صفحه 1925 از 5471 نخستنخست ... 9251425182518751915191619171918191919201921192219231924192519261927192819291930193119321933193419351975202524252925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,241 تا 19,250 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

کاملا با این بخش فرمایشاتت موافقم. حالا چه از نقطه نظر روال منطقی، چه از دیدگاه اتفاقات تصادفی. حداقل برای ما 38 شغله ها با حداقل یک سال و نیم تاخیر در روال معمول اداره مهاجرت کانادا یکی دو هفته که هیچ حتی یکی دو ماه هم نباید نگران کننده باشه. ولی متاسفانه برخی از دوستان همچنان با این قبیل تاخیرها دچار استرس شدیدی میشند که غیر از صدمه ره آورد دیگه ای براشون نداره!!!
    اگر چه همچنان معتقدم که ما یهودیان دوره هیتلر هستیم در کوره آدم سوزی اداره مهاجرت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehmahmmody نمایش پست ها
    غزال جان استدلال شما هم قابل احترام است و از نگرانی برخی چون خود شما کم می کند. استدلال من هم ممکن است برای عده ای مفيد باشد چون در شرايطی که هيچ کاری از دست ما بر نمی آيد، فکر نکنند يک هفته دو هفته جابجا شدن خيلی اهميت دارد و از قافله عقب هستند. ديديم که خيلی ها که In Process الکی هم نشده بودند خیلی سريع شدند. به هر حال زحمت، توجه و راهنمايی همه دوستان از جمله شما مفيد است. به اميد اينکه مديکالها ظاهر شوند و نتيجه گيری راحت تر شود.
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70
    MI3: کد:7242، سیدنی:Dec. 19, 2011، فایل نامبر1:Feb. 21،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

بله.ولی متاسفانه نمیدونم چی باید آماده کنم و اینکه کی نامه آپدیت حدودا از این زمان میاد و کی مدیکال؟شما می دونید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    تبریک دوست عزیز. شما امروز این تغییر وضعیتتون رو مشاهده کردین؟
    IELTS:7.5,TEF:B2

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    من هم با شما همنظر هستم.
    ادم خودش رو هم بزاره جاي جناب آفيسر مثلا در مورد اين بنده خدا كه از طريق كد مدرس دانشگاه هم اقدام كرده ميبينه كه بي معنيه كه يه نفر با زبان بيسيك پاشه بره سر كلاس درس تدريس كنه. چي ميخواد بگه ؟ فارسي كه قرار نيست صحبت كنه!!!
    اما مثلا شايد با همون مقدار زبان يك رشته ديگه اي راحتتر كار كنه .
    مگه نگفتین که از دو کد رشته اقدام کرده و از طریق مدیریت ساخت و ساز هم اقدام کرده، پس نمی تونه دلیلش بخاطر اقدام با کد مدرس دانشگاه باشه!
    ویرایش توسط peymanrs : February 14th, 2012 در ساعت 07:09 PM

مسعود جان
    تو با نمره زبان 12 مشغله فكري براي خودت درست ميكني ؟!!! عجيبه ها !! اين بنده خدا زبانش كم بوده و بقول خودت هركي هم ببينه ميبينه كه واقعا كمه.
    حالا من بهشون گفتم كه در نامه اعتراضي كه مينويسيد اگه نميتونيد نمره بالاتر بياريد براي خودتون شرط زبان درست نكنيد كه فردا بگن مثلا چون 8 نشديد پس رد . گفتم كه تاكيد كنيد كه ما حداقل امتياز رو اورديم و توانايي مالي داريم كه بتونيم 2 سال هم از جيب بخوريم و فقط كلاس زبان بريم. بدبختي پول هم توو حسابشون ندارن كه اگه گفتن كوو ؟ بگن ايناهاش مثلا .
    دوستان من یکم نگران شدم. نمره های زبانم L4.5, S7 , W7, R6 میانگین هم 6
    امتیاز زبانم 11 میشه. برای کد 4131 و 0711 اقدام کردم.
    به نظرتون امکان داره دوباره ازم آیلتس بخوان ؟

Senior Member

دقیقا مورد مشابه رو وکیل من برای یکی از اقوام پیش بینی کرد وقتی میخواست پرونده تشکیل بده. با اینکه با امتیاز 2 از هر اسکیل زبان باز هم بالای 67 بود وکیلم بهش گقت با نمره زبان زیر 5.5-6 ردت میکنن. چون استدلالشون اینه که چطور یک استاد دانشگاه با این سطح پایین زبان داره کار میکنه و میخواد در کانادا ادامه بده!!!

در ايميل اين امتيازات رو نوشتن
    خودش فوق ليسانس ناپيوسته عمران داره.
    خانمش هم فوق ناپيوسته مهندسي پزشكي داره و دانشجوي دكتراي همين رشته.
    از دو كد رشته اقدام كرده . هم مديريت ساخت و ساز و هم مدرس دانشگاه . يك سال مدير ساخت و ساز بوده . يك سال و خورده اي هم مدرس دانشگاه آزاد و پاره وقت همون مديريت ساخت و ساز.

