صفحه 2984 از 5471 نخستنخست ... 19842484288429342974297529762977297829792980298129822983298429852986298729882989299029912992299329943034308434843984 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,831 تا 29,840 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوستان

به خبری که دوست عزیز maraljoon در فروم ۱۰۰۰ تایی لطف کردند گذاشتند مراجعه کنید . فکر کنم خبر خوبی باشه برای کسانی که برای ارسال پاسپورتشون به ورشو مشکل دارند.
    وزیر شهروندی، مهاجرت و چند فرهنگی کانادا: در حال بررسی باز کردن بخش پذیرش ویزا در تهران هستیم : مرکز بین المللی حقوق بشر در ایران (آی سی اچ آر): جیسون کنی، وزیر شهروندی، مهاجرت و چند فرهنگی کانادا در نامه ای به حسن زارع زاده اردشیر ، ریاست مرکز بین المللی حقوق بشر در ایران گفت در حال بررسی باز کردن بخش پذیرش مدارک ویزا در تهران هستیم. این نامه که روز گذشته به دفتر آی سی اچ آر رسیده است تلاش دارد تا نگرانی های جامعه ایرانی را پایان دهد. مرکز بین المللی حقوق بشر در تاریخ ۱۰ مه در نامه ای به آقای جیسون کنی به بسته شدن دفتر ویزا و مهاجرت در تهران اعتراض کرده و نوشته بود ما باور نداریم که بستن دائمی دفتر ویزا در تهران، با توجه به تاثیرات آن روی جامعه ایرانی، تصمیم بهینه ای باشد. حال اقدام شما در نتیجه مشکلات مالی باشد یا محدودیت های معاملات مالی میان دو کشور.
    حسن زارع زاده اردشیر، رییس مرکز بین المللی حقوق بشر در ایران در این نامه خطاب به وزیر نوشته بود: این اقدام (بسته شدن دفتر مهاجرت در تهران) خلاف حقوق بشر است. ما از تحریم های دیپلماتیک علیه نظام جمهوری اسلامی حمایت می کنیم ولی باور داریم که بسته شدن دفتر ویزا تنها ایرانیان را در تنگنا قرار می دهد.

آقای جیسون کنی، وزیر شهروندی و مهاجرت کانادا در پاسخ به این نامه نوشته است : من میدانم که انتقال دفتر ویزا از تهران به آنکارا در جامعه مقداری نگرانی ایجاد کرده است. بدین دلیل من از کار کنان اداره ی شهروندی و مهاجرت خواسته ام تا امکان باز کردن بخش پذیرش مدارک ویزا ( visa application centre VAC ) را در تهران بررسی نمایند که در این بخش متقاضیان میتوانند فرم درخواست ویزا را تکمیل و هزنیه مربوطه را پرداخت و پاسپورت خود را در تهران تحویل دهند.
    .....

و ادامه مطلب
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

پست 9731 از فروم 29 رشته ایهای 1000 تایی
    دوستان خوبم سرانجام ما هم پاس-ريكوئست شديم؛ البته مدل جديد،يعني گفتن ويزاتون آمادس بياين ورشو بگيرين. من خودم هم امروز كه يكشنبه و تعطيله خبردار شدم، اين هم از مزاياي مشاور! داشتنه.
    حالا بايد بدوييم دنبال ويزاي شنگن.
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    پست 9731 از فروم 29 رشته ایهای 1000 تایی
    دوستان خوبم سرانجام ما هم پاس-ريكوئست شديم؛ البته مدل جديد،يعني گفتن ويزاتون آمادس بياين ورشو بگيرين. من خودم هم امروز كه يكشنبه و تعطيله خبردار شدم، اين هم از مزاياي مشاور! داشتنه.
    حالا بايد بدوييم دنبال ويزاي شنگن.
    خیلی مبارک باشه
    پس وارد فاز پی آر شدن به سلامتی!
    کسی از دوستان هست که مشاور نداشته باشه و پی آر شده؟؟؟
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Senior Member

آدرس پست 9731 از فروم 29 رشته ایهای 1000 تایی

ممنون از دوستان عزیز برای اطلاع رسانی. این دوستمون ظاهرا نزدیک 8 ماه پیش مدیکال داده بوده
    البته شخصا منتظر یک پاس ریکوئست از بچه های 38 تائی ورشو و یا آنکارا هستم تا بدونیم جاده باز شده است. بعد از آن میتوان منتظر مدیکالهای بیشتر بود. نهایتا فکر کنم تا آخر این ماه و یا همین روزها یکی از بچه ها پاس ریکوئست بشه.
    در ضمن شخصا چندان نگران چگونگی فرستادن و یا گرفتن پاسپورت نیستم. چیزی که مهم است اینکه که هنوز برای 38 تائیها در جاهای دیگه دنیا هم پاس ریکوئست درست حسابی داده نشده اونها که دیگه این مشکل را نداشته اند. مسلما وقتی نوبت پاس ریکوئست بشه خودشون یک فکری بحالش میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.این وضعیت من تا به امروز هستش:
    We received your application for permanent residence on December 3, 2009.

