صفحه 71 از 225 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 2242

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ciel نمایش پست ها
    من دانشجو ترم آخر مهندسی نرم افزار از دانشگاه شهید رجایی معدل تا الان : 16.06
    تافل اینترنتی : 94
    یک paper به یک کنفرانس submit کردم.
    دو سال سابقه کار مرتبط.
    واسه ی master تو دانشگاه Aalto و helsinki چقد شانس پذیرش دارم به نظرتون؟
    تو برنامه ی machine learning میخوام apply کنم.
    هر دو تا دانشگاه شانس داری و شرایطت خوبه. حتما اپلای کن. ولی امسال فنلاند خیلی متقاضی داره سعی کن برای دانشگاه های دیگه در فنلاند و هم اروپا درخواست بدی. امیدوار باش ولی چون تقاضا بالاست ممکنه یه تعداد با شرایط خوب هم قبول نشن.

Junior Member

سلام خوبید خواستم ببینم با ایلتس 5 امیدی به گرفتن پذیرش هست? یا اصلا نگاهی بهش نمیندازن؟ L=4.5 R=5 W=5 S=5 O=5

نقل قول نوشته اصلی توسط married نمایش پست ها
    سلام خوبید خواستم ببینم با ایلتس 5 امیدی به گرفتن پذیرش هست? یا اصلا نگاهی بهش نمیندازن؟ L=4.5 R=5 W=5 S=5 O=5
    فنلاند بسیار روی نمره زبان حساس هست مخصوصا که رقابت هم شدیده و متقاضی زیاد! حتی با آیلتس ۶ هم برای همه جا نمی تونین درخواست بدین! ۶.۵ کل و هر بخش بالای ۶ خوبه!
    منم سال پیش به خاطر ۰.۵ نمره دانشگاه آلتو رد کرد

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند

سلام دوستان.من وضعیتمو می گم و شما راهنماییم کنین و نظراتتون رو با من در میون بزارین.ممنون

دیپلم کامپیوتر معدل 17.73
    فوق دیپلم نرم افزار معدل 13.02
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه شمال (آمل) با معدل 15.06
    آیلتس 6.5 (l:7 w:7 S:6 R:5.5) البته می تونم ظرف 2-3 ماه به 7 یا 7.5 ارتقاء بدم
    قصد شرکت در امتحان جی ار ای رو هم دارم
    14 ماه سابقه کار مرتبط با رشته کامپیوتر بدون بیمه
    سه توصیه نامه یکی از استادی که اکنون در مالزی پوزیشن داره و یکی مدیر پژوهشی دانشگاه خودمون و دیگری هم از شرکت سابق.میتونم از یک استاد تمام ایرانی در دانشگاه های انگلیس هم یک توصیه نامه بگیرم هر چند شاگردشون نبودم.
    کلاس فشرده آلمانی رو هم شروع کردم ولی قصدم تحصیل در فنلانده و اگر پذیرفته نشدم آلمان
    رشته و دانشگاه های مورد علاقه :
    tempere,Aalt,TUT
    bioinformatics,machine learning,mind and brain

دوستان لطف می کنین اگه نظراتتون رو با من در میون بزارین.

Regards,
    Iman
    ویرایش توسط kasra-dan : December 18th, 2011 در ساعت 05:56 PM

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_roshangar نمایش پست ها
    سلام دوستان.من وضعیتمو می گم و شما راهنماییم کنین و نظراتتون رو با من در میون بزارین.ممنون

دیپلم کامپیوتر معدل 17.73
    فوق دیپلم نرم افزار معدل 13.02
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه شمال (آمل) با معدل 15.06
    آیلتس 6.5 (l:7 w:7 S:6 R:5.5) البته می تونم ظرف 2-3 ماه به 7 یا 7.5 ارتقاء بدم
    قصد شرکت در امتحان جی ار ای رو هم دارم
    14 ماه سابقه کار مرتبط با رشته کامپیوتر بدون بیمه
    سه توصیه نامه یکی از استادی که اکنون در مالزی پوزیشن داره و یکی مدیر پژوهشی دانشگاه خودمون و دیگری هم از شرکت سابق.میتونم از یک استاد تمام ایرانی در دانشگاه های انگلیس هم یک توصیه نامه بگیرم هر چند شاگردشون نبودم.
    کلاس فشرده آلمانی رو هم شروع کردم ولی قصدم تحصیل در فنلانده و اگر پذیرفته نشدم آلمان
    رشته و دانشگاه های مورد علاقه :
    tempere,Aalt,TUT
    bioinformatics,machine learning,mind and brain

دوستان لطف می کنین اگه نظراتتون رو با من در میون بزارین.

