صفحه 15 از 1547 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

آخه موضوع اینه که اسناد مالکیت رو برای ویزای دانشجویی روش خیلی حساس نیستن برای همین هم تو چک لیست فارسی گفتن اگه میزارید کپی و بدون ترجمه بزارید کافیه. من از کارمند دم در سفارت سه هفته پیش پرسیدم گفت برای ویزای دانشجویی چیزی که چک میشه اینه که یک فرد حمایت کننده مالی داشته باشی و از این فرد هم گواهی اشتغال به کار ارائه بدی و هم موجودی بانکی و هم تعهد مهظری که تو رو حمایت مالی میکنه. این سه تا گزینست که مهمه و چک میشه. و همه چه اونایی که فاند دارن و چه اونایی که حمایت کننده مالیشون پدر یا مادر هستن باید این سه تا مدرک رو ارائه بدن. برای ویزای دانشجویی سفارت کاری به اسناد مالکیت که می زارید ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    از نظر استدلالی، کاملا درسته امیر.
    فقط سوالی که برای خودم ایجاد میشه اینه که خب اونا از کجا میفهمن این کپی ها چی هست و مثلا ارزشش چقدر هست و اینطور چیزا. با علم به اینکه فارسی نمیفهمن.

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

نقل قول نوشته اصلی توسط spidi نمایش پست ها
    سلام. من برای accommodation arrangement یه کاری کردم گفتم بقیه رو هم در جریان بزارم شاید به دردتون بخوره.
    من از UWO پذیرش دارم که تو london هستش. به دانشگاه ای میل زدم واسه خوابگاه جواب ندادن . توی london کلی bed & Breakfast home هست که میتونی آنلاین رزرو کنی بعدن کنسل هم میتونی بکنی. من واسه 28/08/2012 تا 02/09/2012 رزرو کردم و confirmation letter بهشون گفتم می خوام برام فرستادنو همونو میزارم و 1 شنبه ایشالا پست میکنم.
    با تشکر از شما دوست عزیز
    شاید دوستان دیگر هم بتونند از این انجمن همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت اطلاعات بیشتری کسب کنند و یا از افراد با تجربه در این انجمن کمک بخوان.
    چند تا سایت مفید هم برای مونترال میگم خدمتتون: http://montreal.kijiji.ca/f-real-est...s-W0QQCatIdZ37
    https://www.studioshotel.ca/index.php?lang=en&d=h
    http://ca.easyroommate.com/
    http://montreal.en.craigslist.ca/apa/

نقل قول نوشته اصلی توسط calgary نمایش پست ها
    توی چک لیست که فقط نوشته کپی پاسپورت!!!!!!!!! حالا دیگه برای چی برابر اصل؟؟؟؟ حتی اینجا هم که قبلا مدارک میفرستادیم فقط کپی پاسپورت را میخواستن
    راستش من تازه دارم مدارکم رو جمع میکنم و اینو بر اساس پست شماره #77 گفتم (البته ایشون خودشون هم گفته بودند ترجیحا کپی بربر اصل). من خیلی از صفحات تاپیک های مختلف مربوط به ویزای کانادا رو خوندم اما متاسفانه حرفهای ضد و نقیض بسیار زیاد داره که اصلاح یا مرتب نشده و صفحاتش هم به طور غیر منطقی زیاده. در هر حال از شما و بقیه دوستان که با تجربیاتشون بقیه رو کمک میکنند ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط calgary نمایش پست ها
    توی چک لیست که فقط نوشته کپی پاسپورت!!!!!!!!! حالا دیگه برای چی برابر اصل؟؟؟؟ حتی اینجا هم که قبلا مدارک میفرستادیم فقط کپی پاسپورت را میخواستن
    منم با این مطلب موافقم. همه فقط کپی پاسورت رو میفرستادن و احتیاجی به برابر اصل کردن نداره. اون افرادی که قبلا فرستادن که هیج مشکلی نداشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط spidi نمایش پست ها
    سلام. من برای accommodation arrangement یه کاری کردم گفتم بقیه رو هم در جریان بزارم شاید به دردتون بخوره.
    من از UWO پذیرش دارم که تو london هستش. به دانشگاه ای میل زدم واسه خوابگاه جواب ندادن . توی london کلی bed & Breakfast home هست که میتونی آنلاین رزرو کنی بعدن کنسل هم میتونی بکنی. من واسه 28/08/2012 تا 02/09/2012 رزرو کردم و confirmation letter بهشون گفتم می خوام برام فرستادنو همونو میزارم و 1 شنبه ایشالا پست میکنم.
    خوبه
    من که واسه خوابگاههای خود دانشگاه UWO اپلای کردم confirmation mail هم زدن و همونو میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    اسناد یا شناسنامه شما که فارسین و کلا باید ترجمه بشن و مهر دادگستری بخوره. کپی برابر اصل برا وقتیه که مدرک اصلش انگلیسه و فقط کافیه یه مهر روی کپی مدرک خورده بشه که برابر اصلشه!
    مهر دادگستری لازم نيست