همانطور كه عرض كردم به كم بودن امتياز زبان ايشون اشاره شده است.
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70

Senior Member

تو اون بازه زمانی منم کسی رو میشناسم که بخاطر شرکت کردن در لاتاری امریکا ردش کردن. ولی ظاهرا سیاستشون فرق کرده الان هم دخترداییم با اینکه شوهرش تو کانادا دانشجویه جز 38 رشته ای ها هم پرونده داره، که اتفاقا اونا هم مشکلاتی مشابه ما دارن. پروندشون بوفالو بود بعد بخاطر شلوغی و ... منتقل شدن سیاتل و الان هم عین ماها همینطوری بی خبر منتظر مدیکال هستن.
    هم خود اداره مهاجرت اگر دقت کنین برای دانشجویان PHD در کانادا که فارغ التحصیل بشن و 6 ماه کار کنن امکان مهاجرت اسکیل ورکر ایجاد کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi717 نمایش پست ها
    زمانی که ما واسه دانشجویی اقدام کرده بودیم بهمون گفتند دیتابیس آمریکا و کانادا و استرالیا به هم لینکه و حتی اگه لاتاری آمریکا هم شرکت کرده باشید بهتون ویزای دانشجویی نمیدن. البته این مربوط به 4 سال پیشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    در این حد که فکر کنم شایعه است، از بچه های اینجا هم خیلی ها ویزای دانشجویی خود کانادا رو هم گرفتن, در حالی که پرونده مهاجرت هم داشتن .

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mf135 نمایش پست ها
    بله.ولی متاسفانه نمیدونم چی باید آماده کنم و اینکه کی نامه آپدیت حدودا از این زمان میاد و کی مدیکال؟شما می دونید؟
    ببخشید دوباره میپرسم چون امروز انگار تنها شما بودین که تغییر وضعیت داشتین. آیا تا دیروز تاریخ شروع پراسس نداشتین و امروز اضافه شد یا اینکه چند وقتی بود که سایت رو چک نکرده بودین؟

در مورد سوالتون هم باید بگم مشخص نیست بر چه اساسی و برای چه کسانی آپدیت میخوان و نوع اون هم کاملا مشخص و برای همه یکسان نیست. ولی من جای شما بودم دنبال گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه میرفتم چون بعد از صدور یه ماه اعتبار ترجمه داره و پس از اون تا 3 ماه برای اداره مهاجرت معتبره. اگه متوسط زمان صدورشو هم 15 روز در نظر بگیریم شما حدود 5 ماهی میتونین آماده داشته باشینش که امیدوارم تا اون وقت مدیکالتون صادر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    توی فروم کانداویزا ، یک نفر از ورشو caips گرفته, و ایشون که 14 دسامبر اینپراسس واقعی شده امتیازش محاسب شده و BFDرو زدن براش 13 March یعنی همون 3 ماه از تاری اینپرسس و تا حالا هم ازشن آپدیت نخواستن.
    به نظرم این سه ماه همون سه ماه تا مدیکال هستش... فکرکنم برای بچه های 9 دسامبری اینجا که آپدیت نداشتن 9 مارچ باید منتظر بشیم....
    البته فکر نم که ایرای هستند ایشون, من ازشون خواستم که بیا اینجا و خودشون اطلاعات بدن
    سلام دوستان
    اطلاعات بالا مربوط به من است فايل نامبر اول من مارس ٢٠٠٩ بوده و در گروه ٣٨ شغله كد ٤١٢١ كه ويزا افيس اول دمشق و الان ورشو و در كيپس درخواستي نمرات امتياز ٧٢ داده شده و نتيجه ويو نوشته شده است سؤال من اين است كه جمله زير در كيپس به چه معنا است :
    PAPER FILE SENT TO PA AND BF DOC ON 13-03-2012
    لطفا راهنمايي فرماييد
    با تشكر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinshailin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاعات بالا مربوط به من است فايل نامبر اول من مارس ٢٠٠٩ بوده و در گروه ٣٨ شغله كد ٤١٢١ كه ويزا افيس اول دمشق و الان ورشو و در كيپس درخواستي نمرات امتياز ٧٢ داده شده و نتيجه ويو نوشته شده است سؤال من اين است كه جمله زير در كيپس به چه معنا است :
    لطفا راهنمايي فرماييد
    با تشكر
    معنی BF Document اینه
    13-03-2012 B'FD date means your file will be reviewed/opened next, around that date..
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinshailin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنمايي فرماييد
    با تشكر
    از بابت اینکه امتیاز کامل رو آوردین و ویو شدین بهتون تبریک می گم - در تاریخ یاد شده افسر پرونده مجددا برای کاری پرونده شما رو بازخواهد کرد به عنوان مثال ارسال آپدیت های نهایی یا مدیکال یا ارسال لندینگ فی و یا ترکیبی از اینها
    اما من قبل از اینکه خط تاریخ شروع پراسس برام اضافه بشه 4 مرتبه درخواست کیپس دادم که در یکی از آنها تاریخ بازبینی مجدد رو زده بود ولی اون تاریخ گذشت و در کیپس بعدی نشون داد که در آن تاریخ هیچ عملیاتی صورت نگرفته
    20 فوریه منتظر پنجمین گزارش هستم که اولین کیپس بعد از پراسس واقعی هست
    مین اپلیکنت (همسر-4121) - دریافت مدارک در سیدنی : May 2009 -فایل#1: June 2009 فایل#2 Sep 2009 - اینپراسس :Feb 2011 ورشو : Dec 2011 اول اینپراسس واقعی 21 Dec

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)