صفحه 2765 از 5471 نخستنخست ... 17652265266527152755275627572758275927602761276227632764276527662767276827692770277127722773277427752815286532653765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 27,641 تا 27,650 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط NoraParsa نمایش پست ها
    سلام
    5 ژوئن از من خواستند که ظرف 45 روز مدارک پزشکی و 490 $ بابت لندینگ فی را ارسال کنم
    از من هیچگونه آپدیت مدارک نخواستند (بجز مسافرت اخیر به دبی بابت مصاحبه دریافت ویزا F1 آمریکا ) و نیازی به مصاحبه هم نیست
    مدرک تحصیلی 25 امتیاز
    زبان انگلیسی 16 امتیاز
    زبان فرانسه 8 امتیاز
    تجربه کاری 21 امتیاز
    سن 10 امتیاز
    از بقیه موارد امتیازی به من تعلق نگرفت
    خوشبختانه کلیه معاینات پزشکی مورد نیاز آمریکا و کانادا را همزمان می توانم انجام بدهم
    سلام
    اطلاعات پرونده تون را می فرمایید؟
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Member maero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    من فکر کنم همون تاریخ ارسال به سیدنی (البته برای کسایی که آپدیت نشدن) ملاک صدور مدیکال هست البته بکگراند چک هم میتونه یک مقدار جابجا کنه این تاریخ رو... اما طبق روند این چند هفته بنظر تاریخ cio ملاک قرار داده شده که منطقی هم هست...
    در ضمن این هفته 1 روز هم تعطیل بودن...
    تاریخ ارسال به سیدنی را کجا نوشته ؟ این اطلاعات من هست :
    We received your application for permanent residence on January 25, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on March 5, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on March 10, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 14, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 16, 2012.
    F No.1:March2010 , F No.2: July.2010 - NOC:0213
    Status: Pas request 7May, Medical 20 Jan. IELTS:7 R:7.5, W:6.5, L:7, S:6

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    جزئیات عزل وکیل رو لطفا ذکر نمایید تا ما هم بتوانیم استفاده نماییم .ما که وکیلمان فقط پول میگیره والا کاری تا حالا انجام نداده تازه میگه مدیکالتون بیاد دو میلیون و پ ر بیاد دو میلیون دیگه باید بدید
    با درود
    توجه کنید عزل وکیل معنی دیگر پول ندادن به ایشان را نمی‌دهد‍، در هر صورت با توجه به قراردادتون و اینکه آیا آن در فرمتی کانادایی یا ایرانی تهیه شده، شما موظف هستید پولی را به ایشان بدهید، توجه کنید تا از این ناحیه و امید عدم پرداخت پول بیشتر بابت حذف وکیل مشکلی گرفتار شما نشود. البته من در این خصوص اطلاعات دقیق ندارم شاید در موضوعات مربوط به وکیل توضیحات کاملی داده شده باشد، از دوستان خواهش دارم در این خصوص اطلاعات کاملی را اگر دارند دریغ نفرمایند.
    من می‌دانم قضد بسیاری از دوستا از حذف وکیل در اختیار گرفتن وضعیت و مدیریت پرونده است و نه لزوما فرار کردن از پرداخت پول... این عدم پرداخت بستگی به نوع قرارداد شما دارد. دقیق یادم هست در خصوص شکایت و پیگیری قضایی تعهدات مهاجر از سوی وکیل پس از لند در کانادا اینجا صحبت‌هایی شده بود.
    البته خود حذف وکیل تنها یک فرم دارد (همان فرم اختیار کردن مشاور) که باید تکمیل و امضا شود و اسکن آن ارسال شود.
    همین
    ارادتمند
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

خط اول یعنی 25 ژانویه... زمان دریافت فرم‌ها و درخواست شما در سیدنی است.
    ارادتمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط maero نمایش پست ها
    تاریخ ارسال به سیدنی را کجا نوشته ؟ این اطلاعات من هست :
    We received your application for permanent residence on January 25, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on March 5, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on March 10, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 14, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 16, 2012.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    سلام
    اطلاعات پرونده تون را می فرمایید؟

سلام
    اسفند 1387 اپلای کردم برای رشته مدیریت ساخت
    هم آیلتس جنرال فرستادم و هم آکادمیک
    آن زمان 5 سال سابقه کار مرتبط تمام وقت داشتم
    نمره زبان فرانسه هم فرستادم
    15 دسامبر پرونده من به ورشو رفت
    در این مدت نه به سفارت ایمیل زدم و نه روند بررسی پرونده را پی گیری کردم

