نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: لطفا در مورد اينكه يك مقاله CiteAlert شده راهنمايي كنيد.

Thumbs down لطفا در مورد اينكه يك مقاله CiteAlert شده راهنمايي كنيد.

دوستان ببخشيد ممنون مي شم يكي از دوستان در مورد اين پيغام توضيح بده
    It is our pleasure to inform you that your publication has been cited in a journal published by Elsevier.
    مقاله من مال 5 سال پيش هست كه چاپ شده درelsevier ولي تازه ديروز يك ايميل برام امده با عنوان CiteAlert
    آدرس يك مقاله ديگه از يك نويسنده ديگه رو هم داده و چند تا لينك ديگه.
    بطور واضح نفهميدم بعد اين 5 سال چه اتفاقي افتاده؟????؟
    ممنون از راهنمايهاتون.

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا در مورد اينكه يك مقاله CiteAlert شده راهنمايي كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوستان ببخشيد ممنون مي شم يكي از دوستان در مورد اين پيغام توضيح بده
    It is our pleasure to inform you that your publication has been cited in a journal published by Elsevier.
    مقاله من مال 5 سال پيش هست كه چاپ شده درelsevier ولي تازه ديروز يك ايميل برام امده با عنوان CiteAlert
    آدرس يك مقاله ديگه از يك نويسنده ديگه رو هم داده و چند تا لينك ديگه.
    بطور واضح نفهميدم بعد اين 5 سال چه اتفاقي افتاده؟????؟
    ممنون از راهنمايهاتون.
    سلام. منظور اینه که یک نفر دیگه در مقاله ای که نوشته به مقاله شما رفرنس داده. احتمالاً قبلاً شما ایمیلتون رو در قسمت Citation Alert وارد کرده بودید و هر بار که به مقاله شما رفرنس داده می شه به شما اطلاع داده می شه. شما می تونید در پایگاههای scopus و یا web of knowledge ببنید تا حالا چند بار و کدوم مقالات به مقالات شما رفرنس دادن.
    موفق باشید
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام. منظور اینه که یک نفر دیگه در مقاله ای که نوشته به مقاله شما رفرنس داده. احتمالاً قبلاً شما ایمیلتون رو در قسمت Citation Alert وارد کرده بودید و هر بار که به مقاله شما رفرنس داده می شه به شما اطلاع داده می شه. شما می تونید در پایگاههای scopus و یا web of knowledge ببنید تا حالا چند بار و کدوم مقالات به مقالات شما رفرنس دادن.
    موفق باشید
    خيلي ممنون از راهنمايتون
    هر چي فكر مي كنم به خاطر نمي يارم كه چه موقع "ایمیلم رو در قسمت Citation Alert وارد کرده ام"
    الان كه سايتشون رو نگاه مي كنم مي بينم 3 تا مقاله هم قبلا ازاين مقاله استفاده كردند كه من هيچ ايميلي بابت انها در يافت نكردم؟
    لطفا مي شه راهنمايي كنيد چطوري ایمیلم رو در قسمت Citation Alert براي مقالات ديگه وارد کنم؟
    بينهايت متشكرم.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    خيلي ممنون از راهنمايتون
    هر چي فكر مي كنم به خاطر نمي يارم كه چه موقع "ایمیلم رو در قسمت Citation Alert وارد کرده ام"
    الان كه سايتشون رو نگاه مي كنم مي بينم 3 تا مقاله هم قبلا ازاين مقاله استفاده كردند كه من هيچ ايميلي بابت انها در يافت نكردم؟
    لطفا مي شه راهنمايي كنيد چطوري ایمیلم رو در قسمت Citation Alert براي مقالات ديگه وارد کنم؟
    بينهايت متشكرم.
    خواهش می کنم. برید تو پایگاه scopus و اونجا مقاله هاتون رو سرچ کنید. در ستون سمت راست مقاله تون گزینه ی Set Alert وجود داره. روش کلیک کنید و ایمیلتون رو وارد کنید. همینکار رو می تونید در پایگاه web of knowledge هم انجام بدید. می تونید مقاله هاتون رو در scholar.google.com هم جستجو کنید. پایین عنوان مقاله تون در صفحه جواب جوستجو، گزینه ی cited By رو می بینید که نشون دهنده ی تعداد سایتیشن به مقاله هست. روش کلیک کنید و بعد ایمیلتون رو در Create Email Alert وارد کنید.
    پ. ن: برای دسترسی به پایگاههای scops و web of knowledge باید در محیط دانشگاهی باشید و یا امکان Athens Login از خونه داشته باشید.
    ویرایش توسط m_rond : September 2nd, 2011 در ساعت 03:23 PM
    Never Say Never

یه راه دیگه استفاده از Google Scholar هست. مقالاتی که برای مدتی روی اینترنت بودن قابل جستجو و دسترسی هستند. میتونید اسمتون رو جستجو کنید و مقالاتتون، دفعات سایت شدن و ... رو پیدا کنید. با استفاده از Create Email Alert و وارد کردن ایمیلتون هم می تونید از سایت شدن مقالات در آینده مطلع بشید.
    این کاربر غیرفعال است!