صفحه 61 از 89 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 890

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2011)

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط naderm نمایش پست ها
    تبریک، لطفا اطلاعات کاملتری بدید ، کورس زبان فرانسه همان دوره آموزشی زبان فرانسه است یا چیز دیگه ای مثلا رشته های مرتبط با علوم انسانی ، شما شما رشته تحصیلیتون فرانسه است؟ بعدش اینکه به شما ایمیل زدن ، از ماها که توی فرم درخواست اصلا ایمیل نگرفتن فقط گفتن با تلفن ، پس جریان چیه ؟ به شما باایمیل خبر دادن و اینکه شما از مسول پروندتون خبر دارین ، لطفا توضیح بدید و ما رو از ابهام در بیارین
    مرسی ، بله منظورم همون کورس یادگیری زبان فرانسوی هست ، و کلا 4 ماه بیشتر کلاس فرانسوی نرفتم پارسال و اونم یادم رفته و چیزی بلد نیستم . من تحصیلاتم فوق دیپلم در حال حاضر ولی 4 تا مدرک فنی و حرفه ای داشتم ، که البته همه اینها رو توی رزومم آورده بودم و اینکه نامه ای که از کبک داشتم که توش زده بود مدارکم رو دریافت کردن و فابل نامبر من توش بود رو هم یه کپی بهشون دادم ، یعنی ازم پرسید این یک سال فرانسوی خوندی چیکار می کنی ؟ بر می گردی کشورت ؟ گفتم نه فرانسه نمی مونم میرم کبک . بهم گفتن 1 -3 ماه طول می کشه بررسی پرونده ، فرم Visa D long که برای فرانسه هست توش جای نوشتن ایمیل هست
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

لعنت به من که اشاره ای به کبک نکرده بودم......
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    مرسی ، بله منظورم همون کورس یادگیری زبان فرانسوی هست ، و کلا 4 ماه بیشتر کلاس فرانسوی نرفتم پارسال و اونم یادم رفته و چیزی بلد نیستم . من تحصیلاتم فوق دیپلم در حال حاضر ولی 4 تا مدرک فنی و حرفه ای داشتم ، که البته همه اینها رو توی رزومم آورده بودم و اینکه نامه ای که از کبک داشتم که توش زده بود مدارکم رو دریافت کردن و فابل نامبر من توش بود رو هم یه کپی بهشون دادم ، یعنی ازم پرسید این یک سال فرانسوی خوندی چیکار می کنی ؟ بر می گردی کشورت ؟ گفتم نه فرانسه نمی مونم میرم کبک . بهم گفتن 1 -3 ماه طول می کشه بررسی پرونده ، فرم Visa D long که برای فرانسه هست توش جای نوشتن ایمیل هست
    می بخشید شماPR کبک دارید؟من در جلسه مشاوره برای ارشد بودم و خانمی که اونجا بودن گفتن اصلا به این دورهها ویزا نمی دن! شما از قبل هزینه این دوره رو پرداخته بودین؟
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    خیلی بهت تبریک میگم. نمیتونم بگم 100% ولی 99% دلیله اکسپت شدنت فایل نامبر کبک هست. چون تنها درد فرانسه پناهنده شدنه بیش از حده ایرانیاست.....
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

دوست عزیزی که پذیرش دوره زبان گرفته بودید. میشه نام کالج زبان رو بگید که من هم اقدام کنم. شرایط من هم مانند شماست و برای کبک اقدام کرده ام. دقیقا مثل شماست. مرسی

سلام یک سوال داشم اگر برای ویزای توریستی از سفارت وقت گرفته باشیم و شماره هم بهمون داده باشند ایا باید تو صف واسیم ؟ یعنی الان بازم مثل چند صال قبل هنوز همون صف طولانیه نوبت هست یا نه؟ باید صبح زود رفت؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشم اگر برای ویزای توریستی از سفارت وقت گرفته باشیم و شماره هم بهمون داده باشند ایا باید تو صف واسیم ؟ یعنی الان بازم مثل چند صال قبل هنوز همون صف طولانیه نوبت هست یا نه؟ باید صبح زود رفت؟ مرسی
    بله! برای ویزای توریستی متاسفانه هنوز هم باید توی همون صف بایستید. البته منظورتونو از اینکه از سفارت وقت گرفتید نفهمیدم. چون معمولا اون چیزی که به عنوان وقت بهتون میدن فرمالیتس!
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    بله! برای ویزای توریستی متاسفانه هنوز هم باید توی همون صف بایستید. البته منظورتونو از اینکه از سفارت وقت گرفتید نفهمیدم. چون معمولا اون چیزی که به عنوان وقت بهتون میدن فرمالیتس!
    اخه قبلا لارم نبود زنگ بزنیم چند سال پیش .الان زنگ زدیم وقت گرفیتم وشماره دادن ..باز خودشون زنگ زدن که حتما می یاین و اینا ..( یعنی وقت و اوکی کردن ) ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    اخه قبلا لارم نبود زنگ بزنیم چند سال پیش .الان زنگ زدیم وقت گرفیتم وشماره دادن ..باز خودشون زنگ زدن که حتما می یاین و اینا ..( یعنی وقت و اوکی کردن ) ممنون از جوابتون
    ببینید ممکنه تازگی این کارو کرده باشن، ولی تا یکی دو ماه پیش کساییکه میومدن و میگفتن به ما وقت دادن بازم باید توی صف میرفتن. حالا ممکنه به خاطر اون صف طولانی روششنو عوض کرده باشن. ولی خوب بهتره صبح زود برید که چیزیو از دست نداده باشید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام
    ببخشید اگر سوال نامربوط می پرسم
    من برای ویزای توریستی فرانسه اقدام کردم و امروز بعد از سه هفته رفتتم پاسپورتها را تحویل دادم ( روزی که خودشان گفته بودند) ولی چیزی نگفت که ویزا می دهند یا نه چون در اون فرمی که به ما داده بودند گفته بودند اگر نخواهیم بدهیم زنگ می زنیم ولی زنگی نزدند چون اسممون هم در لیستش بود پاسپورتها را تحویل گرفت
    می خواستم بدونم کسی تجربه ای داره یا نه
    باید پارو نزد، وا داد ..... باید دل رو به دریا داد خودش میبردت ، هرجا دلش خواست .....به هر جا برد ، بدون ، ساحل همون جا است
    ارسال مدارک: می 2011، فایل نامبر: آگوست 2011،فایل نامبر:46XXX، مین همسر رشته 6 امتیازی