Banned

سلام به همه دوستان خوبم
    یک خبر خوب دارم برای دوستانی که هنوز مدیکالشون نیومده که فکر می کنم خوشحالتون کنه
    امروز که رفته بودیم بیمارستان برای ازمایشهای مورد نیاز دکتر ، مسئولی که دکتر معرفی کرده بود برای پیگری کارهای ما ، برگشت گفت تا 2 هفته قبل نهایتا در طول هفته 4 تا 5 خانواده میومدن برای انجام ازمایشها ولی از هفته قبل این امار 5 برابر شده میگفت خیلی زیاد شدین مرخصی بعضی از ماها لغو شده ، منم گفتم بگو ماشاا... امیدوارم روزی 50 خانواده بیشتر بیان ماها حق اب و گل داریم توی پروسه

اینم برای دوستانی مثل پیمان جان که میگن اونور پل یاد ما کن ، پل کدومه همه تو یک جاده ایم !
    ویرایش توسط kmahyar : June 9th, 2012 در ساعت 09:19 PM

Junior Member

سلام دوستان می دونم اینجا حال و هوای مدیکالِ ولی یه سئوالی داشتم آیا اینجا کسی بوده که بدون اینکه آپدیت اثبات حضور خویشاوند در کانادا ازش بخوان رد شده باشه؟؟ و در اینصورت چه اقدامی باید کرد؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix2 نمایش پست ها
    سلام دوستان می دونم اینجا حال و هوای مدیکالِ ولی یه سئوالی داشتم آیا اینجا کسی بوده که بدون اینکه آپدیت اثبات حضور خویشاوند در کانادا ازش بخوان رد شده باشه؟؟ و در اینصورت چه اقدامی باید کرد؟؟
    تا جایی که ذهن یاری میده داشتیم ولی مدارک اثبات حضور ناقص بود ، یعنی بعضی ها T4 نداشتن یا فرم Tax و ...
    اینکه آپدیت بخوان کامل ارائه ندید یعنی ناقص دیگه
    اگر مورد خاصی داره مثلا به هر دلیلی الان فرم Tax نداره می تونید علت واقعیشو به افیسر توضیح بدید بشرط اینکه قانع کننده باشه

سلام دوستان
    یک سوال:
    من الان 2 سالی هست که خونه ام رو عوض کردم ، اما دیگه به سفارت خبر ندادم ، در واقع آدرسی که قبلا به سفارت داده بودم ، منزل یکی از بستگان بود و دیگه دوباره آدرس منزل جدید رو ندادم................
    یک سالی هم هست که دیگه اون شرکتی که قبلا کار می کردم ، نمی رم ....در واقع برای خودم کار می کنم ، اما این رو هم به سفارت خبر ندادم .....
    حالا می خواستم بدوم که آیا اینا رو بررسی زمان بک گراند چک تاثیر می ذاره .... ؟؟
    الان دقیقا 5 ماه که پروندم رفته ورشوو......اما نه خبری از اپدیت هست و نه مدیکال ................

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud nik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال:
    من الان 2 سالی هست که خونه ام رو عوض کردم ، اما دیگه به سفارت خبر ندادم ، در واقع آدرسی که قبلا به سفارت داده بودم ، منزل یکی از بستگان بود و دیگه دوباره آدرس منزل جدید رو ندادم................
    یک سالی هم هست که دیگه اون شرکتی که قبلا کار می کردم ، نمی رم ....در واقع برای خودم کار می کنم ، اما این رو هم به سفارت خبر ندادم .....
    حالا می خواستم بدوم که آیا اینا رو بررسی زمان بک گراند چک تاثیر می ذاره .... ؟؟
    الان دقیقا 5 ماه که پروندم رفته ورشوو......اما نه خبری از اپدیت هست و نه مدیکال ................

سلام دوست عزیز
    تاثیری زیادی نداره البته اگه الان اپدیت نکنید ، شما دو تا ادرس در فرمها دارید یکی محل زندگیتون بوده و یکی دیگه ادرس مکاتبات پستی
    تا زمانی که اپدیت فرم اسکجوال َ1 را از شما نخواستن اعلام نکنید بهتره و کمتر اتلاف وقت خواهید داشت
    به احتمال بسیار قوی اپدیت شما با مدیکال خواهد امد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)