نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نوشتن مقاله درحوزه ای غیر از حوزۀ تحصیلی

پیش فرض نوشتن مقاله درحوزه ای غیر از حوزۀ تحصیلی

سلام دوستان
    سئوال من این هست، یکی از دوستان من مقاله ای نوشته در زمینه نقد ادبی و البته دراین کار من کمکش کردم ، از اونجایی که لیسانس و فوق لیسانس من مدیریت هست و ربطی هم به ادبیات و نقد ادبی نداره، خودم شخصا فکر می کنم اگر اسمم به عنوان نویسنده دوم یا سوم بخوره انتهای مقاله نوشته شده توی ذوق می زنه و حتی شاید گیر بدن و در روند پذیرش مقاله دوچار مشکل بشه
    اینکه من نقد ادبی کار کردم خوب کردم و یک علاقه ای بوده جدای از رشته ام. و حتی مشکلی هم ندارم که اسمم نخوره. اما دوستم اصرار داره ،واسه همین گفتم بپرسم ببینم برای یک ژرنال ای اس ای یک همچین چیزی غیر عادی هست و گیر می دن ، یا اینکه نه گیر نمی دن و فرقی واسشون نمی کنه و درفرایند پذیرش مقاله تاثیر منفی نداره.
    خلاصه اینکه
    رشته تحصیلی من :مدیریت
    زمینه که مقاله کار کردم : ادبیات

البته خودم می دونم این مسئله به درد پذیرش من نمی خوره مگر اینکه بخوام ادبیات بخونممممممممممممممممممممم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در حوضه ای غیر از حوضه تحصیلی

اصلا به شما گیر نمیدن. ژورنال کاری با این چیزا نداره. فقط کپی رایت رعایت بشه و اسامی مقاله هم در مقاله مشارکت داشته باشن (که دارید). تعداد کمی از ژورنالهارو دیدم که به صورت "اختیاری" میگن درصد مشارکت افراد رو بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)