صفحه 2903 از 5471 نخستنخست ... 19032403280328532893289428952896289728982899290029012902290329042905290629072908290929102911291229132953300334033903 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,021 تا 29,030 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر
    دوستان پست 7961 از فروم متقاضیان مهاجرت که پرونده شان به ورشو ارسال شده رو بخونید
    انگار ما داریم شانس میاریم.....چه عالی میشه اگه اینطوری بشه...باید منتظر سخنرانی امروز کنی بمونیم!!!....

OTTAWA — The government is expected to issue a moratorium on new immigration applications under the popular Federal Skilled Worker Program and the Immigrant Investor Program, Postmedia News has learned.Both programs were set to reopen to new applicants on July 1, but efforts are underway to revamp the programs by the end of the year.The government doesn't want to process new applications until it's dealt with the existing backlogs and put in place a "just-in-time" economic immigration system, probably by January.Immigration Minister Jason Kenney is expected to announce the new directive in Calgary Thursday during a speech to the C.D. Howe Institute

مرسی از لیدا به خاطر خبر خوبش ، این دقیقا به نفع ماهایی خواهد بود که پراسسمون شروع شده و نشون از اون داره که عزمشون برای به سرانجام رساندن پرونده های موجود جدیست ، بسیار عالیه ، هر روز که میگذره شرایط بیشتر و بیشتر به نفع ماها میشه ، دوستان به نظر من اصلا دیگه جای هیج نگرانی نیست ، الان دیگه واقعا باید به فکر یه برنامه زمانبندی برای شروع زندگی جدیدتون در کانادا باشید ، خوش و خرم باشید در این آخر هفته

Junior Member

لطفا دوستان من را راهنمايى كنند
    من براى درخواست CAIPS فرم ها رو پر كردم و براى دوستم در كانادا فرستادم. اونها از طريق سايت CIC هر كارى ميكنند نمى تونند با CREDIT CARD اون 5$ رو پرداخت كنند . جواب Transaction denied هر بار مياد. اگه كسى تجربه اى در اين مورد داره لطفا من رو راهنمايى كنيد.
    Sydney: Nov 5th/2009, 1st FN: Jan 15th/2010 , 2nd FN: Apr/2010, Warsaw: 12/Dec/ 2011, In process with pending: Dec/2011, true in process: 6/Feb/ 2012. NOC: 3111, IELTS=8
    medical: june 25th/2013

Junior Member

[QUOTE=canada2013;790739]
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOY نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    امروز جواب CAIPS ما بعد از 5 هفته اومد یک مورد عجیب اینه که File BF'D To Doc On:24-03-2012 نوشته شده در صورتیکه هنوز مدیکال برای ما نیومده بقیه اطلاعات CAIPS هم به شرح زیره:
    PS Decision : 1 23-02-2012 MHC
    SELECTION Decision: 1 23-02-2012 MHC
    BDEC: 0
    Total Score : 74
    آپدیت هم موارد زیر رو نوشته:
    Schedule 1 & SUPP INFO FORM
    PC
    FUNDS
    RPRF
    MEDS

بقیه اطلاعات فایلم هم به شرح زیر است:
    NOC: 0213
    CIC: 28-09-2009
    File No.1: 30-11-2009
    File No.2: 03-03-2011
    Process: 23-02-2012

ممنون میشم راهنمایی کنید که:
    1) PS و Selection با کد 1 و تاریخ یعنی چی؟
    2) اینکه یک ماه از BFD گذشته و خبری نشده طبیعیه؟
    3) آپدیت هایی که خواستند چیه؟

مخلصه همه دوستانیم، راستی اگر اطلاعات ما رو هم تو بانک اطلاعاتی خودتون وارد کنید که خیلی حال دادین.[
    It is the same for my CAIPS. BF'Date was 14.03.2012 and I recieved my CAPIS note on 10 May 2012 .

PS: Paper selection decision
    code 1 means you have passed and do not need to be reassessed again during processing time. Its a good sign anyway.
    your high score made you to get this code.

congradulation
    sorry I did not have Farsi font at my work

Good luck everybody.
    ]
    Thanks a lot for your kind reply.
    What's your CAIPS Code for PSDEC & SELDEC?