Regards,
    Iman
    شانس داری ، سابقه کار بیمه نمی خواد ، سعی کن رزومه و motivation letter رو خوب بنویسی ! GRE هم لازم نیست ! زبانت مینیمم لازم و داره اما بتونی ارتقا بدی خوب بهتره !

Banned

اگه دانشنامه رو داشته باشیم ولی ریز نمرات رسمی رو نداشته باشیم می تونیم مهر سفارت رو بگیریم و اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

برای ارشد برق میشه از دانشگاه های فنلاند پذیرش فول فاند گرفت با این شرایط البته تا الان(چون من برای پاییز 2013 میخوام) معدل کاردانی:19.33 کارشناسی تا الان 19.50 و میدونم میتونم آیلتس 7 حداقل بیارم تا سال دیگه.و چند مدرک فنی حرفه ای دارای کد استاندارد در مورد رشتم دارم و ریکام هم میتونم از دو استاد خوب دارای مقاله معتبر بین المللی و isiدار بگیرم. حالا احتمال اینکه در مسابقات رباتیک داخلی هم مقامی بیارم و یا رتبه خوبی در کنکور ارشد سال دیگه بیارم زیاده(منظورم رتبه زیر 200) .میشه به پذیرش فول فاند برای ارشد در یک دانشگاه توپش امیدوار باشم؟

رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط beygi1368 نمایش پست ها
    اگه دانشنامه رو داشته باشیم ولی ریز نمرات رسمی رو نداشته باشیم می تونیم مهر سفارت رو بگیریم و اقدام کنیم؟
    مهر سفارت برای همه جا لازم نیست مورد اول ، مورد دوم شما از ریز نمره رسمی منظورت چیه ؟ بلخره باید ریزنمره داشته باشی که ترجمش کنی!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    برای ارشد برق میشه از دانشگاه های فنلاند پذیرش فول فاند گرفت با این شرایط البته تا الان(چون من برای پاییز 2013 میخوام) معدل کاردانی:19.33 کارشناسی تا الان 19.50 و میدونم میتونم آیلتس 7 حداقل بیارم تا سال دیگه.و چند مدرک فنی حرفه ای دارای کد استاندارد در مورد رشتم دارم و ریکام هم میتونم از دو استاد خوب دارای مقاله معتبر بین المللی و isiدار بگیرم. حالا احتمال اینکه در مسابقات رباتیک داخلی هم مقامی بیارم و یا رتبه خوبی در کنکور ارشد سال دیگه بیارم زیاده(منظورم رتبه زیر 200) .میشه به پذیرش فول فاند برای ارشد در یک دانشگاه توپش امیدوار باشم؟
    این قضیه فول فاند مربوط به فنلاند نمیشه ، فنلاند برای مستر از اول فاندی به شما نمی ده فقط وقتی رسیدی اینجا اگه کارت درست باشه می تونی تو دانشگاه پوزیشن پیدا کنی و مهمولا از سال دوم به بعد ! شایدم سال اول پوزیشنی باز بشه و کارت تو اون زمینه درست باشه و سابقه داشته باشی بهت پوزیشن و بدن !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    این قضیه فول فاند مربوط به فنلاند نمیشه ، فنلاند برای مستر از اول فاندی به شما نمی ده فقط وقتی رسیدی اینجا اگه کارت درست باشه می تونی تو دانشگاه پوزیشن پیدا کنی و مهمولا از سال دوم به بعد ! شایدم سال اول پوزیشنی باز بشه و کارت تو اون زمینه درست باشه و سابقه داشته باشی بهت پوزیشن و بدن !
    سلام.منظور از پوزیشن چیه؟توی دانشگاه؟چه کاری؟برای رشته من(مهندسی برق) مثلا چی لازمه بلد باشم و کارم در اون درست باشه تا بتونم پوزیشن بدست بیارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)