من اشتباها عکس ۶*۴ گذاشتم تو مدارکم، به نظرتون مشکل خاصیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    دوستان، پاسپورت تنها مدرکیه که باید کپی برابر اصل بشه؟ مثلا اسناد یا شناسنامه چطور؟ میشه بگید کلا کدوم مدارک باید کپی برابر اصل باشه؟
    سلام
    کلا هر مدرکی که خودش انگلیسیه و می خواین کپیشو بذارید بهتره کپی برابر با اصل بشه هزینه اش هم زیاد نیست. واسه پاسپورت 800 تومن بود.
    اسناد یا شناسنامه که ترجمه می شن و کپی نمی خواد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    حق با شماست، واقعا ضرورت نداره ! خیلی پست ها توی تاپیک های مختلف روادید کانادا اطلاعاتشون کاملا موثق نیست.خدای نکرده ممکنه باعث اشتباه و اضافی کاری کسانی بشه که با روند کار خیلی آشنا نیستند. اما چه میشه کرد! انگار تذکرات دائم هم باعث دلخوری دوستان میشه

قابل توجه Calgary و ستاره خانوم که اطلاعاتشون موثقه (;
    اولا که من توی پست عمدا نوشتم ترجیحا و بولدش کردم که یه دوست عزیزی مثل آقا یا خانوم Calgary هول نکنند که این چیه و اینها
    دوما این الکی نیست من روحم هم از وجود "مهر کپی برابر با اصل با متن انگلیسی" خبر نداشت نه فقط من، خیلی از دارالترجمه ها هم نداشتند... تا اینکه فرم CAQ رو که پر می کردیم نوشته بود کپی برابر با اصل پاسپورت رو ارسال کنید که بالاخره یه دارالترجمه باکلاس این مهر رو واسه مون زد. ولی بگم که اونهایی هم که بدون این کار ارسال کرده بودند هم CAQ رو گرفتند... پس نگران نباشید...
    حالا این تیکه پست مخصوص setareh عزیز هست که معتقدن این اطلاعات موثق نیس( زیادی بهم برخورده lol )
    مستقیما از سایت سفارت کانادا و فسمت study permit

Certified true copies

To have a photocopy of a document certified, an authorized person must compare the original document to the photocopy and must print the following on the photocopy:
    “I certify that this is a true copy of the original document”,
    the name of the original document,
    the date of the certification,
    his or her name,
    his or her official position or title, and
    his or her signature.

واسه اینکه موثقتر بشه اینم لینک سفارت کانادا :

http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/5269ETOC.asp

ستاره جون شوخی من رو به دل نگیر آرزوی من موفقیت همه مون هست...

دوستان، آیا کسی اینجا هست که با وجود داشتن پرونده مهاجرتی، ویزای تحصیلی گرفته؟