Have a good time

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

سلام دوستان دیروز و امروز ظاهرا تا این لحظه خبری از مدیکال نبود درسته؟
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

[QUOTE=MOY;790875]
    نقل قول نوشته اصلی توسط canada2013 نمایش پست ها

Thanks a lot for your kind reply.
    What's your CAIPS Code for PSDEC & SELDEC?

Have a good time
    عدد 1 جلو اين دو عبارت يعني شما حداقل امتياز لازمو آوردين و انتخاب شدين و تاريخ ذکر شده هم همون تاريخيه که اين تصميم گرفته شده که همون تاريخ اين پراسستون هست
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorush61 نمایش پست ها
    لطفا دوستان من را راهنمايى كنند
    من براى درخواست CAIPS فرم ها رو پر كردم و براى دوستم در كانادا فرستادم. اونها از طريق سايت CIC هر كارى ميكنند نمى تونند با CREDIT CARD اون 5$ رو پرداخت كنند . جواب Transaction denied هر بار مياد. اگه كسى تجربه اى در اين مورد داره لطفا من رو راهنمايى كنيد.
    در حقيقت تقاضا را دوست شما بايد ارسال نمايد و موافقت شما ضميمه باشد. فقط يک چک معمولی 5 دلاری همراه با تقاضا می توانند داخل پاکت کرده پست کنند. برای من دو بار اين کار انجام شده. مگر اينکه شرايط تغيير کرده باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    دلار فعلاً اومد زیر 2000 تومان... طبق Technical Analysis خیلی بعیده که بخواد از این بالاتر بره به اصطلاح 2000 تومن Resitant Level هست برای دلار و فکر کنم هفته دیگه بیاد دوباره رو 1800 تومن اینطورا.... البته اگه شنبه اتفاق غیر عادی نیفته...
    منتظر دریافت اخطار از طرف مدیران سایت هستم...
    دعا کنيد. من خواستم تا قبل از اينکه به تعبير برخی از دوستان به فروش کليه برسيم،! مقدار ناچيزی خريد کنم، ولی يک صراف آشنا توصيه کرد دست نگهدارم. اميدوارم درست گفته باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    دلار فعلاً اومد زیر 2000 تومان... طبق Technical Analysis خیلی بعیده که بخواد از این بالاتر بره به اصطلاح 2000 تومن Resitant Level هست برای دلار و فکر کنم هفته دیگه بیاد دوباره رو 1800 تومن اینطورا.... البته اگه شنبه اتفاق غیر عادی نیفته...
    منتظر دریافت اخطار از طرف مدیران سایت هستم...
    شواهد چیز دیگه ای میگه طبق Fundamental analysis قیمت 2000تومان قطعا support برای هفته اینده هست.اگر قیمت هفته های گذشته رو بررسی کنین حرف منو تصدیق می کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پرستاری بیهوشی

دوستان بالاخره لیست جدید اول جولای اعلام مبشود یا به پرونده های قدیمی می پردازند یا هردو لطفا اگر اطلاعات دارید جوابم رادهید

نقل قول نوشته اصلی توسط y_ekhtiari نمایش پست ها
    شواهد چیز دیگه ای میگه طبق Fundamental analysis قیمت 2000تومان قطعا support برای هفته اینده هست.اگر قیمت هفته های گذشته رو بررسی کنین حرف منو تصدیق می کنین
    دوست من... نمیدونم چقدر در رشته Finance سر رشته دارید... اینجا هم خیلی جای بحث این موضوع نیست... اما این رو بهتون می تونم بگم که Fundumental Analysis هیچ وقت به گذشته برای پیش بینی آینده نگاه نمی کنه چون اعتقاد داره آینده هیچ ارتباطی به گذشته نداره و این اصل اختلاف بین Technical Analysis و Fundumental Analysis هست... ما در Fundumental چیزی به اسم Support level نداریم و این مال Technical هستش...
    این رو هم می تونم اضافه کنم که اکثر مواقع دید Technical Analyzers و Fundumental Analyzers در دو نقطه مقابل هم از بابت روند مارکت قرار دارند.. گرچه توضیحی که شما دادین مربوط به Technical بود نه Fundumental....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)