صفحه 3 از 381 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

اقای اصغری بزرگوار مجددا سلام
    من در سپتامبر 2006 از طریق روش skil worker فدرال اپلای کردم ودر ان زمان 10 امتیاز سن را گرفته ام ودر حال حاضر جزء 280000 نفری هستم که قرار است حذف شویم . جون سن من به 54 سال رسیده بنابراین امتیاز سن برای روش خود اشتغالی برای من مهم است.
    ضمنا در سالهای اخیر دارای عنوان قهرمانی master swimming کشور وهمجنین دارای مدرک مربیگری ونجات غریق درجه1و2 و مدرک تحصیلی فوق لیسانس میباشم.
    شاد و سر بلندو پیروز باشید.
    فایل نامبر 19 سپتامبر 2006
    ارسال به ورشو اپریل 2010
    درخواست ادیدت 27 سپتامبر2010
    ارسال مدارک 21 دسامبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط saed نمایش پست ها
    اقای اصغری بزرگوار مجددا سلام
    من در سپتامبر 2006 از طریق روش skil worker فدرال اپلای کردم ودر ان زمان 10 امتیاز سن را گرفته ام ودر حال حاضر جزء 280000 نفری هستم که قرار است حذف شویم . جون سن من به 54 سال رسیده بنابراین امتیاز سن برای روش خود اشتغالی برای من مهم است.
    ضمنا در سالهای اخیر دارای عنوان قهرمانی master swimming کشور وهمجنین دارای مدرک مربیگری ونجات غریق درجه1و2 و مدرک تحصیلی فوق لیسانس میباشم.
    شاد و سر بلندو پیروز باشید.
    امتیازبندی گروه ورزشکاران

ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی خوداشتغال باید برای ورود به کانادا سه شرط را داشته باشند. اگر هر یک از این شرط ها برقرار نباشد ویزای مهاجرتی صادر نخواهد شد.

1. حداقل دو سال سابقه کار با شرایطی که در صفحه اول آمد و نیز نشان دادن این امر که بعد از ورود به کانادا خوداشتغال خواهند ماند شرط اولیه و اساسی است.
    2. حداقل ۳۵ امتیاز بیاورند
    3. به کانادا ممنوع الورود نباشند

نحوه امتیازبندی به شرح زیر است.

• تحصیلات تا ۲۵ امتیاز
    • سابقه کار تا ۳۵ امتیاز
    • سن تا ۱۰ امتیاز
    • آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه تا ۲۴ امتیاز
    • سازگاری (انطباق پذیری) تا ۶ امتیاز

اگر فردی در ۵ سال گذشته هر ۵ سال را سابقه خوداشتغالی ورزشی داشته باشد حداقل ۳۵ امتیاز لازم را می آورد و نیاز چندانی به امتیازات سایر موارد ندارد. در خصوص آشنایی با زبان های رسمی کانادا (یعنی انگلیسی و فرانسه) اگر فرد ادعا کند که با این زبان ها آشناست لازمست مدرک نشان دهد. مثلا برای انگلیسی نتیجه آزمون آیلتس IELTS و برای فرانسه نتیجه آزمون تف TEF. البته اگر کسی در سایر موارد امتیاز خود را تکمیل کند نیازی به ارائه مدرک نیست.

سلام دوست عزیز
    لطفا بگید چه مدت طول می کشه تا از روش خوداشتغالی به نتیجه برسیم. ممنون

Junior Member

سلام
    من در کار ساخت بازیهای کامپیوتری هستم.نزدیک 4ساله که توی هیچ شرکتی کار نکردم و برای خودم کار میکنم چند ماه پیش هم با یه دانشگاه در نیوزیلند برای ساخت یه بازی تا حدی با هم پیش رفتیم و برای من مبلغی رو به حساب یکی از دوستانم در استرالیا واریز کردن و recommendation letter هم ار طرف دانشگاه فرستادن.من 29 سالمه متاهل هستم فوق دیپلم کامپیوتر دارم مدرک زبان ندارم
    ایا واجد شرایط خود اشتغالی در کانادا هستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfghjklm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفا بگید چه مدت طول می کشه تا از روش خوداشتغالی به نتیجه برسیم. ممنون
    با روش جدیدی که از می 2012 شروع شده کمتر از 2.5 سال

سلام . من حدود 5 سال هست که نقاشی رو به طور حرفه ای انجام می دم و با وجود اینکه می تونم کلاس برگزار کنم تا به حال اینکارو نکردم چون به عنوان مهندس کامپیوتر شاغل هستم . آیا می تونم از طریق خود اشتغالی اقدام کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1366ak نمایش پست ها
    سلام . من حدود 5 سال هست که نقاشی رو به طور حرفه ای انجام می دم و با وجود اینکه می تونم کلاس برگزار کنم تا به حال اینکارو نکردم چون به عنوان مهندس کامپیوتر شاغل هستم . آیا می تونم از طریق خود اشتغالی اقدام کنم ؟
    دوست عزیز باید مدارکی داشته باشید که نشان دهد شما از این طریق امرار معاش می کنید

دوست عزیز بنده دان 2 جودو(تاریخ اولین کمربند 85 و آخرین در 91) - به همراه مدرکی مربیگری درجه 3 از فدراسیون جودو و داور درجه 3 کوراش با نمره ایلتس 6 هستم.ضمن اینکه دو عمو و 2 عمه من تو تورنتو سیتزن هستند.از خرداد 89 یا دریافت مشکی دان 1 تا الان کمک مربی بودم و میتونم تو سربرگ دو سال سابقه کمک مربیگری بگیرم.خواستم ببینم میتونم اقدام کنم یا نه ؟ اگه آره که طبق قوانین جدید چند سال طول میکشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    دوست عزیز باید مدارکی داشته باشید که نشان دهد شما از این طریق امرار معاش می کنید
    این مدارک باید چی باشه؟ باید بیمه داشته باشه یا نه ؟ یه سئوال دیگه هم اینکه این روش چقدر طول میکشه تا به نتیجه برسه ؟

Junior Member

سلام
    من خودم کاردانی فناوری اطلاعات (information technology) کامپیوتر خوندم و حدود 12 سال سابقه کار اداری مالی دارم . البته این مدرک کاردانیمو تازه گرفتم . خانمم کارشناسی پرستاری خونده. حالا سئوال من اینه که برای شروع از کجا و چطور بایداقدام کنیم برای مهاجرت و کدوم شهر کانادا برای ما بهتره که خیلی هم سرما اذیتمون نکنه و جای پیشرفت داشته باشه؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)