We reviewed your application and sent you a letter on February 2, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on February 11, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 14, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 20, 2012.
    فکر نمی کنین که زیادی دیر شده؟؟من چی کار کنم؟؟
    نه اصلا دیر نشده منم تاریخ هام نزدیک به شماست و هیچ خبری نیست. تازه هنوز خیلی از دوستان قبل از ماها تو نوبت اند.ایشالا میاد به زودی
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.این وضعیت من تا به امروز هستش:
    We received your application for permanent residence on December 3, 2009.

We reviewed your application and sent you a letter on February 2, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on February 11, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 14, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 20, 2012.
    فکر نمی کنین که زیادی دیر شده؟؟من چی کار کنم؟؟
    سلام دوست عزیز. والله کاری به جز صبر کردن که نمیشه کرد شاید اگر تقاضای کیپس ندادید درخواست بدید یکم روشنتون کنه. در ضمن فکر نمی کنم خیلی دیر شده باشه توی جدول 38 رشته ایها که نگاه کنید خیلیها در شرایط نزدیک شما هنوز مدیکال نگرفته اند. موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    من جزو شکایتی ها نبودم. ولی سئوالم دقیقا همینه که کاربر محترم -Halle- پرسیدید.
    کاش می شد با یک شکایت سیاست اونها عوض بشه .
    راستی یه سئوال دارم. فرض کنیم قبولی دوستان نتیجه شکایت هست یا حداقل تسریع در رسیدگی نتیجه شکایت هست. پس جرا در مورد prec50 شکایت و حتی حکم دادگاه راه به جایی نبرد؟

موضوع دوم. فرض کنید بر اساس حکم دادگاه، دولت فدرال سریعا شکایتی های MI1 را رسیدگی می کرد و به اونها ویزا می داد. بر اساس اصل وحدت رویه هر کس شکایت می کرد دادگاه دوباره همین رای رو صادر می کرد. پس یعنی اینکه هر کس می خواهد کارش انجام شود برود و شکایت کند. شما دوستان جای آقای وزیر. آیا چنین کاری می کردید؟ پس رای دادگاه رو قانونا پذیرفت ولی در واقع فرمودند صف رو به هم نزنید! به عبارت دیگه فرمودند که چه شکایت کنید و چه شکایت نکنید طبق روال موجود نوبت به متقاضیان خواهد رسید. احتمالا توسط یک ایمیل (دست به ایملیش خوبه این جیسون جون) هم به قاضی گفته قاضی جان، جان مادرت بی خیال شو. من می گم حکم دادگاه رو قبول کردم و تو هم قبول کن که مدیکال به نوبت صادر بشه.
    پیش بینی ادامه داستان با شما ...
    خوش باشید.
    پیمان خان ممنون از تحلیلتون اما با اجازه چند نکته مطرح کنم. اول اینکه شکایت 38 رشته ایها با شکایت C50 کاملا متفاوت بوده است در واقع 38 رشته ایها محصول قول و قرار خود وزیر فعلی بوده اند و خودشان مسئول بوده اند. زمان رسیدگی به 38 رشته ایها کاملا از ابتدا مشخص بوده و قرار بوده که بین 9 ماه تا یکسال باشد که الان برای خیلی از پزونده ها بیش از 3 برابر شده است در صورتی که زمان طولانی برای C50 از ابتدا قید شده بوده و کاملا از این نظر متفاوت بوده است و به نظرم حتی یک ونیم برابر هم نشده است. پرونده C50 بر طبق شکایت آنها ظاهرا هنوز کاملا بسته نشده و در آخرین گزارشی که اداره مهاجرت داده است این نکته هم اشاره شده است که با توجه به حکم دادگاه ممکن است تغییراتی لحاظ شود هر چند وکلا چنان امیدی به ان ندارند چون در پارلمان تصویب شده و باید دید تقابل مجلس و قوه قضائیه به کجا می انجامد چیزی که در مورد 38 تائی وجود نداشته است. در هر صورت شخصا برای این افرادی که سالها منتظر مانده اند هم حق و حقوق قائل هستم هر چند انها احتمالا مثل ما انتظار بالا و سریعی نداشته اند و بالطبع زندگی خود را کاملا بر این اساس تنظیم نکرده بودند. در نهایت بگم که مسلما شکایت نمیتونسته بی تاثیر بوده باشد چون پرونده ها چند سال کاملا رها شده بودند هر چند نمیتوان در مورد میزان تاثیرگذاری آنها مطمئن بود و لی حداقل یک درصد هم تاثیر گذار بوده اند در ضمن شکایت اصلی که در دادگاه مطرح شده بوده مربوط به یک وکیل کانادائی بوده که پرونده حدود 700 نفر پاکستانی و.. هندوی و.. بر عهده داشته است. این نکته رو هم باید در نظر داشت که پرونده 38 رشته ایها به دلیل سریع به نتیجه رسیدن و تعداد زیاد آنها برای وکلا خیلی از نظر مالی در مقایسه با C50 مهم بوده است و بنابراین همه وکیلها خیلی فشار آورده اند. این هم کاملا درست است که به همه پرونده ها چه شکایت کرده باشند چه نکرده باشند یکسان رسیدگی خواهد شد و تبعیضی از این نظر نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    از 12000 نفر ورشو 10000 نفر فاینال دسیژن هستند. پس دل همه باید شاد باشه.

