صفحه 30 از 1141 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940801305301030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کن

سلام به دوستان
    سوال من اینه: من میخام امریه بگیرم و میشه گفت جوره و حدود 6 ماهم کسر خدمت حضور جبه پدر دارم (اینم بگم که 12 ماه بود که کمش کردن شد 6 ماه) خواستم بدونم اگه امریه بگیرم کسرمم حساب میشه؟ ینی من که 16 ماه خدمت دارم اگه امریه بگیرم میتونم از 6 ماه کسرم استفاده کنم یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کن

نقل قول نوشته اصلی توسط ghodrati2011 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سوال من اینه: من میخام امریه بگیرم و میشه گفت جوره و حدود 6 ماهم کسر خدمت حضور جبه پدر دارم (اینم بگم که 12 ماه بود که کمش کردن شد 6 ماه) خواستم بدونم اگه امریه بگیرم کسرمم حساب میشه؟ ینی من که 16 ماه خدمت دارم اگه امریه بگیرم میتونم از 6 ماه کسرم استفاده کنم یا نه؟
    با تشکر
    با سلام.تا آنجاییکه بنده اطلاع دارم خیر.هیچ و یا شاید کمتر ارگانی به سربازانی که کسری خدمت دارند امریه بدهد.اما با توجه به اینکه شما با کمال اطمینان می گویید امریه تان جور است پس نباید نگران چیز دیگری باشید.
    ویرایش توسط jack_poppy : November 5th, 2011 در ساعت 10:53 AM

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

دوشنبه هفته گذشته مورخه 1390/08/09 یکی از روزنامه های صبح ایران به نام «خراسان»، خبری رو از قول سردار حمید صدرالسادات «رئیس سازمان نظام وظيفه عمومي» اعلام کرد که این خبر برای هیچ کدوم ماها خبر خوبی نیست. محتوای خبر اینه:

افزایش مدت زمان سربازي از 18 ماه به 21 یا 24 ماه برای مشمولینی که از ابتداي آذرماه 90 دفترچه اعزام به خدمت دريافت مي کنند

سردار در ادامه منت گذاشته فرمودند: "جزئيات این خبر در آينده توسط «ستاد کل نيروهاي مسلح» اعلام خواهد شد" !!!

اینم لینک خبر
    http://www.khorasannews.com/News.asp...y=9&id=1169276

دوستان اگه ارسال دفترچه، برای امریتون محدودیت ایجاد نمی کنه، سعی کنید هر جور شده تا آخر آبان انجامش بدید؛ اگه نه یه موقع دیدین حرف سردار درست در اومد و این یعنی 3 تا 6 ماه علافیه بیشتر!

موفق باشید/
    ویرایش توسط sarbazak : November 6th, 2011 در ساعت 08:18 PM

Junior Member

شرکت نفت امریه منو رد کرد.امروز رفتم از نظام وظیفه پرسیدم و گفتند که این خبر ارزش قانونی نداره.اگر یادتان باشد سال گذشته نیز یک هچین خبری رو از بعضی ها می شنیدیم اما بعدا هم این خبر رو تکذیب کردند.سیاست نظام وظیفه بر این پایه است تا هرزمان که نیروی سرباز کاهش می یابد یک همچین خبری رو پخش کنند و خیلی از افراد غایب نیز از ترس اضافه خدمت بیشتر سریع تر اقدام میکنند.

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام

از دوستان اگر کسی برای امریه اخیر وزارت نفت پذیرش شده، خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم. با توجه به قوانین forum، از طریق پیام خصوصی لطفاً!

موفق باشید/

Junior Member

با سلام
    من این ترم یعنی بهمن ماه فارغ التحصیل میشم برای لیسانس، بعد رفتم برای امریه جهاد کشاورزی گفتن که برای امسال دیگه ظرفیت نداریم و باید برای ماه اردیبهشت یا تیر ثبت نام کنی !!
    من اطالاعاتم در مورد امریه کم هست، با توجه به اینکه هنوز دفترچه نگرفتم و اعزام هم تصادفی و شانسی هست، من کی دفترچمو بفرستم تا برای ماه اردیبهشت سال بعد اعزامم بخوره و کی مدارکمو ببیرم جهاد؟؟
    پیشاپیش از لطفتون ممنون

Junior Member

درود بر شما
    با توجه به اینکه الان سرباز کمه حداکثر 3-2 ماه فاصله زمانی بین ارسال دفترچه و تاریخ اعزام هستش.
    من به شما پیشنهاد میکنم اوایل بهمن ماه بفرستی
    با توجه به اینکه ظرفیت امریه خیلی کمه حداقل 3 ماه قبل از تاریخ اعزامتون باید در سازمان مورد نظر ثبت نام کنید و اشکالی هم نداره که اونموقع دفترچون رو پست نکرده باشید (پیشنهاد من 5-4 ماه قبله)و در نهایت در صورت پذیرش توسط سازمان باید 2 ماه قبل از تاریخ اعزامتون برگه سبزتون رو حتما تحویل سازمان بدید

Junior Member

اوایل یا اواسط بهمن ماه بفرستی حله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad455 نمایش پست ها
    اوایل یا اواسط بهمن ماه بفرستی حله
    خیلی کامل بود ممنون
    شاید این سوالی که میپرسم از نادانی من باشه ولی خب نمیدونم مجبورم یپرسم!
    موقع ارسال دفترچه آیا حتمن باید مدرک دانشگاهیت دستت باشه؟ چون فرایند فارغ التحصیلی معمولاً طولانیه و شاید اواخر اسفند مدرک لیسانسمو بگیرم!
    بی نهایت سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fini1989 نمایش پست ها
    خیلی کامل بود ممنون
    شاید این سوالی که میپرسم از نادانی من باشه ولی خب نمیدونم مجبورم یپرسم!
    موقع ارسال دفترچه آیا حتمن باید مدرک دانشگاهیت دستت باشه؟ چون فرایند فارغ التحصیلی معمولاً طولانیه و شاید اواخر اسفند مدرک لیسانسمو بگیرم!
    بی نهایت سپاسگزارم
    سلام خواهش میکنم منم قبلا این چیزارو نمیدونستم
    آره باید مدرک دانشگاهیت با بهتر بگم گواهی فراغت از تحصیلت حتما همراهت باشه. اواخرا اسفندم دفترچت رو پست کنی باز یه کم شانس داری اعزامت اول اردیبهشت بشه.
    من جواب سوالی که درباره 24 ماه خدمتت بود رو هم دادم ولی حذف شده شاید چون مرتبط با بحث امریه نبوده که حذف شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)