیلویی بیارم بهتره تا دوتا !! امیدوارم بیان استقبال. راستی اگه استقبالی در کار باشه پس کل ایرانیا بلیطشون یه ساعته ؟
    یعنی پروازمون مشترکه !!

شما وقتی وارد فرودگاه بین المللی شدید باید علامت ها رو دنبال کنین که نوشته به طرف بار. چون بار اول است بهتر است با بقیه حرکت کنین چون احتمالا همه بار دارن البته اگر مسافر ترانزیت نباشن . شما قبل از اینکه به قسمت بار وارد شید باید از قسمتی که مهر ورود می زنن رد شین . که دو ردیف است EU passport and All Passport .شما که پاس ایرانی دارین طبیعی است که برید تو صف همه پاسپورتها . بعد می رین به قسمت luggage . انجا مونیتورهایی است که نوشته مثلا ایران ایر چمدونهاش قسمت ...است . چمدون رو که از روی ریل برداشتین از قسمت nothing to declare رد می شین . مرحله بعد برای شما خرید بلیط قطار است . همون طبقه یکمی جلوتر شما می تونین بلیط تهیه کنین به کسی که بلیط رو صادر می کنه بگید که قطار مستقیم به انسخده رو می خواید و همینطور ساعت و پلات فرم رو ازش بپرسید . برای سوار شدن هم باید از پله های برقی تشریف ببرین یک طبقه پایین.
    شما بعدن که حساب بانکی هلند باز کردین می تونین برای کارت تخفیف قطار اپلای کنین که تقریبا هر سفرتون نصف قیمت می شه .
    موفق باشید

Junior Member

ببخشید اگر سوالم مسخره است به نظرتون چون اونجا باید آب خوردن را خرید و برق روی اجاره خونه است آوردن یه دستگاه تصفیه آب که هم وزن کمی داره هم اینجا ارزونه صرف می کنه یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sahbaa نمایش پست ها
    ببخشید اگر سوالم مسخره است به نظرتون چون اونجا باید آب خوردن را خرید و برق روی اجاره خونه است آوردن یه دستگاه تصفیه آب که هم وزن کمی داره هم اینجا ارزونه صرف می کنه یا نه؟
    سلام
    آب را فکر نمیکنم لازم باشه بخرید. برای کدوم شهر این مطلب را ذکر کردید. همون آب شیر را باز می کنی و قلپ قلپ! مرسوم نیست که آب خوردن را بخرند از بیرون یا من ندیدم.

موفق باشی
    inactive account