ارادتمند
    پیمان عزیز فاینال دیسیژن به معنی قبولی 100 درصد نیست یعنی نیاز به مدیکال و سیکیوریتی چک هم هست فقط نشان دهنده اوردن امتیاز و معتبر بودن مدارک است که البته ممکن است آبدیت هم بخواهند یا نخواهند. بچه هایی که الان در ورشو این پروسس هستند تقریبا همگی دارای چنین وضعیتی هستند ضمن اینکه نزدیک به 717 نفر در حدود دو ماه نیز ریجکت شدن در این ویز آفیس و بغیر از c50 نزدیک به 15 هزار نفر از 38 و 29 رشته ای هستند که با توجه به سهمیه کم ویزا تعداد کمی امسال خواهند رفت و سال دیگر هم باید منتظر افزایش سهمیه باشیم چیزی که بعضی دوستان میگویند حتما با توجه به تعداد افراد تجدید نظر خواهد شد. در هر صورت ممنون از شما فقط خواستم مواردی رو به تحلیل خوب شما اضافه کنم تا بشه دقیقتر مسائل رو نگاه کرد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط armin54 : July 16th, 2012 در ساعت 12:28 AM

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

با اجازه ی دوست عزیزم Moody

http://humanrightsintl.org/news/2012...-07-11-002.htm

آرمین عزیز خیلی بهتون تبریک میگم من فکر کنم که چون شما از سفارت کانادا نامه دارین میتونین راحت ویزای شنگن بگیرین بازم بهتون تبریک میگم خیلی زیاد امیدوارم همیشه شاد باشین و خبر خوب بگیرین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها

پیمان عزیز فاینال دیسیژن به معنی قبولی 100 درصد نیست یعنی نیاز به مدیکال و سیکیوریتی چک هم هست فقط نشان دهنده اوردن امتیاز و معتبر بودن مدارک است که البته ممکن است آبدیت هم بخواهند یا نخواهند. بچه هایی که الان در ورشو این پروسس هستند تقریبا همگی دارای چنین وضعیتی هستند ضمن اینکه نزدیک به 717 نفر در حدود دو ماه نیز ریجکت شدن در این ویز آفیس و بغیر از c50 نزدیک به 15 هزار نفر از 38 و 29 رشته ای هستند که با توجه به سهمیه کم ویزا تعداد کمی امسال خواهند رفت و سال دیگر هم باید منتظر افزایش سهمیه باشیم چیزی که بعضی دوستان میگویند حتما با توجه به تعداد افراد تجدید نظر خواهد شد. در هر صورت ممنون از شما فقط خواستم مواردی رو به تحلیل خوب شما اضافه کنم تا بشه دقیقتر مسائل رو نگاه کرد.
    موفق باشید
    ممنون از توضيحات كاملتون. فقط فكر كنم منظورتون سلكت ديسيژن بوده كه به اشتباه فاينال ديسيژن نوشته شده، درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)